Kelionė į Azorus: 4 Azorų salos

Terseira (3 n.), Fajalas ir Pikas (1 n.), San Migelis (5 n.)

1 diena. Vakarinis atvykimas į Terseiros Lajes oro uostą. Jus oro uoste pasitiks partnerių atstovai. Pervežimas į viešbutį. Šią dieną Jums bus suteikta visa informacija apie Jūsų laukiančią pažintinę kelionę po nuostabiąją centrinę salą Azorų salyne – Terseirą.

2 diena. Visos dienos apžvalginė ekskursija po visą Terseirą (portugalų kalba salos pavadinimas reiškia „trečioji“), su pietumis vietiniame restoranėlyje – S. Sebastiao, kuriame galėsite paragauti nacionalinio mėsos patiekalo Alcatra bei paskanauti raudonojo vyno – Terra de Lava. 
Nuvyksite į Monte Brasil pusiasalį, esantį tarp dviejų įlankų: Baia de Angra do Heroismo rytuose ir Baía do Fanal vakaruose, apsilankysite S.Mateush jūrų uoste, S. Sebastiao bažnyčioje ir kapinėse, S. de Sima apžvalginėje aikštelėje, Carvalho urvuose (įėjimas 5 EUR), Biscoitos miestelyje esančiuose vyno muziejuje ir likerio gamykloje (degustacija mokama). Taip pat, viešint Biscoitos miestelyje nukeliausite į paplūdimį, kuriame turėsite galimybę išsimaudyti natūraliuose jūros baseinuose. Grįžtant į Angrą sustosite sūrio gamykloje, kurioje degustuosite vietinio sūrio rūšis. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. 2-3 val. trukmės ekskursiją po Angros miestą, kurios metu apžiūrėsite Memorialinį miesto paminklą, miesto parką, Alfandegą, jūrų uostą, Gailestingumo bažnyčias, miesto paplūdimį, Bentekorto rezidenciją, katedros soborą, prekybinį rajoną, kapitono-gubernatoriaus rezidenciją, miesto aikštę ir rotušę. Jei norėsite, galėsite per pietus (savarankiškai) paskanauti jūrų ešerio (rekomenduojame), kurio mėsa balta, riebi, minkšta ir visai nepanaši į jokios kitos žuvies. Mėgstantiems mėsos patiekalus – paragaukite jautienos steiko – jam negalėsite atsispirti. Nakvynė viešbutyje.

4  diena. Visos dienos išvyka į Fajalo ir Piko salas. 
Pirmiausia skrisite į Fajalo salą, ten apžiūrėsite Kapelinjoso pusiasalį, kuriame išvysite unikalų kraštovaizdį, vulkano įsiveržimo istorinį muziejų, apleistąjį švyturį. Grįžimas į Hortą, didžiausią salos miestą, čia apžiūrėsite miesto centrą ir apsilankysite draustinyje. Pietausite taip pat Hortoje, vietiniame restorane. 
Po pietų persikelsite keltu į Piko salą (~30 min.). Iš Madalenos jūrų uosto vyksite į Piko muziejų. Važiuosite į miestą Lajes pietinėje salos dalyje. Užsuksite į banginių medžiotojų muziejų, Sao Rok vyno muziejų, Piku kalno papėdėje – vynuogynus lavoje.
Grįžimas į Madaleną, kur Jūsų laukia pietūs (pagal Jūsų pageidavimą galėsite pietauti arba vietiniame restorane arba kavinėje ir savarankiškai leisti laiką).
Persikėlimas atgal į Fajalo salą, grįžimas į viešbutį autobusu arba pėsčiomis. 
Jei į keliausite pėsčiomis, pakeliui galėsite apžiūrėti jachtų prieplauką ir miesto tvirtovę.

5  diena. Skrydis į San Migelį.

6 diena. Visos dienos ekskursija po Sete Cidades apylinkę („septyni miestai“), o pietūs – vietiniame restorane.
Jūs išvysite: Lagoa, Kanario ežerą, Vista do Rei, Santjago, tarp San Migelio ežerų "dvynių" esantį tiltą, Sete Cidades, Šv. Nikolajaus bažnyčią. Kavinukėje „O Emmigrante“ norintys galės pasimėgauti kava iš Mozambiko, paskanauti baltojo ar raudonojo „Porto“ vyno. Taip pat pamatysite Eskavalos apžvalginę aikštelę, Mosteiros paplūdimį, kuriame galėsite išsimaudyti. Pietūs miesto restorane – S. Antonio.
Šią dieną taip pat apsilankysite Capelas mieste, kuriame galėsite pasigrožėti nepaprastais peizažais, atsiveriančiais nuo skardžio, išsimaudyti Capelas paplūdimyje bei apsilankyti ananasų plantacijose.
Grįžimas į viešbutį.

