Kelionė į Omaną: Kerintis Omanas

MASKATAS – NIZVA – BIRKAT AL MAUZ – IBRA – RUMLAT AL WAHIBA – WADI BANI KHALID – WAHIBA SANDS – SURAS – KURIJATAS – MASKATAS

1 diena.
Skrydis į Omaną.

2 diena. Maskatas
Atvykus į Maskatą oro uoste Jus pasitiks mūsų partnerių Omane atstovas ir palydės į viešbutį. Jūsų laukia pažintis su šalies sostine Maskatu, išsaugojusiu senąsias tradicijas ir rytietiškas spalvas. Pažinties metu aplankysite nepaprasto grožio islamo architektūros šedevrą Didžiąją Sultono Kabuso mečetę, kurioje telpa net 20 tūkst. maldininkų ir yra antras pagal dydį persiškas kilimas pasaulyje, jį rišo 600 moterų, o gamyba truko keturis metus;  pakeliui pravažiuosite Kurumo pakrantės rajonu; aplankysite Bait Al Zubair muziejų saugantį įspūdingą senovinę kultūrinio paveldo kolekciją; Karališkuosius Al Alam rūmus, Jalali ir Mirani fortus pastatytus XVI a. (į vidų neužeinama); paslaptingais rytietiškais kvapais ir spalvomis viliojantį tradicinį arabišką turgų Muttrah, kuris yra laikomas seniausiu turgumi Omane. Antroje dienos pusėje kruizas įspūdinga Maskato pakrante palydint saulę (apie 2 val.). Nakvynė viešbutyje Maskate.

3 diena. Nizva
Pusryčiai viešbutyje. Kelionė į Nizvą, buvusią Omano imamato sostinę ir vieną seniausių šalies miestų, kur išlikę istoriniai pastatai ir įspūdingi fortai. Aplankysite vieną lankomiausių istorinių paminklų  - Nizvos fortą su apvaliu bokštu, pastatytą XVII a. imamo Sultan Bin Saif Al Ya‘aruba. Fortas turi vidinę teritoriją, o aplink jį statėsi ir plėtėsi miestas. Pakilti į bokštą galima siaurais laiptais, kuriuos saugo sunkios medinės durys. Iš bokšto viršūnės atsiveria nepakartojamas vaizdas į Nizvos miestą. Apsilankysite spalvingame ir šurmuliuojančiame Nizvos turguje, garsėjančiame rankų darbo gaminiais, ypatingais kinžalais bei vietinio dizaino juvelyriniais sidabro dirbiniais. Penktadieniais turguje vyksta unikalūs avių ir galvijų aukcionai. Kelionę tęsite į Jabrin fortą, pakeliui sustojant Bahlos forte (į vidų neužeinama), kuris yra įtrauktas į UNESCO pasaulio kultūros paveldo sąrašą. Jabrin forte aplankysite pilį pastatytą XVII a., kuri buvo Omano mokslo centru, dekoruota įspūdingais islamiškojo meno motyvais. O nuo pilies viršaus atsiveria kerintis vaizdas į apylinkes. Taip pat pamatysite istorinius Tanuf miestelio griuvėsiai bei unikalią Falaj drėkinimo sistemą veikiančią iki šių dienų. Nakvynė viešbutyje Nizvoje.

4 diena. Birkat Al Mauz - Ibra - Rumlat Al Wahiba
Pusryčiai viešbutyje. Kelionė į Birkat Al Mauz miestelį, kur galėsite pasimėgauti pasivaikščiojimu po žaliuojančias plantacijas. Užsuksite į Sinaw turgų, kuris laikomas vienu seniausių Omane. Taip pat apsilankysite gyvybingame ir spalvingame Ibros miesto turguje, kur pardavinėjami ne tik vietiniai rankų darbo gaminiai, bet ir vietinių ūkininkų užauginta produkcija: vaisiai, daržovės, pagauta žuvis. Atvykus į dykumą, visureigiais vyksite iki dykumos stovyklos. Didžiausioje Omano dykumoje Rumlat Al Wahiba pasivažinėsite visureigiais stebint įspūdingus dykumos peizažus. Al Raha stovykloje turėsite galimybę grožėtis žvaigždėtu Omano dangumi. Vakarienė ir nakvynė Al Raha stovykloje.

5 diena. Wadi Bani Khalid - Wahiba Sands - Suras
Pusryčiai stovykloje. Išvykstate į žaliuojančią dykumos oazę Wadi Bani Khalid, kur trykšta natūralūs šaltiniai formuojantys nedidelius baseinus. Turėsite progą juose išsimaudyti. Kelionę tęsite į Wahiba Sands dykumą, kuri garsėja įspūdingomis kopomis ir yra visiškai kitokia nei Bani Khalid. Po viešnagės dykumoje grįžtama į civilizaciją, aplankysite Suro miesą ir uostą, esantį rytinėje Omano dalyje, garėjantį laivų gamyba, kur iki šiol gaminami mediniai laivai. Tai buvo svarbiausias uostas senaisiais Omano jūreivystės laikais. Nakvynė viešbutyje Sure.

