Kelionė Į Indiją: prie Himalajų papėdės

Delis – Čandigaras – Daramšala – Mandis – Revalsar – Manikaran – Manalis – Nagaras – Šimla - Haridvaras- Rišikešas – Haridvaras - Delis

1 diena.

Skrydis į Delį.


2 diena. Delis
Atvykus į Delio oro uostą Jus pasitiks rusakalbis mūsų partnerių Indijoje atstovas ir palydės iki viešbučio. Po trumpo poilsio ir pusryčių viešbutyje išvyksite į apžvalginę ekskursiją Delyje, kurios metu pamatysite Indijos vartus, Prezidento rūmus, vyriausybės rūmus, Lotoso šventyklą, Kutub Minar minaretą ir Akšardam šventyklą. Nakvynė viešbutyje Delyje.

3 diena. Delis – Čandigaras - Šimla (105 км - 3 val.)

Po pusryčių išvyksite į traukinių stotį važiuoti į Čandigaro miestą Indijos šiaurėje, kuris yra dviejų valstijų – Pandžabo ir Harijanos sostinė. Apžvalginės ekskursijos garsaus architekto Le Corbusier planuotame Čandigare, turėjusiame tapti moderniosios Indijos simboliu, pamatysite akmenų sodą, botanikos sodą ir valstybinį muziejų. Nakvynė viešbutyje Čandigare.

4 diena. Čandigaras - Pinžoras - Daramšala (Makleodgandž) (260 km,  7- 8 val.)
Po pusryčių apsilankysite Pindžoro sode. Vėliau, pakeliui sustodami apžiūrėti Mata Džvaladži šventyklos ir Kangro tvirtovės, vyksite link Daramsalos (Makleodgandžo). Mak Leodgandž dažnai vadinamas „Mažąja Lhasa“, nes šiuo metu čia yra Jo šventenybės 14- ojo Dalai Lamos - Tenzin Gyatso rezidencija. Miestas pradėjo augti XIX a., kai čia buvo įkurtas britų kareivių garnizonas, kuriame gyveno daug pusiau klajoklių Gadi genties žmonių.  Nuo tada, kai Dalai Lama turėjo išvykti iš Tibeto, čia įsikūrė Tibeto vyriausybė tremtyje, čia gyvena didelė tibetiečių bendruomenė, todėl ši vieta yra pagrindinis Tibeto kultūros centras Indijoje. Nuo Dauladaro kalnų aukštikalnių atsiveria nuostabūs vaizdai į Kangra slėnį ir Šivalik kalną. Atvykus įsikursite viešbutyje, o vakare laisvo laiko metu galėsite pasivaikščioti mieste. Nakvynė viešbutyje Daramsaloje.

5 diena. Daramšala
Po pusryčių pasivaikščiosite šiame jaukiame tibetietiškame mieste, kurio margame turguje parduodami kilimai, amatininkų dirbiniai ir skanus tibetietiškas maistas. Ekskursijos metu apsilankysite Namgjal vienuolyne, kurį pastatė trečiasis Dalai Lama XVI a. pabaigoje. Šiuo vienuolynu naudojasi tik Dalai Lamos, jis išsiskiria praktikų įvairove – Namgjal vienuoliai atlieka visų pagrindinių Tibeto budizmo mokyklų ritualus. Makleodgandžo centre yra Namgjalma stupa, skirta visų kovojusių ir vis dar kovojančių dėl Tibeto laisvės ir nepriklausomybės atminimui.  Vakare apsilankysite Kangra meno muziejuje, kuriame eksponuojami Kangros slėnio V a. gyventojų tapyba, skulptūra, miniatiūros ir amatai. Nakvynė viešbutyje Dharamsaloje.

