Kelionė į Mianmarą (Birmą): Klasikinis Mianmaras

Jangonas (Rangūnas) – Baganas – Popos kalnas – Mandalajus – Mingunas – Heho – Pindaja – Inlės ežeras – Jangonas (Rangūnas)

1 diena. Jangonas (Rangūnas)
Būsite pasitikti Jangono Tarptautiniame oro uoste ir pervežti į viešbutį. Šiandien apžiūrėsite kolonijinio stiliaus miesto centrą ir jame, jau daugiau nei 2000 m., stovinčią didingąją Sule pagodą. Apsilankysite garsiajame Bogyoke turguje (dar vadinamame Skoto turguje), kuriame tūkstančiai pardavėjų siūlo įvairiausias prekes bei brangakmenių parduotuvėlėje. Apžiūrėsite didžiulę gulinčio Budos skulptūrą Chauk Htat Gyi, paviešėsite Karaweik Hall – karališkoje plaukiojančioje baržoje, veikiančioje kaip prabangus restoranas. Šią dieną turėsite galimybę apžiūrėti vieną įspūdingiausių visame pasaulyje religinių monumentų – Shwedagon Pagodą. Beveik 100 m siekianti Shwedagon Pagoda, dar vadinama Auksine Pagoda, kadangi yra padengta net 60 tonų tikro aukso. Nakvynė Jangone.

2 diena. Jangonas (Rangūnas) – Baganas
Po pusryčių pervežimas į Jangono oro uostą vietiniam skrydžiui į Baganą – religinį Mianmaro centrą. Atskridus, pervežimas į viešbutį. Tuomet Jūsų laukia apžvalginė ekskursija, kurios metu lankysitės šurmuliuojančiame vietiniame turguje, apžiūrėsite keletą skirtingų, gražiausių ir reikšmingiausių pagodų ir šventyklų: XI a. karaliaus Anawratha pastatytą Shwezigon Pagodą; išpuoštą rinktinėmis freskomis, vaizduojančiomis Jatakos scenas Ku Byauk Gyi šventyklą; Khay Min Ga šventyklą, žinomą dėl nepaprasto grožio panoramų ir Ananda šventyklą, kurioje yra didžiulė stovinčio Budos skulptūra bei daugybė nišose sėdinčių figūrų.
Po pietų apsilankysite lakuotų dirbinių dirbtuvėse, netoli Myinkaba kaimelio ir apžiūrėsite Manuha šventyklą, pastatytą 1059 m., unikaliąją Nanbaya šventyklą, kuri buvusi karaliaus Manuha rūmais, Myingaba senovinėmis freskomis išpieštą Gu Byaukgyi šventyklą, saugomą UNESCO. Pasitiksite saulėlydį tyrinėdami šalia Bagano esančius senovinius paminklus. Nakvynė viešbutyje Bagane.

3 diena. Baganas – Popos kalnas – Baganas
Papusryčiavę, keliausite prie užgesusio vulkano, dar žinomo kaip Dvasių Namais – Popos kalno. Turėsite galimybę užlipti mamiškaisiais 777 laipteliais, kad pasiektumėte šią šventąją vietą, kuri kasmet aplankoma tūkstančių piligrimų, pasimėgauti nuostabia panorama, atsiveriančia pasiekus jo viršūnę.
Grįžimas į Baganą. Nakvynė Bagane.
GALIMAS PASIRINKIMAS RYTINEI PROGRAMAI*: partneriai siūlo Jums nepaprastą galimybę apžiūrėti senovinį Baganą, taip, kaip jis niekada nebuvo matomas – skrendant oro balionu. Iš paukščio skrydžio miesto pagodos atrodo dar didingesnės, tūkstantmetės šventyklos puošnesnės, o Ajejervadžio upė dar galingesnė...

*Papildomos programos kaina 745 Lt asmeniui, būtina išankstinė registracija.

