Algarvės regionas

PORTUGALIJOS REGIONAS: ALGARVĖ

Ne veltui Algarvės regionas vadinamas populiariausia atostogų kryptimi Portugalijoje, juk čia ištisus metus galima mėgautis saulėtomis dienomis, plačiais, net 200 km besitęsiančiais, per 100 smėlio bei kontrastuojančiais akmenukų, paplūdimiais, tinkantiems kiekvieno poilsiautojo skoniui (net penkiasdešimčiai iš jų priskirta Mėlynoji vėliava), gražiausiomis šalies pakrantėmis, o norintiems aktyvių atostogų – pašėlusiomis pramogomis ir vandens sportu. Kur bepažvelgtumėte, šioje pietinėje Portugalijos dalyje, visur regėsite nuostabią kalnų žalumos ir jūros mėlynumo spalvų gamą, jausite tiesiog tvyrantį ore laukinių gėlių aromatą. Ši šalies dalis visai nepanaši į likusią Portugaliją.

Algarvės regionas, Portugalija. Kelionės į Portugaliją. Poilsis Algarvės kurortuose. Kelionės su LEHKOAlgarvės regionas, Portugalija. Kelionės į Portugaliją. Poilsis Algarvės kurortuose. Kelionės su LEHKO

Norintiems šurmuliuojančio naktinio gyvenimo Algarvės regiono miestuose – gausybė diskotekų, kavinių, restoranų, barų, yra ir kazino. Galite ne tik iki ryto šokti triukšmingame klube, bet ir romantiškai pavakarieniauti autentiškame restoranėlyje, įsikūrusiame uolos viršūnėje, žvelgiant į miestų švyturėlius. Dienos metu taip pat yra daug ką nuveikti – įvairūs teminiai parkai, prekybos centrai, koncertai, pasirodymai, parodos...

Jei norite tingaus poilsio, atsipalaiduoti, pasilepinti SPA ar pagerinti savijautą sveikatinimo procedūromis rinkitės talasoterapijos centrus ar terminio vandens gydyklas, kurių čia taip pat ne mažas pasirinkimas.

Turint galimybę rekomenduojame apsilankyti Caldas de Monchique natūraliajam SPA, kuris žinomas dar nuo Romos laikų, kuomet šis centras buvo vadinamas „Aquas Sagradas“ – Šventu vandeniu. Šią vietą rasite Serra de Monchique.

Mėgstantiems pažintines keliones taip pat yra ką pasiūlyti – paslaptingomis istorijomis apipinti žavingi miesteliai. Iškart pastebėsite išskirtinę vietinę architektūrą – balti, kalkinti namukai papuošti išsišovusiais kaminais. Įspūdingą regiono istoriją primena išdidžios bažnyčios ir jų varpinės, iš kurių atsiveria nuostabios panoramos, muziejai atspindintys reikšmingus Portugalijos įvykius ir laimėjimus. Tokiai spalvingai Algarvės kultūrai įtaką padarė ne viena tauta – arabai, lusitanai, romėnai, graikai, finikiečiai, kartaginiečiai, keltai ir tartesai. Keliaudami po Algarvės miestus galėsite susipažinti su vietiniais papročiais, vertybėmis, menais, istoriniais paminklais, religinę reikšmę turinčiais objektais, ir žinoma, su tautodailės meistrais, kuriems jų amatas ir reikalingos žinios, buvo perduotas iš vyresniųjų šeimos narių.Algarvė, Portugalija. Kelionės į Portugaliją, atostogos, poilsis Portugalijoje. Kelionės su LEHKO

Labai smagu pasivaikščioti kopomis ir uolų takeliais, tuo pačiu pasigrožėti įspūdinga gamta. Tokie žygiai dar ilgai išliks Jūsų atmintyje kaip puikūs prisiminimai apie ypatingas atostogas. 

Pasimėgaukite kerinčiais paplūdimiais, skalaujamais Atlanto vandenyno ar pakeliaukite po mažiausiai paveiktas civilizacijos vietoves ekologinio turizmo remiamais maršrutais, kadangi Algarvės mikroklimatas suteikia puikias sąlygas vystytis šiai turizmo šakai. Idiliški kraštovaizdžiai, tokie kaip Pietvakarių Alentažo ir Vincentina pakrantės gamtos parkas ir Ponta de Sagres, kur susilieja rytinė ir pietinė pakrantės, sukurdamos unikalią jūrinę ekosistemą. Paukščių stebėtojams būtina apsilankyti Ria Formosa gamtos parke, o negalintiems atsispirti rausvųjų flamingų grožiui rekomenduojame nuvykti į Reserva Natural do Sapal de Castro Marim draustinį, kuris laikomas vienu didžiausiu Europoje.

