Kelionė į Mianmarą (Birmą): Mianmaro paveldas

Jangonas (Rangūnas) – Bagas (Pegu) – Aukso uola (Tšaiktijo pagoda) – Jangonas (Rangūnas) – Popos Kalnas – Baganas – Mandalajus – Mingunas – Sagainas – Mandalajus – Monyva – Pjin U Lin (Meimjas) – Lašijas – Sibav – Mandalajus – Pindaja – Inlės ežeras – Jangonas (Rangūnas) – Chaungtha paplūdimys – Jangonas (Rangūnas)

Ši ypatinga kelionės programa apima ne tik populiariausias Mianmaro kryptis, bet ir jos metu aplankomos atokesnės, nepaliestos masinio turizmo, vietos. Net ir vykstant į garsiuosius Mianmaro miestus, tokius kaip Jangonas (buvęs Rangūnas), Baganas ir Mandalajus, Jūs apžiūrėsite ir šalia jų esančias įdomias vietas, ne visada žinomas ir atrandamas turistų. Programos pabaigoje turėsite galimybę pailsėti Chaungtha smėlio paplūdimyje.

1 diena. Jangonas (Rangūnas)
Būsite pasitikti Jangono Tarptautiniame oro uoste ir pervežti į viešbutį. Šią dieną apžiūrėsite gulinčio Budos skulptūrą – Chauk Htat Gyi, paviešėsite Karaweik Hall – karališkoje plaukiojančioje baržoje, veikiančioje kaip prabangus restoranas. Šią dieną apžiūrėsite vieną įspūdingiausių visame pasaulyje religinių monumentų – Shwedagon Pagodą. Ši, beveik 100 m siekianti Shwedagon Pagoda, dar vadinama Auksine Pagoda, kadangi yra padengta net 60 tonų tikro aukso. 

2 diena. Jangonas (Rangūnas) – Bagas – Aukso uola (Tšaiktijo pagoda)
Atvykimas į istorinį Bago miestelį (seniau vadinosi Pegu). Čia apžiūrėsite svarbiausius objektus: Kyaik Pon pagodą, kurioje saugoma keturių Budų relikvija; itin gerbiamą, didžiulę Shwemawdaw – „auksinę šventovę“; Hitntha Gone pagodą; vieną švenčiausių objektų mieste – gulinčio Shwethalyaung Budos skulptūrą... 
Toliau, tęsdami nuotykių kupiną dieną, keliausite budistų piligrimų takais prie Aukso Uolos – Tšaiktijo pagodos.

3 diena. Aukso uola (Tšaiktijo pagoda) – Jangonas (Rangūnas)
Ryte apžvalginė ekskursija prie legendinės Tšaiktijo pagodos. 
Tšaiktijo Pagoda neabejotinai Jums paliks neišdildomą įspūdį. Ši, aukso sluoksniu padengta uola, tarsi pavojingai balansuojanti ant uolos krašto, jau daugybę amžių lankoma budistų šventykla, spinduliuojanti unikalia energija. Ypač daug piligrimų čia atkeliauja kovo mėnesį pilnaties metu ir pagal tradicijas uždega daugiau nei 90 tūkst. žvakelių, kurios nušviečia visą pagodą...
Apžiūrėję grįšite atgal į Jangoną.

4 diena. Jangonas (Rangūnas) – Baganas 
Pervežimas į Jangono oro uostą vietiniam skrydžiui į Baganą – religinį Mianmaro centrą. Atskridus, pirmiausiai vyksite į viešbutį, kur prisiregistruosite ir galėsite palikti daiktus, atsigaivinti. 
Bagane, dar vadinamame šventyklų miestu, Jūsų laukia apžvalginė ekskursija, kurios metu lankysitės šurmuliuojančiame vietiniame Nyaung Oo turguje, apžiūrėsite keletą skirtingų, gražiausių ir reikšmingiausių vietinių monumentų: Gubyauk Gyi pagodą, Shwezigon pagodą, Kyansittha urvą, Saraba vartus, Anandą šventyklą ir Oakkyaung.
Po pietų Jūsų laukia ekskursija į Nacionalinį muziejų. Taip pat lankysitės vietinių dirbtuvėlėse, kur galėsite įsigyti lakuotų dirbinių.
Svečiuositės Manuha ir Nanphaya šventyklose, Abeyadana šventykloje bei Mingalazerdi pagodoje.