4 diena. Baganas – Mandalajus ir Mingunas
Po pusryčių pervežimas į Bagano oro uostą vietiniam skrydžiui į Mandalajų. Atskridus, tęsite kelionę vykdami į apžvalginę ekskursiją, kurios metu lankysitės Mahmuni pagodoje – čia saugoma įspūdinga, storais aukso sluoksniais padengta didinga Budos skulptūra. Taip pat vyksite į Shwe Nan Daw Kyaung arba Auksinių rūmų vienuolyną – puikų tradicinių medinių statinių pavyzdį, Kuthodaw Pagodą, kurioje yra saugoma didžiausia pasaulio knyga, susidedanti iš 729 budistiniais įrašais išgraviruotų marmuro plokščių. Taip pat, šią dieną prieplaukoje susipažinsite su kasdieniu gyvenimu prie upės, viešėsite amatininkų dirbtuvėse, kuriose gaminami garsieji Kalaga gobelenai.
Antroje dienos dalyje plauksite valtimi didžiausia Mianmaro upe – Ajejarvadžiu į Minguną (apie 11 km). Čia apžiūrėsite didžiausią ir sunkiausią pasaulyje skambantį varpą (svoris ~90 t). Taip pat išvysite vieną nepabaigtą statyti pagodą Mingun Paya ir Hsinbyume Paya. Nakvynė Mandalajuje.

5 diena. Mandalajus – Amarapura – Heho – Pindaja – Inlės ežeras
Papusryčiavę vyksite į Amarapurą, esančią 15 km nuo Mandalajaus. Amarapura pali kalba reiškia nemirtingumo miestas, čia apžiūrėsite įžymųjį budistų vienuolyną Mahagandayon, kuriame mokosi ir gyvena daugiau nei tūkstantis vienuolių; tęsite savo išvyką keliaudami prie senojo tikmedžio tilto U Bein, pastatyto dar tais laikais, kai Amarapura buvo karališkoji sostinė. Apsilankysite Bagaya vienuolyne, kuriame saugoma didžiulė Budos statulų kolekcija. Pervežimas į Mandalajų vietiniam skrydžiui į Heho.
Nusileidus Heho oro uoste važiuosite į vaizdingąją Pindają, čia lankysitės įspūdingajame Pindajos urve. Šiame unikaliame urve jau daugybę amžių piligrimai iš viso pasaulio palieka Budos statulėles ir čia jų sukaupta tūkstančių tūkstančiai!
Tęsite kelionę vykdami prie Inlės ežero, kur valtimi plauksite į viešbutį, kuris įsikūręs tiesiai „ant ežero“, čia
ir nakvosite. 

6 diena. Inlės ežeras
Sočiai papusryčiavę keliausite į ekskursiją valtimi po Inlės ežerą. Čia išvysite garsiuosius irkluotojus kojomis, autentiškus plaukiojančius sodus, susipažinsite su vietinių gyventojų žvejybos metodais ir tikru kaimo gyvenimu.
Antroje dienos dalyje lankysitės itin reikšmingoje religiniame pasaulyje Phaung Daw Oo pagodoje, Inpawkhon audėjų kaimelyje ir kitose įdomiose apylinkės vietovėse. Grožėsitės nepaprastu saulėlydžiu virš Inlės ežero. Nakvynė viešbutyje „ant ežero“.

7 diena. Inlės ežeras – Heho – Jangonas (Rangūnas)
Po pusryčių lankysitės Inlės ežero regiono spalvingame vietiniame turguje.
Tuomet vyksite į Heho oro uostą, vietiniam skrydžiui į Jangoną, kur atvykus būsite pervežti į viešbutį. Turėsite laisvą laiką, kurio metu galėsite savarankiškai apžiūrėti miestą bei apsipirkti. Nakvynė Jangone.

