Pažintinės kelionės

Kelionė į Mianmarą – tai tikrų atradimų kelionė. Mianmaras, seniau vadintas Birmos vardu, tai tarsi dar nepapasakota Azijos istorija. Šalis, ilgą laiką buvusi izoliuota nuo viso pasaulio, šiandien kviečia savo svečius susipažinti su turtingos istorijos paslaptimis, spalvingąja kultūra ir giliomis religinėmis tradicijomis.

Keliautojai atvykę į Mianmarą grožėsis spindinčiais auksinėmis šventyklomis miestais, smaragdinės žalumos kraštovaizdžiais, žavėsis nuoširdžiomis kaimelių gyventojų dosniomis šypsenomis.

Bagano šventyklos
Senovinis Bagano miestas – tai tūkstančių įspūdingų šventyklų slėnis. Klestėjimo metais, čia buvo pastatytos daugiau nei 10 000 Budistų šventyklų, pagodų, vienuolynų, iš kurių daugiau nei 2000 išliko iki šių dienų. Daugiau nei 100 kv. kilometrų archeologinėje vietovėje išsidėstę išlikusios šventyklos. Visos įdomios ir savaip įspūdingos. Tai pasakiškas kraštovaizdis dėl kurio verta keliauti į Mianmarą.

Aukso uola
Aukso uola (Tšaiktijo pagoda) – tai budistų piligrimystės vieta, kuri kasmet pritraukia tūkstančius tikinčiųjų bei šalies lankytojų. Tai didelė (8 m aukščio ir 15 m pločio), auksu padengta uola, balansuojanti ant krašto. Ant jos pastatyta budistų šventykla - Pagoda. Tai trečia pagal svarbumą budistų maldininkų vieta. Kol vyrai priėję meldžiasi, moterys su vaikais sėdi atokiau ir uždega žvakutes, nes moterims iki šiol draudžiama ne tik prisiliesti, bet ir prieiti arti uolos. Pasak legendos, aukso uola balansuoja ir nenukrenta, nes ją laiko Budos plaukas.

Popos kalnas
Popos kalnas – tai užgesęs 1.5 km aukščio ugnikalnis, kurio viršūnėje yra šventyklos ir vienuolynai, o per religines šventes čia suvažiuoja piligrimai. Tačiau patariama nesirengti raudonai ir juodai, nes tikima, ten yra dvasių buveinė, o tokios aprangos spalvos tik suerzintų dvasias. 

Pitonas „vienuolis“
Bago mieste yra vienuolynas, kuriame gyvena didelis 120 metų Mianmaro pitonas. Tikima, kad vienuolis reinkarnavosi į šį pitoną. Galima patekti į kambarį kuriame laiką leidžia milžiniškas pitonas, paaukoti pinigų. Ir gauti Pitono palaiminimą. 

Vienuolės rožiniais apdarais
Pietryčių Azijoje yra daugybė vienuolių. Ne išimtis ir Mianmaras. Čia vienuoliai vyrai vaikšto apsirengę šafrano raudonumo sariais. Tačiau lygiai taip pat čia galima pamatyti moteris vienuoles. Jos kaip ir vyrai vaikšto nusiskutę galvas, bet apsirengę rožiniais sariais.

Švedagono pagoda
Švedagono (Shwedagon) pagoda, dar vadinama aukso pagoda, yra svarbiausia religinė vieta Mianmare, nes čia yra saugomi Budos plaukai. Tai maždaug 110 m aukščio šventykla, padengta auksu, kuri yra apsupta mažesniais aukso bokštais ir šventovėmis, dekoruota safyrais ir rubinais, inkrustuota 4531 deimantais (72 karatų). Ji pastatyta ant Singutara kalvos, šalia Kadawgyi ežero. Nėra žinoma, kada ji buvo pastatyta, bet manoma, kad šioje vietoje stovi maždaug 2500 metų. Tai iš ties įspūdinga vieta, kurios neįmanoma neaplankyti, o vakare uždegamos žvakės ir pagoda sutviska naujomis spalvomis ir tai dar įspūdingesnis vaizdas.


Skrydis oro balionu
Skrydis oro balionu virš Bagano – 2000 šventyklų miesto – auštant, kas gali būti įspūdingiau? Tai nepamirštama patirtis, fantastiški vaizdai, žavingos akimirkos!

Maistas
Mianmaro maistas – tai tajų, indų ir kinų virtuvių derinys. Pagrindinis šalies produktas – ryžiai, kurie verdami, kepami, džiovinami. Patiekalai gardinami pipirais, česnakais, svogūnais, imbieru, kariu, masala. Jei keliaujate į Mianmarą pirmą kartą, tai rekomenduojama pas gatvės prekeivius paragauti tradicinių pusryčių – Mohinga. Tai nacionalinis Mianmaro patiekalas, sriuba, verdama iš šamų sultinio su avinžirnių miltais, prie kurios patiekiami lengvai fermentuoti ryžių makaronai. O jei norite atsigaivinti, paragaukite arbatos su pienu.

Paplūdimiai
Ngapali, esantis Bengalijos pakrantės įlankoje, yra geriausias paplūdimio kurortas. Nepaliestas balto smėlio paplūdimys sužavės mėgstančius ramų poilsį prie jūros. Ten tiesiog reikia atsipalaiduoti ir mėgautis saulės voniomis, ramybe ar stebėti žvejus, grįžtančius su laimikiu. 