5 diena. Baganas – Popos kalnas – Baganas
Šią dieną keliausite prie užgesusio vulkano, dar žinomo kaip Dvasių Namais – Popos kalno. Turėsite galimybę užkopti į šią šventąją vietą, kasmet aplankoma tūkstančių piligrimų, pasimėgauti nuostabia panorama, atsiveriančia pasiekus jo viršūnę.
Grįžimas į Baganą, kur apsilankysite gražiausiose miesto pagodose: Shwesandaw, Myazdi, Petleik rytų ir vakarų, Lawkanandar, Bupaya.

6 diena. Baganas – Mandalajus – Mingunas
Pervežimas į Bagano oro uostą vietiniam skrydžiui į Mandalajų. Atskridus, tęsite kelionę vykdami į Minguną, apžiūrėti didžiausio ir sunkiausio pasaulyje skambančio varpo (svoris ~90 t). Taip pat išvysite vieną nepabaigtą statyti pagodą ir Myatheindan Zedi. Tuomet keliausite atgal Mandalajų.
Popiet lankysitės Zegyo turguje.

7 diena. Mandalajus – Sagainas – Monyva 
Autobusu keliausite į Monyvą – Čindvino slėnio prekybinį žemės ūkio produktų centrą.
Pakeliui aplankysite įžymųjį budistų vienuolyną Mahagandayon vienuolyną Amarapuroje, kuriame mokosi ir gyvena daugiau nei tūkstantis vienuolių; tęsite savo išvyką keliaudami prie senojo tikmedžio tilto U Bein, pastatyto dar tais laikais, kai Amarapura buvo karališkoji sostinė. Viešėsite tradicinėse šilko audimo dirbtuvėlėse. 
Keliaudami į Sagainą, grožėsitės nuostabiais vaizdais, keliausite per Avos tiltą, aplankysite dailiąją Khaungmhudaw pagodą ir budistų prieglobstį – Sagaino kalvą, nuo kurios atsiveria įspūdingos Mianmaro panoramos.
Atvykę į Monyvą lankysitės lakuotų indų dirbtuvėlėse Kyaukkar kaimelyje, apžiūrėsite žinomą dėl savo nuostabios architektūros Shweguni pagodą.

8 diena. Monyva – Mandalajus
Ryte būsite pervežti į prieplauką ir plauksite valtimi Čindvino upe.
Važiuosite link Pho Win kalno ir Shwe Ba Taung, žinomo dėl medinių ir akmeninių skulptūrų bei freskų.
Tęsite kelionę vykdami į Thanbuddhe šventyklą, kurioje saugoma nesuskaičiuojama galybė Budos statulėlių.
Svečiuositės didingoje Bodhitataung, dar vadinamoje 1000 Budų pagodoje, čia galėsite išvysti ir Buddhi medį.
Grįžimas atgal į Mandalajų.

9 diena. Mandalajus – Pjin U Lin (Mejmas)
Šią dieną keliausite į kolonijiniais laikais buvusį britų kurortą – Pjin U Lin, seniau vadintu Mejmo vardu. Miestelis garsus čia auginamais sultingais vaisiais, iš jų gaminamais saldžiais džemais ir tirštomis uogienėmis, gardžiomis daržovėmis…
Pjin U Lin aplankysite Peik Chin Myaung stalaktitų urvą, šalia kurio įėjimo teka natūralus krioklys, o jo viduje gausu budistinių relikvijų, pasivaikščiosite po Botanikos sodą ir svečiuositės netoliese esančioje kinų šventykloje.

