Pietų Sausieji Miškai

Pietų sausieji miškai  - tai pats neįprasčiausias Madagaskaro regionas: atokus, šiurkštus bet nepaprastai vaizdingas, turintis nesibaigiančius, nesuteršto balto smėlio paplūdimius ir keistus egzotinius augalus. Tai vartai į garsųjį Berenty draustinį, Andohalela nacionalinį parką, Beza Mahafaly. Kvapą gniaužiančius vaizdus atveria nuostabieji Isalo kalnai su savo kanjonais ir bokšteliais.
Taip pat populiarėjantis Ilakaka miestelis, garsėjantis išskirtinės kokybės safyrų gavyba. Toliau į pietus yra uostamiestis Toliara iš kurio atsiveria kelias į netoliese esančias žydrąsias lagūnas Itaty kurorte.
Kaktusų mylėtojams ir banglenčių sporto entuziastams vertėtų apsilankyti Fort Dauphin. Šis regionas taip pat yra Vezo žvejų ir Mahafaly, garsėjančių laidojimo tradicijomis, namai.

Pagrindiniai miestai:
 - Ft. Dauphin
 - Morombe
 - Tulear

Nacionaliniai parkai ir draustiniai:
 - Berenty draustinis
 - Bezaha Mahafaly
 - Cap Ste. Marie
 - Isalo nacionalinis parkas
 - Tsimanampetsotse nacionalinis parkas
 - Zombitse-Vohibiasa nacionalinis parkas

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,