Albufeira

Albufeira. Portugalija. Kelionės į Portugaliją su LEHKOSpalvingoji Albufeira išsidėsčiusi pietinėje Portugalijos dalyje, pačioje Algarvės regiono širdyje. Tai modernus, kosmopolitiškas, aktyvus ir patrauklus miestas, gerbiantis savo tradicijas, kultūrinį paveldą bei nepaprastą istoriją. Kadaise Albufeira, vadinta Baltum, buvo nedidelis žvejų kaimelis, garbinamas rašytojų ir mylimas dailininkų, šiandien žinomas ir gyvuojantis kaip didelis, ko gero populiariausias, atostogų kurortas Portugalijoje, kuriame galite rasti itin didelį viešbučių, prabangiausių vilų ir apartamentų pasirinkimą – kiekvienas galės išsirinkti apgyvendinimą, pagal savo norus ir galimybes.
Albufeira. Portugalija. Kelionė į Portugaliją su LEHKOAlbufeiroje, kaip ir daugelyje kitų Portugalijos miestų, matyti Senovės Romos palikimas architektūroje ir paminkluose. Ypač ši stilistika atsispindi laikrodžio bokšte, kuris buvo pastatytas kaip vienas iš pilies bokštų. Kitos miesto lankytinos vietos: Motinos bažnyčia – Rua da Igreja Nova, pastatyta dar XVIII a.  vietoje čia stovėjusios arabų mečetės, sugriuvusios per žemės drebėjimą; Misericórdia koplyčia; Albergaria senasis pastatas; Arco da Travessa bažnyčia; Archeologinis muziejus ir dar daugiau... Tiesiog neįmanoma nepastebėti Albufeiros jachtų prieplaukos, o netoliese esantys pastatai žaismingai nuspalvinti geltonomis, oranžinėmis, rausvomis, mėlynomis ir žaliomis spalvomis. Ši vieta, neretai yra visų išvykų bei ekskursijų pradžios taškas, iš čia galite išsiruošti pasiplaukiojimui laivu ar žvejybai bei nardymui.

Albufeira. Portugalija. Kelionė į Portugaliją su LEHKONetoli prieplaukos nusidriekia visa eilė parduotuvių, restoranų ir kavinukių. Tai puiki vieta praleisti nuotaikingai popietei, ilsintis pavėsyje ir bežvelgiant į laivelius, besisupančius bangose. Jei norite gyvo naktinio gyvenimo, klubų, diskotekų, barų – tuomet rinkitės São João ar Montechoro. Abu minėtieji triukšmingieji rajonai yra visai netoli nuo Albufeiros senamiesčio.  Čia tikrai rasite gausybę viešbučių ir apartamentų, esančių arti Oura paplūdimio. Jei pageidaujate ramesnio poilsio Jums puikiai tiks gyvenvietės dar arčiau Albufeiros senamiesčio. Čia galėsite mėgautis ramiu pasivaikščiojimu po medžių ir krūmų apsuptą centrinę aikštę. Netoliese galėsite ir apsipirkti, kadangi čia nemažai parduotuvių, siūlančių ne tik lauktuvėms skirtus suvenyrus, bet galėsite įsigyti ir geros kokybės drabužių bei odos gaminių.

Albufeira. Portugalija. Kelionė į Portugaliją su LEHKOAlbufeiros paplūdimių ruožas tęsiasi nes paplūdimių ruožas tęsiasi net 30 km, kuriuose yra du pagrindiniai paplūdimiai: pirmasis vadinasi Žvejų paplūdimys – Praia dos Pescadores, kurio pakrantėse gausu restoranėlių. Antrasis Albufeiros paplūdimys – Praia do Túnel, visai šalia Turizmo centro. Pakrantėje pučiantys vėjai puikiai tiks mėgstantiems buriuoti, o pirmos klasės, geriausi visoje Europoje golfo laukai džiugins golfo gerbėjus.

Labai patogu keliauti po Albufeirą ne tik nuomotu automobiliu, bet ir viešuoju transportu, vadinamais turistiniais traukinukais bei autobusiukais, tradiciškai vadinamais Giro. Čia taip pat puikiai išvystyta transporto sistema ir atnaujinti greitkeliai. Greitai ir komfortabiliai galite pasiekti kitus Portugalijos regionus, o iki Faro tarptautinio oro uosto tik pusvalandis kelio.

Kelionė į Portugaliją nepaliks abejingų net mažiausiųjų keliautojų. Iš Albufeiros lengvai nuvyksite į populiariausią Algarvės teminį parką – Zoomarine bei vandens pramogų ir atrakcionų parką – Aqualand.

Vasaros sezono metu Albufeira tiesiog šurmuliuoja, todėl nemėgstantiems minių ir ieškantiems ramesnio poilsio rekomenduojame ten keliauti pavasarį bei rudenį. Norintiems pažintinių kelionių – tinka ir žiema, ir pavasaris, ir ruduo ir vasara. Sakoma, kad sezonas Algarvėje – bet kuris metų laikas, kadangi saulė čia šviečia ištisus metus ir šis Portugalijos regionas yra laikomas saulėčiausiu regionu visoje Europoje. Dėka Viduržemio klimato, vasaros čia karštos, su gaivinančiu brizu, o žiemos švelnios.

Albufeira – vienas iš lankomiausių kurortinių miestų Algarvės regione. Itin reikšmingas miesto kultūrinis centras – senamiestis, vis dar primenantis, jog kadaise Albufeira buvusi mažytis žvejų kaimelis. Senojoje miesto dalyje būtina apžiūrėti centrinę aikštę, grįstą akmenimis ir papuoštą dailiu fontanu. Čia pat galėsite ir sustoti pailsėti ant jaukių suolelių palmių pavėsyje, besiklausant gatvės muzikantų.

Mėgstantiems apsipirkinėti tiesiog būtina apsilankyti rytinėje salos dalyje – Avenida dos Descobrimentos. 

Svajingoji Albufeira apsupta nuostabių balto smėlio paplūdimių, šalia kurių išsidėsčiusios auksinės uolos, nugludintos ryškiai mėlynos jūros. Albureiros smėlėta pakrantė, tarsi auksinis pusmėnulis.

Praia da Coelha – žavi įlankėlė, esanti tarp unikalių spalvotų pakrantės uolų. Čia dažniausiai lankosi vietiniai gyventojai ir miesto svečiai, apsistoję netoliese. Paplūdimys labai švarus ir tvarkingas, mėgstamas šeimų ir yra pasiekiamas mediniais laipteliais. Netoliese yra didelis São Rafael smėlio paplūdimys, kuriam priskirta Mėlynoji vėliava. Čia puikiai išvystyta infrastruktūra – ne mažai restoranų ir kavinių, yra paplūdimio dušai, galima išsinuomoti gultus su skėčiais. Šalia São Rafael paplūdimio yra automobilių stovėjimo aikštelė, su išskirtomis vietomis neįgaliesiems, kurie į paplūdimį gali patekti specialiu nuožulniu priėjimu. Žymus Žvejų paplūdimys – Pescadores bei Inatel paplūdimys. Besimėgaujantys vandens malonumais ir saulės spinduliais svečiai gali užkąsti ar atsigaivinti gėrimais paplūdimių baruose, pavalgyti restoranuose. Praia da Oura paplūdimys ir kiti paplūdimiai, esantys rytinėje ramesnėje Albufeiros dalyje - Praia da Falésia ir Praia da Santa Eulália yra itin populiarūs šeimų tarpe.

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,