Kelionė į Indiją: Auksinis Indijos trikampis ir poilsis Goa

Delis – Džaipūras – Fatehpur Sikris – Agra – Goa - Delis

1 diena.
Skrydis į Delį 

2 diena.
Delis – Džaipūras (260 km. – 6 valandos)
Atvykus į Delį Jus oro uoste pasitiks mūsų partnerių Indijoje atstovas ir palydės į viešbutį. Įsikūrę viešbutyje galėsite trumpai pailsėti po skrydžio. Po pusryčių išvyksite apžiūrėti Delio.
Dabartinė Indijos sostinė yra vienas seniausių Indijos miestų, visada vaidinęs svarbų vaidmenį šalies istorijoje, kur šalia jau 3000 metų gyvena skirtingų kultūrų ir religijų tautos, šalia pamatysite skurdą ir prabangą. Dabartinis Delis - du skirtingi miestai viename: SenasisDelis, esantis prie Džamunos upės, pilnas rytietiškos egzotikos, chaotiškas, su siauromis gatvelėmis, turgavietėmis ir Mogolų epochos architektūriniais paminklais, Jums nepažįstamomis spalvomis, kvapais ir garsais, o Naujasis Delis - šiuolaikiškas, modernus miestas, kuriame daug bankų, viešbučių, verslo ir prekybos centrų. Senojo Delio širdis yra Didžiųjų Mogolų dinastijos, valdžiusios šalį apie 300 metų, pastatyta įtvirtinta valdovų rezidencija - Raudonoji tvirtovė, kurios ansamblį sudaro rūmai, mečetės, sodai ir parkai. Ekskursijos metu apžiūrėsite didžiausią mečetę Indijoje Džama Masdžid, kurios kieme gali tilpti 25.000 maldininkų bei Raj Ghat – marmurinį memorialą tautos tėvui Mahatma Gandi, kur jis buvo kremuotas po nužudymo. Naujajame Delyje apžiūrėsite Indijos vartais vadinamą arką, pastatytą atminti per I-ąjį Pasaulinį karą žuvusiems Indijos kariams, Prezidento rūmus, vyriausybės pastatą, didžiulę dievui Višnu Lakšmi Narajan šventyklą, kurią pastatė viena turtingiausių Indijos šeimų, šiuolaikinę indišką bažnyčią, Humajuno kapą ir Kutab minaretą – 75 m. aukščio pergalės bokštą.
Po ekskursijos išvyksite į Radžastano valstijos sostinę Džaipūrą, kurią prieš
260 metų įkūrė didysis karys ir astronomas maharadža Jai Singh II-asis. Nakvynė viešbutyje Džaipūre.

3 diena. Džaipūras - Gintarinė tvirtovė (Amber Fort)
Po pusryčių ekskursija į Gintarinę tvirtovę (Amber fort), stovinčią tarp miškingų kalvų už 11 km. nuo Džaipūro. Gintarinė tvirtovė yra vienas gražiausių Rajputo architektūros pavyzdžių, čia nuo 1037 iki 1728 m. buvo senoji Radžastano valstijos sostinė. Aplankysite didingą radžų sukurtą kompleksą su veidrodine Pergalės sale Šiš Mahal, haremu ir deivės Kali šventykla.
Antroje dienos pusėje – ekskursija po Džaipūro miestą
. Aplankysite didžiausią pasaulyje observatoriją Jantar Mantar, kurią 1728 m. pastatė radža Džaj Singh. Aplankysite Miesto Rūmus, kuriuose įrengtas muziejus. Jame eksponuojami reti rankraščiai, meno kūriniai, maharadžų papuošalai, ginklai, rūbai ir kiti rytietiškose pasakose minimi daiktai.Apžiūrėsite Vėjų rūmus Hava Mahal, 1799 m. pastatytą penkių aukštų statinį iš rožinio akmens, papuoštą kolonomis ir balkonais. Miesto rūmų komplekse taip pat yra XIX a. pabaigoje pastatyti Svečių rūmai Mubarak Mahal, sukurti pailsėti vienatvėje ir nuo negailestingo karščio. Rūmų viduje sukurta vėdinimo sistema, dėl kurios rūmuose visus metus išlieka tinkama temperatūra. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Džaipūras – Fatehpur Sikri – Agra (260 km. – 6 valandos)
Pusryčiai viešbutyje. Kelionė į Agrą. Pakeliui aplankysite unikalų islamiškosios architektūros pavyzdį - Fatehpur Sikri miestą, kurį dykumoje iš rausvo smiltainio 1569 m. pastatė imperatoriu Akbaras. Labai neilgą laiką čia buvo Didžiųjų Mogolų sostinė, bet po 15 metų žmonės paliko šią vietą, manoma, dėl vandens stokos. Tęsite kelionę link Agros. Nakvynė viešbutyje Agroje. 

