Vestuvės

Jūsų ypatingoji meilės šventė Portugalijoje – nepamirštami įspūdžiai garantuoti.Čia susiliejusi praeities didybė ir dabarties modernumas, įspūdingas kultūrinis paveldas, turtinga istorija, spinduliuojantis gyvenimo džiaugsmu gyventojai, unikali geografinė lokacija, daug saulės – Portugalijoje vestuvėms palankus oras ištisus metus, čia saulė dovanoja net 3000 valandų per metus, Atlanto vandenyno bangos, nuostabūs paplūdimiai, gamtos ir gyvūnijos įvairovė...

Kontrastingoje Portugalijoje tarp senovinių pilių ir rūmų, įsiterpusios naujos parduotuvėlės, tradiciniai architektūriniai paminklai, skaidrus vandenynas, nusidriekę žaliuojantys laukai, istoriniai kaimeliai ir šalia jų stūksantys prabangūs kurortai, rafinuota nacionalinė virtuvė, dailės muziejai ir šiuolaikinio meno galerijos, didžiuliai golfo laukai ir pulsuojančios gyvenimo ritmu promenados... Sutuoktuves ir medaus mėnesio romantiškąjį poilsį siūlome ne tik žavinguosiuose Portugalijos regionuose – Lisabonoje, nepriekaištingais paplūdimiais apdovanotoje Algarvėje, senoviniais kaimeliais nusėtame Alentaže, kalnuotoje Vidurio ar Šiaurinėje – Costa Verde – „Žaliojo kranto“ Portugalijos dalyse, bet ir neapsakomo grožio Madeiroje bei paslaptingosiose Azorų salelėse. Vestuvių ceremoniją galite rinktis patys – nesvarbu ar tai bus simbolinė ceremonija, civilinė santuoka ar įžadų atnaujinimas. Portugalijoje galite tuoktis ne tik pagal įprastas tradicijas, bet ir pagal ilgaamžius portugalų papročius.
Jei neradote Jums tinkamo vestuvių paketo Portugalijoje – mes jį galime paruošti individualiai pagal Jūsų pageidavimus ir galimybes.

Kaina  4320 Lt
Bilieto kaina nuo  nuo 900 Lt
Datos ir trukmė
Pagal individualų užsakymą
Vestuvės ir poilsis Porto Mare 4*, Madeiros saloje 7 nakv./8 d.
Transport:
Fly
Kaina  5200 Lt
Bilieto kaina nuo  nuo 900 Lt
Datos ir trukmė
Pagal individualų užsakymą
Vestuvės ir medaus mėnuo Vidamar Madeira 5*, Madeiros saloje 7 nakv./8 d.
Transport:
Fly
Kaina  5760 Lt
Bilieto kaina nuo  nuo 900 Lt
Datos ir trukmė
Pagal individualų užsakymą
Vestuvės ir medaus mėnuo Sheraton Algarve 5*, Albufeiroje 7 nakv./8 d.
Transport:
Fly
Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,