10 diena. Pjin U Lin (Mejmas) – Lašijas
Dešimtąją dieną Jūsų laukia unikali patirtis – vietiniu traukiniu vyksite į rytinėje Mianmaro dalyje esantį, Kinijos piliečių pamėgtą, Lašijo miestą. Pravažiuosite tankių žaliuojančių girių apsuptą, visame pasaulyje žinomą, daugiau nei prieš 100 m. Britanijos, Bombėjaus ir Birmos kompanijos pastatytą, Gokteik viaduką.
Atvykus į Lašiją, pervežimas į viešbutį.

11 diena. Lašijas
Visa ši diena skirta susipažinti su Lašijo miestu, tad vyksite į apžvalginę ekskursiją po šį žavųjį, turistų neužvaldytą, Mianmaro miestą. Aplankysite vietini Lašijo turgų, pamatysite įžymiausias pagodas ir šventyklas.
Svečiuodamiesi Lašijo mieste pajusite visai kitokią atmosferą, čia nepamatysite jokių dangoraižių ar modernaus šiuolaikinio gyvenimo pėdsakų, tačiau galėsite stebėti natūralų gamtos grožį, susipažinti su tradiciniu vietinių kasdienybe.

12 diena. Lašijas – Sibav – Pjin U Lin (Mejmas)
Grįžtant į Pjun U Lin, pakeliui sustosite Thibaw miestelyje, apžiūrėti Bawgyo pagodos. Šis šventasis monumentas, apipintas legendomis, pastatytas unikaliu stiliumi jau daugiau nei 2000 metų. 

13 diena. Pjin U Lin (Mejmas) – Mandalajus 
Ši diena skirta apžiūrėti Mandalajaus gražiausias ir svarbiausias vietas. Mandalajus, buvusi karališkoji sostinė, šiuo metu tituluojamas religiniu šalies centru, tikrai turi kuo pasigirti – daugybė vienuolynų, daugiau nei 700 pagodų.. Jūs turėsite galimybę lankytis prabangiuose karališkuose rūmuose, Auksiniame vienuolyne, Kuthodaw pagodoje, kurioje saugoma didžiausia pasaulio knyga, susidedanti iš 729 budistiniais įrašais išgraviruotų marmuro plokščių, Kyauktaw Gyi Marmuro pagodoje visai šalia Mandalajaus kalvos, ant kurios sutiksite saulėlydį.

14 diena. Mandalajus – Heho – Pindaja 
Šiandien, anksti ryte, skrisite į Heho, iš kurio keliausite į Pindają, kur lankysitės įspūdingajame Pindajos urve. Šiame unikaliame urve jau daugybę amžių piligrimai iš viso pasaulio palieka Budos statulėles ir čia jų sukaupta tūkstančių tūkstančiai! Taip pat vyksite prie Pindajos ežero bei numatomas apžvalginė ekskursija mieste.

15 diena. Pindaja – Inlės ežeras
Jūsų laukia nepakartojama ekskursija į Nyaung Shwe, plaukiant Inlės ežeru. Jos metu išvysite garsiuosius irkluotojus kojomis, autentiškus plaukiojančius sodus, susipažinsite su vietinių gyventojų žvejybos metodais ir tikru kaimo gyvenimu. Aplankysite Phaungdaw Oo pagodą, plaukiojantį turgų ir kaimus, Ngaphechaung vienuolyną bei susipažinsite su tradicine pramone.

16 diena. Inlė – Heho – Jangonas (Rangūnas)
Grįšite atgal į Jangoną, didžiausią Mianmaro miestą. Čia aplankysite garsiajame Bogyoke turguje (dar vadinamame Skoto turguje), kuriame tūkstančiai pardavėjų siūlo įvairiausias prekes, apžiūrėsite kolonijinio stiliaus miesto centrą ir jame, jau daugiau nei 2000 m., stovinčią didingąją Sule pagodą, įžymiąją Botataung pagodą, visai netoli Jangono upės, Nanthida prieplauką.