5 diena.
Agra - Tadž Mahal
Po pusryčių išvyksite apžiūrėti Agros, paskutiniosios Didingųjų Mogolų imperijos sostinės. Agra iki šiol iš viso pasaulio vilioja ieškančius grožio savo garsiuoju Tadž Mahal mauzoliejumi. Garsųjį architektūros šedevrą imperatorius Šach Džachan 1630 metais pastatė savo mylimos žmonos Mumtaz Mahal atminimui. Statyba truko 17 metų, o marmuras, brangieji akmenys ir kitos statybinės medžiagos buvo gabenami iš viso pasaulio. Po pietų  apsilankysite Agros tvirtovėje, pastatytoje 1565 m. Tai didingas architektūrinis ansamblis su Perlų mečete, priėmimų salėmis ir įspūdingomis 22 metrų aukščio sienomis. Taip pat apžiūrėsite Itmad-ud-Daullah mauzoliejų, pastatytą valdovo tėvo Nur Džahan garbei ir imperatoriaus Akbaro kapą Sinkandre. Grįžimas į viešbutį, nakvynė.

6 diena. Agra – Mathura – Vrindavan – Delis ( 220 km -  5 valandos)
Po pusryčių išvyksite į Delį. Pakeliui aplankysite vietas, kur prabėgo Krišnos vaikystė - Mathur miestą  ir jame stovinčią Šri Krišna Džanambuhmi šventyklą bei Vrindavan miestą ir jo Banke Bihari ir Iskona šventyklas. Sugrįžę į Delį galėsite apžiūrėti Akšardham šventyklų kompleksą. Nakvynė viešbutyje Delyje.
 
7 diena. Delis – Goa
Pusryčiai. Pervežimas iš viešbučio į Delio oro uostą. Skrydis į Goą, pervežimas į viešbutį.

7-14/16 dienos. Poilsis Goa kurorte
Pusryčiai. Poilsis pasirinktame viešbutyje Goa.
 
14/16 diena.
Pusryčiai. Pervežimas iš viešbučio į Goą oro uostą. Skrydis Goa – Delis.
Atskridus į Delį,
pervežimas į viešbutį. Laisvas laikas.

15/17 diena.
Pervežimas į oro uostą. Skrydis Delis-Vilnius(arba Ryga).

Keliones trukmė:
15 dienų / 13 nakvynių Indijoje
(poilsis Goa kurorte 6 nakvynės)
arba
17 dienų / 15 nakvynių Indijoje (poilsis Goa kurorte 8 nakvynės)

Į kaina įskaičiuota:
- vietinis skrydis Delis - Goa - Delis;
- visi pervežimai kelionės metu;
- rusakalbis gidas ekskursijų metu;
- 5 nakvynės su pusryčiais pažintinės programos metu;
- 8 nakvynės Goa pasirinktame viešbutyje su pusryčiais, jeigu nenurodyta kitaip;
- jojimas drambliais į Amber fortą Džaipūre.
Į kainą neįskaičiuota:
- bilietai Vilnius - Delis - Vilnius;
- Indijos viza (110 Eur);
- draudimas;
- asmeninės išlaidos;
- įėjimo bilietai į mokamus objektus (65 $).
Pastabos:
- bilietų kaina priklauso nuo kelionės datų ir užsakymo laiko, todėl kelionės užsakymo metu ieškosime lėktuvo bilietų už geriausią galimą kainą;
- kainos nurodytos eurais vienam asmeniui;
- minimalus vykstančiųjų į kelionę skaičius – 1 asmuo, todėl išvykimas garantuotas;
- maksimalus grupės dydis - 20 asmenų;
- keičiantis valiutų kursui ir paslaugų kainoms, kelionės kaina gali keistis.

Kelionę organizuoja kelionių organizatorius „LEHKO“

Siųsti užklausą:
 
Vardas, Pavardė *
Jūsų el. paštas *
Užklausa
Žodžio tvirtinimas *
Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,
 
A. Goštauto g. 8, Vilnius

Tel.: +370 682 94030
Darbo laikas
Nuo pirmadienio iki
penktadienio 10 - 17 val.
 
Prenumeruoti