Azorai

      Azorai. Pažintinė kelionė į Azorų salyną. Poilsis Azoruose su LEHKOAzorai – nepaprasto grožio vulkaninės kilmės salynas Atlanto vandenyne, priklausantis Portugalijai. Šį archipelagą sudaro devynios atskiros salelės, išsidėsčiusios 645 km atstumu. Ir pasklidusios tarp dviejų skirtingų žemynų – tarp Europos ir Jungtinių Amerikos Valstijų. Azorus puošia įspūdinga laukinė gamta, žalia sodri augmenija, todėl galėsite išvysti daugybę natūralių parkų, botanikos sodų ir draustinių. Čia gausu karštųjų versmių telkinių ir kraterių ežerų ir atrodo tarsi visą archipelagą gaubia harmoninga atmosfera. Azorai. Pažintinė kelionė į Azorų salyną. Poilsis Azoruose su LEHKO
Kalbant apie salos fauną, kuri yra be galo įvairi, ją sudaro daugybė rūšių paukščių, tarp jų ir labai retų, būdingų tik šioms vietovėms. Atlanto vandenyse, skalaujančiuose Azorus galėsite išvysti delfinų ir banginių bei nesuskaičiuojama galybę žuvų žuvelių. Šalia krantų – ištisas kolonijas skirtingų moliuskų ir vėžiagyvių.
      Kiekviena Azorų salelė yra unikali, sukurta padedant gamtos jėgoms – nerimastingiems vulkanams, turinti vis kitokią kultūrą, tradicijas, papročius, vietinę virtuvę, kraštovaizdžius, architektūrą. Azorus puošia kontrastuojančių spalvų – juodo bazalto ir baltų akmenų architektūra, dailios bažnyčios ir pūpsantys namukai, vėjo ir vandens malūnai, kuriais nubarstytos Azorų salos. 
      Viešėdami Azorų salose aplankykite istorinius ir religinius muziejus – tai puiki galimybė susipažinti su salyno praeitimi, apžiūrint įvairias etnografines ekspozicijas. Laukiantiems dovanų iš Azorų artimiesiems parvežkite vietinių rankdarbių, autentiškų dirbinių: audinių, siuvinių, keramikos.
      Azorai. Pažintinė kelionė į Azorų salyną. Poilsis Azoruose su LEHKO Azoruose galėsite ne tik keliauti, tačiau čia sudarytos visos sąlygos užsiimti vandens sportu – nardymu, plaukimu kanojomis bei „portugališku sportu“ – golfu. Taip pat rekomenduojame žygius pėsčiomis ar dviračiais (puikus būdas susipažinti su unikaliąja gamta), buriuoti ar pagaudyti bangas vandenyne banglentėmis, žvejybą Atlante, paskraidyti parasparniais, jodinėti arkliais. Išvykti į didingųjų banginių safari – Azoruose yra vienas didžiausių banginių draustinių, čia priskaičiuojama net 25 skirtingos banginių rūšys, paplaukioti su draugiškaisiais delfinais, stebėti paukščius. Azorai. Pažintinė kelionė į Azorų salyną. Poilsis Azoruose su LEHKO

      Klimatas Azorų salose yra pakankamai švelnus, tačiau drėgnokas. Žiemos metu stiprūs vėjai, maišantys vandenyno bangas, išvalo ir atgaivina orą. Temperatūra šiuo sezonu būna vidutiniškai +15С. Lietingieji periodai Azoruose paprastai netrunka ilgai. Vasarą – čia saulėta ir šilta, oro temperatūra vidutiniškai būna apie +25C, o vandens temperatūra vidutiniškai apie +23C. 

Devynios Azorų salos yra suskirstytos į tris grupes:
-Rytinių salų grupė: San Migelis, Santa Marija
-Centrinių salų grupė: Terseira, Fajalas, Pikas, San Žoržas, Grasioza
-Vakarinių salų grupė: Florešas, Korvas

Naudinga informacija apie Azorų salas:
Valiuta: euras
Elektra: 220V
Kalba: portugalų
Laiko juosta: UTC-1

Azorų salos yra laikomos antrosios visame pasaulyje tvariajam turizmui.
Azorų salos – kryptis tinkama keliauti ištisus metus.
Azorų salos yra laikomos viena geriausių pasaulio vietų banginių stebėjimui.

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,