Pažintinės kelionės

LEHKO organizuojamos kelionės į Portugaliją pritaikytos net išrankiausiems klientams. Kiekviena kelionės į Portugaliją programa atskleidžia nepaprastą šalies grožį, supažindina su nuostabiausiomis vietovėmis, įspūdinga istorija ir spalvinga kultūra.

Keliautojai pasirinkę kelionę į Portugaliją parsiveš gausybę įspūdžių ir nepamirštamų nuotykių, o kartą pabuvoję čia – norės sugrįžti vėl ir vėl.

10 priežasčių, kodėl nuvykę į Portugaliją, Jūs neabejotinai ją įsimylėsite ir norėsite grįžti į šią nuostabią šalį dar ne kartą:

Portugališki saldumynai ir Espresso kava 
Svečiuojantis Portugalijoje neparagauti vietinės gamybos burnoje tirpstančių saldumynų – didžiausia nuodėmė. Rekomenduojame paskanauti: Queijadas pagaminto iš sviesto, cukraus, miltų, kiaušinių ir slapto ingrediento; Travesseiros pyragaičių, paruoštų pagal slaptą receptą, perduodamą iš kartos į kartą; Nuostabiųjų plikyto kremo pyragaičių, kurių originalus receptas atkeliavęs iš Belemo, tačiau jų rasti galėsite visos šalies kepykloje; geriausių pasaulyje pripažintų šokoladinių tortų. Gardžiuojantis desertais puikiai tiks mažutis stipriosios Espresso kavos puodelis, be kurio nė vienas tikras portugalas neįsivaizduoja savo dienos.

Portugališkas vynas 
Portugalijoje gaminami vieni geriausių pasaulyje vynai, kurie vertinami dėl savo kokybės ir skonių įvairovės. Portugalijos vynas gaminamas pagal autentiškas tradicijas, todėl jis toks unikalus. Galite rinktis raudoną, baltą, rausvąjį (roses), putojantį, taip pat ir spirituotą vyną. Ypač garsus savo vynu Duero (Douro) regionas, kuriame ruošiamas išskirtinis „žaliasis vynas“, vertinamas visame pasaulyje. Šio Portugalijos regiono vynuogynas ir Azorų salynoPiko salos vynuogynas yra saugomi UNESCO.

Orai Portugalijoje 
Nuostabus Viduržemio klimatas dovanoja puikų orą. Vidutinė metinė temperatūra Portugalijoje pagrindinėje šalies dalyje svyruoja tarp +13 C laipsnių kalnuotose vietovėse iki +18 C pietuose. Tad ištisus metus galite vykti į Portugaliją ir mėgautis šios šalies malonumais, kadangi žiemos itin švelnios, o vasaros nevarginančiai karštos.

Fado
Fado – tai portugališkos muzikos stilius. Fado dažniausiai dainuojamas vieno dainininko, pritariant klasikinei gitarai (viola) ir portugališkai gitarai (citula). Unikalusis muzikinis stilius yra įtrauktas į Pasaulio Paveldo sąrašą UNESCO. Fado pradėtas dainuoti Lisabonos gatvėse maždaug nuo XIX a. antrosios pusės. Tai lyriška muzika, per kurią išreiškiami tokie jausmai kaip liūdesys, netekties gailestis, meilės ilgesys, vienišumas. Lankantis Portugalijoje verta įsigyti garsiosios fado dainininkės Marisos audio įrašų.

Portugališkos plytelės
Keliaujant po Portugaliją būtinai atkreipkite dėmesį į išskirtines plyteles – „azulejos“. Tai nepaprastos plytelės – tai išskirtinės architektūros detalės, kurias pastebėsite ant bažnyčių, rūmų, tam tikrų namų, traukinių stočių. Ypatingosiose plytelėse atsispindi Portugalijos istoriniai ir kultūriniai įvykiai.

Portugališka virtuvė
Turtingoje nacionalinėje Portugalijos virtuvėje vyrauja Viduržemio regionams būdingi patiekalai. Priklausomai nuo regiono, galėsite paragauti jautienos, avienos, kiaulienos, paukštienos patiekalų, įvairių rūšių šviežios žuvies patiekalų (ypač mėgstama menkė), įvairių sūrių, nepakartojamo skonio duonos (ypač skani duona kepama Alentežo regione). Ypač dažnai naudojamas alyvuogių aliejus.

Golfo laukai Portugalijoje
Pirmasis golfo laukas Portugalijoje buvo įkurtas dar 1890 m., kuomet vieni didžiausių vyno eksportuotojų – britai įsikūrė šalyje. Dėka gero oro, Portugalija – puiki kryptis žaisti šį žaidimą visus metus. Kai kurie golfo laukai yra suprojektuoti pasaulinio garso architektų. Visoje Portugalijoje yra net per 70 skirtingų golfo laukų, traukiančių žaidėjus iš viso pasaulio dėl savo kokybės, puikaus klimato ir nuostabių kraštovaizdžių.