6 diena. Daramšala – Mandi - Revalsar  (150 km, 6-7 val.)
Ryte po pusryčių išvyksite į Revalsarą. Pakeliui sustosite apžiūrėti Norbulingko Tibeto kultūros institutą, lurį įkūrė Religijos ir kultūros departamentas tam, kad galėtų tremtyje skleisti iš išsaugoti Tibeto kultūrą ir menus. Tai taip pat ir budizmo mokymo centras, kuriame saugomi reti Tibeto manuskriptai, tekstai ir daugiau nei tūkstantis paveikslų. Pakeliui pamatysite Mandi vietovę, kurioje yra tūkstančiai nuostabių akmenyje iškaltų pastatų. Mandyje pasilankysite Šivos Parvati šventykloje ir Tarna Devi šventykloje, nuo kurios atsiveria nuostabus vaizdas į slėnį. Nakvynė viešbutyje Revalsare.

7 diena. Revalsaras – Manikaran – Manalis (190 km, 9-10 val.)
Po pusryčių Jūsų laukia ekskursija Revalsare. Apsilankysite budistiniuose vienuolynuose, pamatysite šventąjį Lotosų ežerą, ir budistinę šventyklą oloje Padmsambchabi. Vėliau išvyksite į Manikaraną, garsėjantį terminiais sieros šaltiniais. Tūkstančiai žmonių čia atvyksta norėdami stebuklinguose vandenyse išsigydyti odos ligas. Manikaranas yra ir sikhų bei induistų piligrimystės centras. Čia apsilankysite Bidžli Machadeo šventykloje ir sikų šventykloje Gurudvaroje. Pasak senovės legendų, Manikaranas susijęs su Šiva ir jo dieviškaja palydove Parvati. Vėliau tęsite kelionę link Manalio. Nakvynė viešbutyje Manalyje.

8 diena Nagaras (Manalis)
Po pusryčių - ekskursija Manalyje. Išvyksite į Himalajų tyrimų institutą, pamatysite induistių Šivos ir Višnu šventyklą, Krišnaištų ir Tripuro Sundaru šventyklą. Po pietų apsilankysite Chadimbos šventykloje, Tibeto vienuolynuose ir prie Vašistos šventyklos ir karštųjų versmių. Taip pat galėsite apsilankyti Rerichų meno galerijoje (uždaryta pirmadienį).

9 diena. Nagaras (Manalis)
Ekskursija Rumsoje – žygis pėsčiomis per pušynus iki Ramsu kaimo, esančio 2060 m. aukštyje.

10 diena.  Manalis - Šimla (265 km, 7- 8 val.)

Anksti ryte prieš pusryčius apsilankysite Nacionaliniame Bandžaro parke. Grįžę ir papusryčiavę išvyksite į Šimlą. Nakvynė viešbutyje Šimloje

11  diena. Šimla
Himačal Pradeš valstijos sostinė Šimla iki britų atėjimo 1819 metais priklausė Nepalo karalystei. 1864 m. Šimla buvo paskelbta Britų Indijos vasaros sostine. Po pusryčių apsilankysite pirmojoje Indijos mokslinių tyrimų akademijoje, Indijos dvasinių tyrimų institute Viseregal Lodž.  Vėliau pamatysite ant netoli Šimlos esančio Džakhu kalno stovinčią seną dievo beždžionės Hanumano šventykla. Nuo čia atsiveria nuostabus vaizdas į aspnigtą slėnį. Likusi dienos dalis – laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Šimloje.

12 diena. Šimla – Haridvaras (355 km, 9-10 val.)

Ryte po ankstyvų pusryčių pro Pendžoro sodus vyksite į Hardivarą. Haridvaras išsidėstęs Himalajų kalnų Šivalik grandinęs papėdėje, ant Gangos upės krantų. Induistams tai – labai svarbi piligrimystės vieta. Haridvaras yra pirmasis svarbus iš kalnų atitekančios Gangos upės slėnio miestas palei srovę. Ganga šioje vietoje sulėtėja ir nurimsta, nors visiškai nepraranda savo greičio ir galios. Haridvaras garsėja tuo, kad jį palaimino Šventoji dievų trejybė – Šiva, Višnu ir Brachma. Nuo neatmenamų laikų Haridvanas išvalo protą, kūną ir sielą ne tik dvasine ir religine prasme, bet ir kaip pagrindinis menų, mokslo ir kultūros mokymo centras. Nakvynė viešbutyje Haridvare.

