Pikas

AZORŲ SALA: PIKAS
Piko sala puikiai žinoma visame pasaulyje dėl banginių medžioklės tradicijų ir svaigiojo salos vyno. Be abejo, banginių niekas jau seniausiai nebemedžioja, tačiau čia yra vykdomi įvairūs banginių, delfinų ir kitų jūros žinduolių tyrimai bei stebėjimai.

Viešėdami Pike galėsite susipažinti su garsiąja vynuogynų kultūra, kuri yra saugoma UNESCO. Pikas, Azorų salynas, Portugalija. Kelionės į Azorus, poilsis Azoruose su LEHKOVyno kultūros pradžia Piko saloje siekia vėlyvąjį XV a., kuomet čia įsikūrė pirmieji gyventojai.  Dėka turtingos vulkaninės žemės, salos klimato ir darbščių žmonių vyndarystės tradicijos išliko iki šių dienų. Piko saloje gaminamas subtilusis vynas puikiai tinka prie tradicinių portugališkų vandens gėrybių ir žuvies patiekalų.

Piko saloje užkopkite į ne tik salos aukščiausią tašką, bet aukščiausią vietą visoje Portugalijoje – Piku ugnikalnį (2351 m), apžiūrėkite ugnikalnio lavos darinius – stalaktitus ir stalagmitus, įgaukite adrenalino skraidydami parasparniais, tyrinėkite salos istoriją vyno muziejuje, industriniame muziejuje, laivų muziejuje, apsilankykite moksliniame centre. Piko sala nutolusi nuo Fajalo tik 6 km, tad jei norėsite apsilankyti ir Fajele – visos galimybės tai padaryti.

Piko saloje nepraleiskite galimybės panardyti, pasigrožėti koralais ir įvairiaspalvėmis žuvimis, keliauti stebėti banginių, paplaukioti su delfinais arba išvykos stebėti egzotiškų Azorų paukščių.

LEHKO KELIONĖ Į AZORUS: 4 AZORŲ SALOS
LEHKO KELIONĖ Į AZORUS: TERSEIRA IR SAN MIGELIS

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,