Kelionė į Mianmarą (Birmą): tūkstantis Mianmaro šypsenų

Jangonas (Rangūnas) – Baganas – Popos kalnas – Baganas - Mandalajus – Heho – Inlės ežeras – Jangonas (Rangūnas)

1 diena. Jangonas (Rangūnas)
Būsite pasitikti Jangono Tarptautiniame oro uoste ir pervežti į viešbutį.
Nakvynė Jangone.

2 diena. Jangonas (Rangūnas)
Po pusryčių Jūsų laukia apžvalginė ekskursija po Jangoną (Rangūną). Šiandien apžiūrėsite kolonijinio stiliaus miesto centrą ir jame, jau daugiau nei 2000 m., stovinčią didingąją Sule pagodą. Apsilankysite garsiajame Bogyoke turguje (dar vadinamame Skoto turguje), kuriame tūkstančiai pardavėjų siūlo įvairiausias prekes bei brangakmenių parduotuvėlėje. Apžiūrėsite didžiulę gulinčio Budos skulptūrą Chauk Htat Gyi, paviešėsite Karaweik Hall – karališkoje plaukiojančioje baržoje, veikiančioje kaip prabangus restoranas. Šią dieną turėsite galimybę apžiūrėti vieną įspūdingiausių visame pasaulyje religinių monumentų – Shwedagon Pagodą. Beveik 100 m siekianti Shwedagon Pagoda, dar vadinama Auksine Pagoda, kadangi yra padengta net 60 tonų tikro aukso. Nakvynė Jangone.

3 diena. Jangonas (Rangūnas) – Baganas 
Po pusryčių pervežimas į Jangono oro uostą vietiniam skrydžiui į senąją sostinę Baganą – religinį Mianmaro centrą. Atskridus, pervežimas į viešbutį. Tuomet Jūsų laukia apžvalginė ekskursija, kurios metu lankysitės šurmuliuojančiame vietiniame turguje, apžiūrėsite keletą skirtingų, gražiausių ir reikšmingiausių pagodų ir šventyklų: XI a. karaliaus Anawratha pastatytą Shwezigon Pagodą; išpuoštą rinktinėmis freskomis, vaizduojančiomis Jatakos scenas Ku Byauk Gyi šventyklą; Khay Min Ga šventyklą, žinomą dėl nepaprasto grožio panoramų ir Ananda šventyklą, kurioje yra didžiulė stovinčio Budos skulptūra bei daugybė nišose sėdinčių figūrų.
Po pietų apsilankysite lakuotos keramikos dirbinių dirbtuvėse, netoli Myinkaba kaimelio ir apžiūrėsite Manuha šventyklą, pastatytą 1059 m., unikaliąją Nanbaya šventyklą, kuri buvusi karaliaus Manuha rūmais, Myingaba senovinėmis freskomis išpieštą Gu Byaukgyi šventyklą, saugomą UNESCO.
Saulėlydį sutiksite apžiūrint Bagano senovinius paminklus.
Nakvynė Bagane.

4 diena. Baganas – Popos kalnas – Baganas
Papusryčiavę, keliausite prie užgesusio vulkano, dar žinomo kaip Dvasių Namais – Popos kalno. Turėsite galimybę užlipti net 777 laipteliais, kad pasiektumėte šią šventąją vietą, kuri kasmet aplankoma tūkstančių piligrimų, pasimėgauti nuostabia panorama, atsiveriančia pasiekus jo viršūnę.
Grįžimas į Baganą. Nakvynė Bagane.
GALIMAS PASIRINKIMAS RYTINEI PROGRAMAI: partneriai siūlo Jums nepaprastą galimybę apžiūrėti senovinį Baganą, taip, kaip jis niekada nebuvo matomas – skrendant oro balionu. Iš paukščio skrydžio miesto pagodos atrodo dar didingesnės, tūkstantmetės šventyklos puošnesnės, o Ajejervadžio upė dar galingesnė...
Papildomos programos kaina 745 Lt asmeniui, būtina išankstinė registracija.

5 diena. Baganas – Mandalajus
Po pusryčių pervežimas į Bagano oro uostą vietiniam skrydžiui į Mandalajų. Atskridus, tęsite kelionę vykdami į apžvalginę ekskursiją, kurios metu apžiūrėsite įžymųjį budistų vienuolyną Mahagandayon, kuriame mokosi ir gyvena daugiau nei tūkstantis vienuolių; tęsite savo išvyką keliaudami prie senojo tikmedžio tilto U Bein, apžiūrėsite Bagaya vienuolyną, kur saugoma ypatinga Budos statulėlių kolekcija. Pakeliui sustosite tradicinėse šilko audimo dirbtuvėlėse.
Antroje dienos dalyje tęsite apžvalginį turą ir pirmiausiai lankysitės Mahmuni pagodoje – čia saugoma įspūdinga, storais aukso sluoksniais padengta didinga Budos skulptūra. Svečiuositės aukso dirbinių dirbtuvėse bei autentiško gobeleno dirbtuvėse. Apžiūrėsite Shwe Inbin – vieną įspūdingiausių šalies vienuolynų. Taip pat vyksite į Shwe Nan Daw Kyaung arba Auksinių rūmų vienuolyną – puikų tradicinių medinių statinių pavyzdį, Kuthodaw Pagodą, kurioje yra saugoma didžiausia pasaulio knyga, susidedanti iš 729 budistiniais įrašais išgraviruotų marmuro plokščių. Saulę palydėsite ant didingojo Mandalajaus kalno.
Nakvynė Mandalajuje. 