13 diena. Haridvaras – Rišikešas – Haridvaras

Ryte – apeigos Chaarkipuri šventykloje, vėliau visą dieną praleisite labai induistų piligrimams svarbiame Rišikeš mieste, kuriame įsikūrę daug ašramų (vienuolynų) ir šventyklų, čia daug specialistų dirba jogos mokyklose. Nepaliaujamas Deive Ganga vadinamos upės tekėjimas ir tankiais miškasi apaugusi jos kalnuota pakrantė papildo šios vietos grožį ir tyrumą. Kasmet į šį miestą atvyksta ne tik daugybė  atsiskyrėlių vienuolių ir šventųjų, bet ir keliautojų iš tolimų kraštų. Apsilankysite Lakšman Džula, Ram Džula, Gita Bhavan ir kitas šventyklas ir vienuolynus.

14 diena. Haridvaras - Delis (225 km, 5 val.)
Ryte apsilankysite Mansa Devi ir Čandi Devi šventyklose. Vėliau išvyksite grįžti į Delį, pagal galimybę ietausite Čital Grand. Atvykus į Delį – pervežimas į oro uostą (be apgyvendinimo viešbutyje).

15 Diena: Skrydis.
Anksti ryte skrydis namo. 

Visi išvykimai garantuoti! Grupė – nuo 2 žmonių.

Kelionės datos ir kainos teiraukitės agentūroje.

Apgyvendinimas 2*- 4*(A) ir 2-3* (B) viešbučiuose su pusryčiais:
Delis - „Parkland“ (A), “Gautam” (B)
Čandigaras - “Shivalik View” (A), „Park View” (B);
Daramsala - „Asia Health“(A), „Anand Palace“ (B);
Revalsaras - „Tourist Inn“(A,B);
Manalis - „Sarovar Portico“ (A), „Ragini“ (B);
Šimla - “Eastborne Resort” (A), „Spring Field“ (B);
Haridvar - „Haveli Hariganga“ (A), „Hotel Sun“ (B)
.

Į kaina įskaičiuota:
- 13 nakvynių su pusryčiais pasirinktos kategorijos viešbučiuose;
- pervežimai pagal programą transportu su kondicionieriumi;
- rusakalbis kelionės vadovas ir ekskursinė programa visos kelionės metu;
Į kainą neįskaičiuota:
- lėktuvo bilietai Ryga/Vilnius - Europos miestas – Delis – Europos miestas - Ryga/Vilnius;
- Indijos viza;
- bilietai į mokamus objektus (apie 50 $);
- priemoka už vakarienes: 22 USD $ per dieną "A" viešbučiuose ir 20 $ per dieną "B" viešbučiuose;
- medicininių išlaidų draudimas;
- asmeninės išlaidos.
-bilietų kaina priklauso nuo kelionės datų ir užsakymo laiko, todėl kelionės užsakymo metu Jums ieškosime lėktuvo bilietų už geriausią galimą kainą;
- kainos nurodytos eurais vienam asmeniui;
- minimalus vykstančiųjų į kelionę skaičius – 1 asmuo, todėl išvykimas - garantuotas;
- grupėje - ne daugiau 20 asmenų;
- keičiantis valiutų kursui ir paslaugų kainoms, kelionės kaina gali keistis.

Norėdami užsakyti kelionę kreipkitės į mūsų agentūrą>>

Siųsti užklausą:
 
Vardas, Pavardė *
Jūsų el. paštas *
Užklausa
Žodžio tvirtinimas *
Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,
 
A. Goštauto g. 8, Vilnius

Tel.: +370 682 94030
Darbo laikas
Nuo pirmadienio iki
penktadienio 10 - 17 val.
 
Prenumeruoti