Portugalijos paplūdimiai
Portugalija tiesiog apsupta nuostabiai paplūdimiais, kurių kiekvienas vis gražesnis už kitą. Ypač mėgstami Algarvės regiono paplūdimiai Albufeiroje – auksinio smėlio, su netoliese esančiomis įspūdingomis gamtos suformuotomis uolomis ar platūs balto smėlio paplūdimiai šalia raudonųjų uolų. Netoli Lisabonos yra puikus Guincho paplūdimys Kaškaise – apsuptas smėlio kopų, o šviesus dangus tiesiog susilieja su skaidraus vandens bangomis. Porto paplūdimiai ypač tiks nemėgstantiems šurmulio taip pat vandens sporto mylėtojams. 

Portugalijos architektūra
Portugalija – tai kupina turtingos istorijos ir spalvingos kultūros šalis. Čia gausu istorinių statinių, paminklų ir kitų monumentų, kurių priskaičiuojama daugiau nei 800, tad pamatyti tikrai yra ką. Pakrantėse mažučiai žvejų kaimeliai, miestuose – elegantiškos bažnyčios, dailios gatvelės, didingos pilys ir rūmai.

Nardymas Portugalijoje
Jei norite atrasti kvapą gniaužiantį povandeninį pasaulį – Portugalija Jūsų kryptis. Geriausios nardymo vietos išsidėsčiusios Algarvės regione ir pietinėje Portugalijos dalyje, Lisabonoje ir centrinėje Portugalijoje, šiaurės Portugalijoje ir be abejo Madeiros ir Azorų salynuose. Išvysite spalvingas žuveles ir įspūdingus jūrinius augalus, koralinius rifus, žaviuosius jūros arkliukus. Nardymas Portugalijoje – nepamirštama patirtis.  

Pajauskite audringo naktinio gyvenimo ritmą, viename gražiausių Europos miestų, šarmingoje šalies sostinėje Lisabonoje, sudalyvaudami Santo Antonio fiestoje arba viešėdami romantiškajame Porto - istoriniame ir kultūriniame šalies centre, klausykitės tobulai širdį džiuginančio džiazo koncerto, vienoje iš daugybės kavinukių. Apsilankykite šurmuliuojančioje Albufeiroje, kažkada buvusioje svarbiausiu prekybos uostu. Keliaukite į Madeiros salą, į kurią norėsis grįžti vėl ir vėl. Algarvės regionas puikiai tiks mėgstantiems ramesnį poilsį, taip pat tiems, kurie mėgsta užsiimti ekstremaliu vandens sportu. Portugalijai taip pat priklauso egzotiškieji Azorai - devynios vulkaninės kilmės salos, tarsi atskiri maži pasaulėliai.

Kelionei į Portugaliją tinkamas dokumentas yra Lietuvos piliečio pasas arba LR asmens tapatybės kortelė. Lietuvos Respublikos piliečiams, trumpalaikei kelionei į Portugaliją viza nereikalinga. Išsamesnę informaciją apie saugumą, kelionės dokumentus, įvažiavimo, buvimo šalyje ir išvykimo sąlygas rasite čia=>>

Kelionei į Portugaliją skiepai keliautojams nėra privalomi. Išsamesnę informaciją apie planinius, privalomus ir rekomenduojamus skiepus rasite čia=>>

Kaina  570 Eur
Bilieto kaina nuo  +bilietai
Datos ir trukmė
Kiekvieną ketvirtadienį, penktadienį,šeštadienį ir sekmadienį!
Kelionė į Portugaliją 8 nakv./9 d. APLANKOMA 17 MIESTŲ!
Transport:
Fly
Kaina  535 Eur
Bilieto kaina nuo  +bilietai
Datos ir trukmė
Kiekvieną ketvirtadienį, penktadienį*, šeštadienį* ir sekmadienį
Kelionė į Portugaliją 8 nakv./9 d. LISABONA IR PORTAS!
Transport:
Fly
Kaina  
Datos ir trukmė
Kiekvieną ketvirtadienį* ir šeštadienį!
Kelionė į Portugaliją 7 nakv./8 d. Išvyskite tikrąją Portugaliją!
Transport:
Fly
Kaina  
Datos ir trukmė
Kelionė į Azorų salas 9 nakv./10 d. su galimybe pratęsti poilsį Madeiroje!
Transport:
Fly
Kaina  
Datos ir trukmė
Kelionė į Azorus: Terseira, Fajalas, Pikas, San Migelis: 9 nakv./10 d. su galimybe pratęsti poilsį Madeiroje!
Transport:
Fly
Kaina  
Datos ir trukmė
Savaitė Portugalijoje! Lisabona 3 nakv., Figeira da Fosas 1 nakv., Portas 3 nakv.
Transport:
Fly
Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,