6 diena. Mandalajus – Heho – Inlės ežeras
Po pusryčių, pervežimas į oro uostą, vietiniam skrydžiui į Heho, Šanų valstijoje. Atskridus, automobiliu vyksite link Nyaung Shwe kaimelio, kur tęsite kelionę plaukdami motorine valtimi Inlės ežeru. Čia išvysite garsiuosius irkluotojus kojomis, autentiškus plaukiojančius sodus, susipažinsite su vietinių gyventojų žvejybos metodais ir tikru kaimo gyvenimu.
Antroje dienos dalyje lankysitės itin reikšmingoje religiniame pasaulyje Phaung Daw Oo pagodoje, Inpawkhon audėjų kaimelyje ir kitose įdomiose apylinkės vietovėse
Nakvynė viešbutyje „ant ežero“.

7 diena. Inlės ežeras – Jangonas (Rangūnas)
Papusryčiavus, pervežimas į Heho oro uostą, skrydžiui į Jangoną. Atskridus, pervežimas į viešbutį. Poilsis, laisvas laikas Jangone.
Nakvynė Jangone.

8 diena. Jangonas (Rangūnas)
Pusryčiai. Pervežimas į Jangono tarptautinį oro uostą skrydžiui namo.

Mianmaras (Birma). Kelionės į Mianmarą (Birmą). Mianmaro (Birmos) kultūra. Kelionės su LEHKOMianmaras (Birma). Kelionės į Mianmarą (Birmą). Mianmaro (Birmos) kultūra. Kelionės su LEHKO

Kelionės kainos:

Žmonių skaičius
grupėje
2 3-5 6-9 10-14 Priemoka už
vienvietį kambarį
Kaina asmeniui
gyvenant 3* viešb.
4680 Lt/ 1355,42 Eur 4380 Lt/ 1268,53 Eur 3940 Lt/ 1141,10 Eur 3800 Lt/ 1100,56 Eur 960 Lt/ 2780 Eur
Kaina asmeniui
gyvenant 4* viešb.
5260 Lt/ 1523,40 Eur 4970 Lt/ 1439,41 Eur 4530 Lt/ 1311,98 Eur 4390 Lt/ 1271,43 Eur 1540 Lt/ 446,01 Eur
Priemoka visai grupei
už rusų k. kalbantį gidą
1150 Lt/ 333,06 Eur -

SVARBU: norintys keliauti į Mianmarą (Birmą) Vandens Festivalio metu (nuo balandžio 12 d. iki balandžio 17 d.) kainos teiraukitės mūsų agentūroje!

Į kaina įskaičiuota:
- apgyvendinimas pasirinktos kategorijos viešbučiuose su pusryčiais;
- visi vietiniai skrydžiai ir oro uosto mokesčiai: Jangonas – Baganas - Mandalajus – Heho – Jangonas;
- visi programoje nurodyti pervežimai ir ekskursijos patogia transporto priemone su oro kondicionieriumi;
- anglų k. kalbančio vietinio gido paslaugos (kitomis kalbomis kalbančio gido paslaugos už papildomą mokestį);
- valties nuoma plaukiant Inlės ežeru;
- bilietų mokesčiai į lankomus objektus, pagal programą;
- paslaugų mokesčiai, kambarių mokesčiai ir mokesčiai bagažo nešikams.
Į kainą neįskaičiuota:
- tarptautiniai skrydžiai Vilnius/Ryga - Jangonas (Rangūnas) - Vilnius/Ryga;
- draudimas;
- pietūs ir vakarienės;
- Mianmaro vizos mokestis atvykus 38 USD;
- išvykimo iš Mianmaro mokestis 10 USD;
- asmeninės išlaidos.
Pastabos:
- kruizo metu lankomų vietų, objektų eiliškumas gali keistis;
- pažintinės kelionės į Mianmarą metu apgyvendinimas 3* arba 4* viešbučiuose (pasirinktinai)
- keičiantis valiutų kursui ir paslaugų kainoms, kelionės kaina gali keistis;
- objektų lankymo tvarka gali keistis.

Kelionę organizuoja "LEHKO"

Išsamesnės informacijos teiraukitės mūsų kelionių agentūroje tel.: 8 5 2639127

Siųsti užklausą:
 
Vardas, Pavardė *
Jūsų el. paštas *
Užklausa
Žodžio tvirtinimas *
Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,
 
A. Goštauto g. 8, Vilnius

Tel.: +370 682 94030
Darbo laikas
Nuo pirmadienio iki
penktadienio 10 - 17 val.
 
Prenumeruoti