Žmonės
Mianmaro gyventojai ne tik draugiški, bet ir nuoširdūs, turintys humoro jausmą, dar nesugadinti civilizacijos, mielai padedantys turistams ir norintys aprodyti jiems savo šalį. Daugelis gyvena labai skurdžiai, bet yra išsilavinę ir iš paskutiniųjų stengiasi suteikti vaikams išsilavinimą.

Seniausias pasaulyje tikmedžio tiltas
U Bein tiltas 1,2 km ilgio tiko medžio tiltas, stovintis ant 1086 polių. Jis pastatytas XVIII amžiuje. Šimtai lankytojų išviso pasaulio aplanko šį tiltą tam, kad pasigrožėtų pasakiškais saulėlydžiais, pabendrautų su vietiniais gyventojais ir vienuoliais.

Nebrangu
Mianmaras taip pat yra viena iš Pietryčių Azijos šalių, kur kainos yra pakankamai nedidelės. Čia tikrai galima karališkai pavalgyti už gan nedidelę sumą, o Mianmaro alus taip pat visai nebrangs ir geras. 

Didžiausias pasaulyje gulintis Buda
Bagane, netoli Monyvos yra pastatytas didžiausias pasaulyje gulintis Buda, kurio ilgis siekia 90 metrų.

Saulėlydžiai ir saulėtekiai
Rytai ir vakarai Mianmare yra ypatingi. Kylančios saulės spinduliai apšviečia bundantį miestą, auksines pagodas ir šventyklas. Tiesiog magiškas jausmas. Nepraleiskite progos pasigrožėti nuostabiais saulėtekiais ir saulėlydžiais kelionės į Mianmarą metu. Fantastiškas jausmas pasitikti ir palydėti saulę nuo Bagano šventyklų.

Tai šalis neužvaldyta masinio turizmo, tinkama nepamirštamoms egzotiškoms atostogoms. Į Mianmarą galite keliauti kaip į istorinį žygį, aplankant išdidžias šventyklas ir karališkus rūmus, kolonijinius pastatus... Mianmarą galite rinktis norint išvysti nepaprasto grožio laukinę gamtą, pamatyti senas ir unikalias gyvūnų ir augalų rūšis, kurias rasite tik čia, Mianmare. Mianmaras tinkama kelionių kryptis ir pavieniams keliautojams vykstantiems su kuprine, siekiantiems kuo daugiau ištyrinėti, pajausti, paragauti. Šią šalį rekomenduojame rinktis ir poroms, keliaujantiems praleisti romantiško medaus mėnesio. Taip pat šeimoms su vaikais kelionei, norintiems poilsio balto smėlio paplūdimiuose, skalaujamuose sodriai mėlyno vandens.

Mianmaras, nors ir esantis Indijos ir Kinijos civilizacijų, Tailando karalystės ir Laoso kaimynu, tačiau jokiu būdu neužgožtas šių didingų civilizacijų.


Kelionei į Mianmarą tinkamas dokumentas yra Lietuvos piliečio pasas. Lietuvos Respublikos piliečiams, trumpalaikei kelionei į Mianmarą reikalinga viza. Mianmaro vizą Lietuvos respublikos piliečiai gali gauti internetu arba Mianmaro pasienyje. Išsamesnę informaciją apie saugumą, kelionės dokumentus, įvažiavimo, buvimo šalyje ir išvykimo sąlygas rasite čia=>>

Kelionei į Mianmarą skiepai keliautojams nėra privalomi, tačiau reikalaujama Geltonojo drugio sertifikato jei keliaujate per infekuotą teritoriją. Taip pat rekomenduojama pasiskiepyti nuo Hepatito A ir B, šiltinės, difterijos ir stabligės. Išsamesnę informaciją apie planinius, privalomus ir rekomenduojamus skiepus rasite čia=>>

Kaina  9640 Lt/2791,93 Eur
Bilieto kaina nuo  3200 Lt/926,78 Eur
Datos ir trukmė
IŠVYKIMAS JUMS PATOGIU METU
Pažintinė kelionė į Mianmarą (Birmą) 19 nakv./20 d. su poilsiu Chaungtha paplūdimyje
Transport:
Fly
Kaina  4770 Lt/1381,49 Eur
Bilieto kaina nuo  3200 Lt/926,78 Eur
Datos ir trukmė
IŠVYKIMAS JUMS PATOGIU METU
Pažintinė kelionė į Mianmarą (Birmą) 7 nakv./8 d.
Transport:
Fly
Kaina  5555 Lt/1608,84 Eur
Bilieto kaina nuo  3200 Lt/926,78 Eur
Datos ir trukmė
IŠVYKIMAS JUMS PATOGIU METU
Pažintinė kelionė į Mianmarą (Birmą) 7 nakv./8 d.
Transport:
Fly
Kaina  6180 Lt/1789,85 Eur
Bilieto kaina nuo  3200 Lt/926,78 Eur
Datos ir trukmė
IŠVYKIMAS JUMS PATOGIU METU
Pažintinė kelionė į Mianmarą (Birmą) 7 nakv./8 d. su plaukimu RV Pandaw kruizu
Transport:
Fly
Kaina  4680 Lt/1355,42 Eur
Bilieto kaina nuo  3200 Lt/926,78 Eur
Datos ir trukmė
IŠVYKIMAS JUMS PATOGIU METU
Pažintinė kelionė į Mianmarą (Birmą) 7 nakv./8 d.
Transport:
Fly
Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,