Algarvė laikoma elitine vieta ir puikiu pasirinkimu golfo mylėtojams. Šios sporto šakos entuziastams nereikia laukti vasaros, kad galėtų pasimėgauti golfu, juk čia tinkamas oras 300 d. per metus. Net 40 golfo laukų yra išsidėstę Algarvės regione, todėl visai nesvarbu ar Jūs esate dar tik pradedantysis ar profesionalus žaidėjas – tikrai atrasite sau tinkamą.

Algarvės regionas, Portugalija. Kelionės į Portugaliją. Poilsis Algarvės kurortuose. Kelionės su LEHKO

Be abejo, Algarvės miestuose yra dar daugiau sporto šakų, kuriomis galite užsiimti. Pavyzdžiui, futbolas, tenisas ar lenktynės automobiliais, čia netgi dažnai mėgsta atvykti treniruotis garsieji vairuotojai. Taip pat yra visos galimybės plaukioti, žvejoti, užsiimti burlenčių sportu, giluminiu nardymu, čiaužyti vandens slidėmis, skraidyti jėgos aitvarais ar pažaisti boulingą..

Algarvė – puiki kryptis atostogaujant su vaikais, kadangi juos tikrai pradžiugins apsilankymas Lagoa miestelyje esančiame „Slide and Splash“ vandens parke, „Aqualand“ vandens pramogų parke Alcantarilha mieste, Quarteira mieste vykstančiuose Aquashow pasirodymuose. Visi šie parkai patogiai pasiekiami iš Albufeiros miesto. Šiame regione gausu teminių parkų: Zoomarine – vienas populiariausių ir patraukliausių traukos centrų Portugalijoje, užimantis net 12 hektarų plotą, įsikūręs nuostabaus grožio soduose. Čia yra keletas plaukiojimui skirtų baseinų, didžiulis Oceanus muziejus, kuriame turėsite galimybę išvysti ryklių ir kitų žuvų akvariumus, galėsite pažiūrėti edukacinius filmus, čia pat esančiame kino teatre; Crazy World Algarvės zoologijos parkas, siūlantis pažaisti mini golfą, apžiūrėti realaus dydžio dinozaurų skulptūras, apsilankyti gyvulėlių fermose bei pajodinėti poniais; Lagos zoologijos sode saugojama net 120 rūšių gyvūnų ir net 200 rūšių augalų; Circuito de Karting de Almancil  - kartingai linksmiems pasivažinėjimams net dviejomis visiškai skirtingomis trasomis, iš kurių viena visiškai atitinka Formulės 1 maketą, o antroji skirta jaunesniems vairuotojams.

Algarvės regionas, Portugalija. Kelionės į Portugaliją. Poilsis Algarvės kurortuose. Kelionės su LEHKOAlgarvės regionas, Portugalija. Kelionės į Portugaliją. Poilsis Algarvės kurortuose. Kelionės su LEHKO

Kalbant apie maistą, Algarvės regiono gyventojai itin didžiuojasi savo virtuve. Mėgstantiems sočiai pavalgyti ir ypač tiems, kurie dievina jūros gerybes, Algarvė – rojus visiems žmogiškiems pojūčiams. Ragaukite nepaprasto skonio žuvies troškinio – caldeirada de peixe ar tradiciniu būdu paruoštų moliuskų – cataplana de amêijoas, skanaukite regiono delikatesų – figų bei migdolų ir iš jų paruoštų burnoje tirpstančių desertų. Degustuokite iš čia pat užaugintų medronho uogų pagaminto tauriojo gėrimo – brendžio bei svaiginančiai saldaus vietinės gamybos vyno.

Algarvės regiono miestai: Faras, Albufeira, Lagošas, Tavira, Monchique

Norintys poilsio Algarvės regiono miestuose maloniai prašome kreiptis į mūsų kelionių agentūrą ir mes Jums parengsime individualų atostogų Portugalijoje pasiūlymą!

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,