7 diena. Visos dienos išvyka į Lagoa do Fogo („Ugnies Lagūna“) ir Ribeira Grande su pietumis vietiniame restorane.
Šią dieną keliausite į Livramento miestą, Lagoa miestą, kuriame apsilankysite keramikos fabrike. Taip pat galėsite išmėginti savo jėgas kopdami į Lagoa do Fogo kalno viršūnę bei pasigrožėti nepaprastaisiais Caldeira Velha tarpekliu ir kriokliais (norintys galės maudytis krioklių lagūnose arba karštosiose versmėse už papildomą mokestį – 2,32 EUR). Po maudynių nusileisite žemyn apžiūrėti geoterminės stoties. Pagal programą planuojamas likerio gamyklos apžiūrėjimas ir likerio degustacija. Tuomet vyksite į Ribeira Grande miestą, kur Jūsų laukia pietūs vietiniame restorane. Sočiai papietavę galėsite pasivaikščioti po Ribeira Grande miesto parką ir išsimaudyti Santa Klaros paplūdimyje. Apžiūrėsite Santa Iria, keliausite į arbatos plantacijas – Porto Formosa, čia degustuosite įvairias arbatos rūšis. Grįžimas į viešbutį.

8 diena. Visos dienos išvyka į Furnas vulkano kraterį. Iš Ponta Delgada greituoju keliu vyksite į Kaluras miestelį, kuriame apžiūrėsite senąjį žvejybinį uostą ir natūraliuosius baseinus. Važiuojant autobusu galėsite pasigrožėti jaukiomis Kaluros kurorto gatvelėmis. Toliau apsilankysite Vila Franca do Campo miesto paplūdimyje Agua de Pau, nuostabiojoje Vila Franca salelėje. 
Keliausite link didingojo Furnas kalno ugnikalnio, čia apžiūrėsite Furnas miestą, geizerio slėnį, Furno ežerą, galėsite išsimaudyti terminiuose vandenyse.  Pietūs vietiniame restorane, kur ragausite garsųjį „Cozido“ – daržovių ir mėsos troškinį, pagamintą geizeriuose, dideliuose puoduose.
Apžiūrėsite botanikos sodą Terra Nostra, čia galėsite išsimaudyti parko karštajame ežere.
Toliau autobusu vyksite visai į priešingą pusę nuo vulkano. Keliausite išvysti savomis akimis Piko da Varos kalną, apžiūrėsite „Saltu do Kavalo“.
Nusileidimas į šiaurinę pakrantę, kurioje keliausite į Salga miestą. Čia lankysitės „Molo“ teminiame parke ir apžiūrėsite Salgos krioklius (tuo metu bus galima išgerti arbatos ar stiklinaitę „Porto“). Grįžimas atgal į viešbutį.

9 diena. Šią dieną Jūsų laukia įspūdinga patirtis – banginių safaris (prieš jį turėsite išklausyti instruktažą). Galėsite išsimaudyti netoli Ponta Delgados esančiame Praia Populo paplūdimyje. Po maudynių galėsite grįžti atgal į viešbutį ir persirengti bei pasiruošti pasivaikščiojimui po Ponta Delgadą, kurio metu pamatysite miesto vartus, Machico bažnyčią, Santo Cristo vienuolyną, Bras tvirtovę, Santu botanikos parką, prekybinę Machado gatvelę ir vieną svarbiausiųjų Avenida Enrique gatvę.
Vakarienė žuvies restoranėlyje, Ponta Delgados priemiestyje. Galėsite skanauti iš ką tik pagautos žuvies tirpstančių burnoje patiekalų.
Dienos pabaiga vaikščiojant po naktinę Ponta Delgadą.

10 diena. Skrydis į Lisaboną/Madeirą.
Galėsite pratęsti portugališkas atostogas ilsintis Madeiros arba kituose Portugalijos kurortuose arba iš Lisabonos skristi namo.

Kelionės kainos:

 

 

Vienam asmeniui
dviviečiame kamb.

Vienvietis
kamb.

Trečiam asmeniui
dviviečiame kamb.

Vaikui
(2-12 m.)

Kaina                                                    
Į kaina įskaičiuota:
- visi pervežimai pagal programą;
- 3 nakvynės Terseiroje 4* viešbutyje, programos metu, Terceira Mar 4* ar panašiame viešbutyje;
- 1 nakvynė Fajale 4* viešbutyje, programos metu, Hotel do Canal 4* ar panašiame viešbutyje;
- 5 nakvynės San Migelyje 4* viešbutyje, programos metu, Hotel Marina Atlantico 4 * ar panašiame viešbutyje;
- pažintinė programa;
- profesionalūs kvalifikuoti rusakalbiai gidai programos metu;
- 5 pietūs ir 1 vakarienė;
- dramblių safari.
Į kainą neįskaičiuota:
- skrydžio bilietai Vilnius – Lisabona – Vilnius;
- skrydžio bilietai Lisabona – Terseira – Horta – Ponta Delgada - Lisabona;
- draudimas;
- arbatpinigiai ir asmeninės išlaidos.
Pastabos:
- pažintinė programa – rusų kalba;
- keičiantis valiutų kursui, viešbučių ir paslaugų kainoms, kelionės kaina gali keistis;
- kelionės programa, lankytinų objektų eiliškumas gali keistis;
- rekomenduojama avėti patogią avalynę.

Kelionę organizuoja "LEHKO"

Išsamesnės informacijos teiraukitės mūsų kelionių agentūroje tel.: 8 6 8294030

Siųsti užklausą:
 
Vardas, Pavardė *
Jūsų el. paštas *
Užklausa
Žodžio tvirtinimas *
Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,