Kelionė į JAV

Rytų pakrantė (7 nakv./8 d.)

Niujorkas – Filadelfija – Vašingtonas –  Niujorkas – Niagaros Krioklys

1 diena. Niujorkas
Sutikimas Niujorko JF Kenedžio oro uoste. Pervežimas į viešbutį. 

2 diena. Niujorkas
Apžvalginė ekskursija po Manheteno salą (~4 val.). Palei Hadsono upę eisite į Niujorko verslo ir finansinį centrą. Aplankysite Pasaulio Prekybos komplekso žiemos sodą, kur pamatysite „GroundZero“ aikštelę, kurioje stovėjo Bokštai Dvyniai. Sustoję prie Battery parko grožėsimės įspūdinga miesto panorama: Niujorko uostu, Ellis Sala – imigracijos sala ir žinoma žymiausiu Niujorko simboliu - Laisvės statula, kurią galima aplankyti laisvu laiku plaukiant pramoginiu laiveliu. Aplankę šiaurinį uostą, iš kurio atsiveria puikus vaizdas į Bruklino tiltą, tęsime ekskursiją per Kinų kvartalą iki Jungtinių Tautų pastato. Centrinėje miesto dalyje Jūsų lauks garsioji Fifth Avenue (Penktoji Aveniu) gatvė, D. Trampo pastatai bei šventiškas Rokfelerio centras bei kiti objektai. 

3 diena. Niujorkas - Filadelfija
9 val. išsiregistravę iš viešbučio, vyksite į Filadelfiją. Šis miestas įsikūręs 160 km į pietus nuo Niujorko ir jis yra laikomas Jungtinių Valstijų vyriausybės gimimo vieta. Į ekskursiją įeina istorinis nepriklausomybės parkas, garsioji miesto smuklė, Nepriklausomybės Rūmai, kuriuose buvo priimta Nepriklausomybės Deklaracija ir JAV Konstitucija. Ekskursiją tęsite aplankydami centrinę miesto dalį, kur modernių dangoraižių fone matysite miesto įkūrėjo Wiljamo Peno statulą, elegantišką miesto Rotušės pastatą, o ekskursiją baigsite gražiąjame Benjamino Franklino bulvare, kurį puošia skulptūros, fontanai ir muziejai.
Po ekskursijos Filadelfijoje važiuosite į Vašingtoną - administracinę Jungtinių Amerikos Valstijų sostinę. Nakvynė viešbutyje Vašingtone. 

4 diena. Vašingtonas - Niujorkas
4 valandu ekskursija po Vašingtoną, kurios metu aplankysite didingąjį Kapitolijų – tai JAV kongreso darbo vieta, Kongreso biblioteka, Auksčiausiojo teismo pastatas, šalies prezidento rezidencija – Baltieji Rūmai, aikštės ir skverai, paminklai ir prospektai. Vienas iš prospektų – Ambasadų prospektas, kuriame yra įsikūrusios užsienio šalių ambasados, atves mus iki Nacionalinio Soburo. Neatskiriama miesto dalimi yra memorialai skirti prezidentams Linkolnui, Džefersonui, Ruzveltui ir Vašingtonui. Prieš Jus atsivers harmoninga, su daugybe parkų ir tvenkinių, kupina įvykių, istorijos ir tradicijų administracinė Amerikos sostinė -  miestas be dangoraižių.
Po ekskursijos važiuosite atgal į Niujorką. Nakvynė viešbutyje Niujorke. 

5-6 dienos. Niujorkas
Laisvos dienos Niujorke.

7 diena. Niujorkas -  Niagaros krioklys
Pervežimas į (JFK) Kenedžio oro uostą skrydžiui į Bafalą. Atvykus į Bafalą, Jus pasitiks gidas ir važiuosite prie Niagaros krioklio. Apgyvendinimas viešbutyje. Vėliau važiuosite į ekskursiją prie Niagaros krioklio, kur sužinosite krioklio kilmę, su tuo susijusias legendas ir jo užkariavimo istoriją. Norintys galės aplankyti apžvalgos aikštelę, praplaukti „Maid of the Mist“ valtele palei krioklį arba eiti pėsčiomis į nepamirštamą ekskursiją po kriokliu į „Vėjų urvus“. Vakare pamatysite Niagaros krioklį apšviestą ryškiomis prožektorių šviesomis. 
Nakvynė viešbutyje.

8 diena. Bafalas - Niujorkas - skrydis namo
Išsiregistravimas iš viešbučio. Pervežimas į Bafalo oro uostą skrydžiui atgal į Niujorką, kur laukia Tarptautinis skrydis atgal į Vilnių. 
Į kaina įskaičiuota:
- sutikimas oro uoste/palyda pagal numatytą maršrutą;
- programoje numatytos apžvalginės ekskursijos su rusakalbiu gidu
- maršrute numatyti pervežimai
- 7 nakv. apgyvendinimas pasirinktos kategorijos viešbučiuose
- vietinis skrydis Niujorkas – Bafalas – Niujorkas
Į kainą neįskaičiuota:
– aviabilietai į Niujorką;
– viza į JAV;
– medicininis draudimas;
– bilietai į Niagaros krioklį (vietoje).
Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,
 
A. Goštauto g. 8, Vilnius

Tel.: +370 682 94030
Darbo laikas
Nuo pirmadienio iki
penktadienio 10 - 17 val.
 
Prenumeruoti