6 diena. Kurijatas - Maskatas
Pusryčiai viešbutyje. Iš Suro kelionė vingiuoja vaizdinga pakrante link Kurijato miesto, nusėta balto smėlio paplūdimiais skalaujamais krištolinio vandenyno. Atsikvėpti kelionės metu stabtelsite Fins paplūdimyje, kur turėsite galimybę atsigaivinti ir išsimaudyti. Aplankysite įspūdingą gamtos stebuklą Bhima Sinkhole įgriuvą, kuri laikoma viena gražiausių pasaulyje ir pritraukia daug lankytojų. Vietiniai gyventojai pasakoja, kad įgriuvą suformavo nukritusi kometa ir dar kitaip vadina krentančios žvaigždės smegduobe. Pakeliui sustojama prie Qalhat Bibi Mariam‘s šventyklos griuvėsių, kur prie įėjimo esanti kripta veda į požeminius koridorius po šventykla. Legenda pasakoja, kad Mariam buvo senyva moteris pastačiusi mečetę, kiti istoriniai šaltiniai teigia, kad ji buvo miesto valdytoja karaliaus Hormuzo laikais (Kotob Eddine Yamtuhin). Aplankysite įspūdingo grožio Wadi Shaab vietovėje su natūraliais gamtos suformuotais baseinais ir pasakiškais kalnų peizažais, kur turėsite laiko pasivaikščioti ir pasigrožėti. Toliau kelionę tęsite link Maskato aplankant didelį žvejų kaimą Kurijatą įsikūrusį tarp lagūnos ir jūros. Kurijato uostas iki šių dienų saugomas iš apsaugos bokšto. Nakvynė viešbutyje Maskate.

7 diena. Išvykimas
Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas (išsiregistravimas iš viešbučio 12 val., vėlyvas išsiregistravimas už papildomą mokestį). Pervežimas į oro uostą ir kelionė namo.

Kelionę galima pratęsti poilsiu Omano kurortuose arba JAE, informacijos teiraukitės mūsų agentūroje.

Kelionės datos:

2018 m.:
sausio 07, 21
vasario 10, 24
kovo 10, 24
balandžio 21, 28
gegužės 12

Kelionės kainos:

žmonių skaičius grupeje  - 2:
kaina 1 asm. gyvenant dviviečiame kambaryje: 1320 Eur + lėktuvo bilietai

žmonių skaičius grupeje  - 4:
kaina 1 asm. gyvenant dviviečiame kambaryje: 1080 Eur + lėktuvo bilietai

Kelionės kaina asmeniui priklauso nuo keliautojų skaičiaus - todėl pakvietę daugiau bendrakeleivių mokėsite mažiau.

Į kaina įskaičiuota:
- pervežimas oro uostas - viešbutis - oro uostas;
- visi pervežimai programos metu;
- 6 nakvynės viešbučiuose, 1 nakvynė dykumos stovykloje;
- maitinimas: 5 pusryčiai, 4 pietūs, 1 vakarienė;
- angliškai kalbantis vietinis gidas;
- džipai išvykai į dykumą;
- bilietai į mokamus objektus, nurodytus programoje.
Į kainą neįskaičiuota:
- lėktuvo bilietai Vilnius – Omanas – Vilnius (skrydžio kaina nuo 560 Eur);
- Omano viza apie 50 Eur (gaunama atvykus į šalį oro uoste);
- medicininių išlaidų draudimas;
- asmeninės išlaidos, arbatpinigiai ir kitos išlaidos nenurodytos programoje.
- bilietų kaina priklauso nuo kelionės datų ir užsakymo laiko, todėl kelionės užsakymo metu Jums ieškosime lėktuvo bilietų už geriausią galimą kainą;
- kainos nurodytos eurais vienam asmeniui;
- rusiškai kalbantis gidas už papildomą mokestį;
- minimalus vykstančiųjų į kelionę skaičius – 2 asmenys;
- keičiantis valiutų kursui ir paslaugų kainoms, kelionės kaina gali keistis;
- galimas programos, ekskursijų eiliškumo ir jų pradžios laiko pasikeitimas.

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,
 
A. Goštauto g. 8, Vilnius

Tel.: +370 682 94030
Darbo laikas
Nuo pirmadienio iki
penktadienio 10 - 17 val.
 
Prenumeruoti