8 diena. Jangonas
Po pusryčių, pagal galimybes vyksite prie garsiojo Strand kelio, čia išsidėstę daugybė svarbiu valdžios pastatų, tokių kaip Prekybos ministerijos pastatas, teismas, Didžiosios Britanijos ambasada bei vienas prabangiausių penkių žvaigždučių viešbučių – The Strand Hotel. Taip pat galėsite pasivaikščioti po Jangono prieplauką, apsilankyti kolonijinio stiliaus senajame miesto centre.
Pervežimas į tarptautinį Jangono oro uostą skrydžiui namo.

Kelionės kainos:

Žmonių skaičius
grupėje
3-5 6-9 10-14 Priemoka už
vienvietį kamb.
Kaina asmeniui
gyvenant 3* viešb.
4770 Lt/ 1381,49 Eur 4500 Lt/ 1303,29 Eur 3900 Lt/ 1129,52 Eur 3810 Lt/ 1103,45 Eur 860 Lt/249,07 Eur
Kaina asmeniui
gyvenant 4* viešb.
5580 Lt/ 1616,08 Eur 5310 Lt/ 1537,88 Eur 4720 Lt/ 1367,01 Eur 4680 Lt/ 1355,42 Eur 1780 Lt/ 515,52 Eur
Kaina asmeniui
gyvenant 5* viešb.
5750 Lt/ 1665,32 Eur 5480 Lt/ 1587,12 Eur 4880 Lt/ 1413,34 Eur 4860 Lt/ 1407,55 Eur 1950 Lt/564,76 Eur
Priemoka visai grupei
už rusų k.
kalbantį gidą
1045 Lt/ 302,65 Eur  

SVARBU: norintys keliauti į Mianmarą (Birmą) Vandens Festivalio metu (nuo balandžio 12 d. iki balandžio 17 d.) kainos teiraukitės mūsų agentūroje!

Į kaina įskaičiuota:
- apgyvendinimas pasirinktos kategorijos viešbučiuose su pusryčiais;
- visi vietiniai skrydžiai ir oro uosto mokesčiai: Jangonas – Baganas – Mandalajus – Heho – Jangonas;
- visi programoje nurodyti pervežimai ir ekskursijos patogia transporto priemone su oro kondicionieriumi;
- anglų k. kalbančio gido paslaugos (kitomis kalbomis kalbančio gido paslaugos už papildomą mokestį);
- valties nuoma plaukiant Inlės ežeru;
- valties nuoma lankantis Mingune;
- bilietų mokesčiai į lankomus objektus, pagal programą;
- paslaugų mokesčiai, kambarių mokesčiai ir mokesčiai bagažo nešikams.
Į kainą neįskaičiuota:
- tarptautiniai skrydžiai Vilnius/Ryga - Jangonas (Rangūnas) - Vilnius/Ryga;
- draudimas;
- pietūs ir vakarienės (galima prisidėti papildomai, kaina 35 Lt už vienerius pietus ar vakarienę);
- Mianmaro vizos mokestis atvykus 38 USD;
- išvykimo iš Mianmaro mokestis 10 USD;
- asmeninės išlaidos.
Pastabos:
- keičiantis valiutų kursui ir paslaugų kainoms, kelionės kaina gali keistis;
- objektų lankymo tvarka gali keistis;
- skrydis oro balionu vykdomas nuo vėlyvo lapkričio iki ankstyvo kovo, kuomet vėjo stiprumas nėra didesnis nei 24 km/h;
- viename oro balione skraidinami nuo 6 iki 8 keleivių ir vienas pilotas.

Kelionę organizuoja "LEHKO"

Išsamesnės informacijos teiraukitės mūsų kelionių agentūroje tel.: 8 5 2639127

Siųsti užklausą:
 
Vardas, Pavardė *
Jūsų el. paštas *
Užklausa
Žodžio tvirtinimas *
Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,
 
A. Goštauto g. 8, Vilnius

Tel.: +370 682 94030
Darbo laikas
Nuo pirmadienio iki
penktadienio 10 - 17 val.
 
Prenumeruoti