17 – 18 dienos. Jangonas (Rangūnas) – Chaung Tha paplūdimys
Nuo šios dienos prasidės puikus paplūdimio poilsis... Išvyksite iš Jangono ir per šešias valandas pasieksite Chaung Tha smėlio paplūdimį. Ramus paplūdimys tikra atgaiva, palyginti su triukšmingais Mianmaro miestais.  Iš čia galėsite nukeliauti į netoliese esančias gražias saleles... Laisvas laikas.

19 diena. Chaungtha paplūdimys – Jangonas (Rangūnas)
Ryte grįšite atgal į Jangoną, prisiregistravus viešbutyje laisva popiete, kurią rekomenduojame praleisti savarankiškai apžiūrinėjant miestą.

20 diena. Jangonas (Rangūnas)
Laisvas laikas. Pervežimas į oro uostą skrydžiui namo.

Kelionės kainos:

Žmonių skaičius
grupėje
3-5 6-9 10-14 Priemoka už
vienvietį kamb.
Kaina asmeniui
gyvenant 3* viešb.
9640 Lt/ 2791,94 Eur 8920 Lt/ 2583,41 Eur 7230 Lt/ 2093,95 Eur 6800 Lt/ 1969,42 Eur 2090 Lt/ 605,31 Eur
Kaina asmeniui
gyvenant 4* viešb.
10690 Lt/ 3096,04 Eur 9970 Lt/ 2887,51 Eur 8280 Lt/ 2398,05 Eur 7840 Lt/ 2270,62 Eur 3120 Lt/ 903,61 Eur
Kaina asmeniui
gyvenant 5* viešb.
11640 Lt/ 3371,18 Eur 10920 Lt/ 3162,65 Eur 9230 Lt/ 2673,19 Eur 8800 Lt/ 2548,66 Eur 3990 Lt/ 1155,58 Eur
Priemoka asmeniui
už rusų k.
kalbantį gidą
680 Lt/ 196.94 Eur 460 Lt/ 133,23 Eur 230 Lt/ 66,61 Eur 140 Lt/ 40,55 Eur -

SVARBU: norintys keliauti į Mianmarą (Birmą) Vandens Festivalio metu (nuo balandžio 12 d. iki balandžio 17 d.) kainos teiraukitės mūsų agentūroje!

Į kaina įskaičiuota:
- apgyvendinimas pasirinktos kategorijos viešbučiuose su pusryčiais, programos metu;
- bilietai į lankomus objektus, nurodytus programoje;
- vietiniai skrydžiai (Jangonas (Rangūnas) - Baganas - Mandalajus - Heho (Inlės ežeras) - Jangonas (Rangūnas);
- visi pervežimai ir ekskursijos nurodytos programoje su patogiu transportu, kuriame veikia oro kondicionieriai;
- plaukimas valtimi Inlės ežere ir Mingune;
- "atviro" automobilio nuoma vykstant prie Auksinės uolos;
- anglų kalba kalbančio vietinio gido paslaugos (už papildomą mokestį galima rinktis ir rusų k.);
- paslaugų mokesčiai, kambarių mokesčiai, mokestis bagažo nešikams.
Į kainą neįskaičiuota:
- tarptautiniai skrydžiai Vilnius/Ryga - Jangonas (Rangūnas) - Vilnius/Ryga;
- draudimas;
- pietūs ir vakarienės (galima prisidėti papildomai, kaina 35 Lt už vienerius pietus ar vakarienę);
- Mianmaro vizos mokestis atvykus 38 USD;
- išvykimo iš Mianmaro mokestis 10 USD;
- asmeninės išlaidos.
Pastabos:
- keičiantis valiutų kursui ir paslaugų kainoms, kelionės kaina gali keistis;
- objektų lankymo tvarka gali keistis.

Kelionę organizuoja "LEHKO"

Išsamesnės informacijos teiraukitės mūsų kelionių agentūroje tel.: 8 5 2639127

Siųsti užklausą:
 
Vardas, Pavardė *
Jūsų el. paštas *
Užklausa
Žodžio tvirtinimas *
Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,
 
A. Goštauto g. 8, Vilnius

Tel.: +370 682 94030
Darbo laikas
Nuo pirmadienio iki
penktadienio 10 - 17 val.
 
Prenumeruoti