Pažintinės kelionės

Kas yra kelionė į Indija ir kuo ji tokia ypatinga? Chaotiška, svaiginanti, įspūdinga, beprotiška, dvasinga, puiki, skurdi, graži, didelė ir fantastiška. Indija yra visa tai kartu sudėjus ir dar daugiau. Niekas negali apibrėžti kokia ji yra, nes kiekvieną kartą viešint Indijoje galima atrasti vis kitokią, dar nematytą Indiją.

Mes Jums siūlome nepakartojamą kelionę į Indiją, kelionę į atradimus, kurios metu atrasite savąją Indiją. 

-Žmonės 
Vietiniai gyventojai Indijoje, ypač kaimo vietovėse, yra vieni maloniausių ir svetingiausių žmonių. Nesvarbu, ar esate pakviesti į vietos gyventojų namus tradicinei vakarienei arba tiesiog vaikščiojate gatvėmis ir susiduriate su žaidžiančiais vaikais, Jus tikrai sujaudins vietos gyventojų šiluma.

-Istorija ir architektūra
Indija buvo apgyvendinta vienos iš seniausių pasaulio civilizacijų dar Neolito periodu. Tai senovės karalysčių ir dinastijų namai, kurių istorijos yra viena už kitą įdomesnės. Senovės knygos, parašytos prieš tūkstančius metų leidžia giliau pažvelgti į vieną iš įdomiausių pasaulio kultūrų. Būdama Europos kolonijų dalimi nuo XVII amžiaus, Indija yra daugelio pasaulio įvykių būstinė ir yra labai svarbi pasaulio istorijoje. Ji yra neįtikėtinai atvira ir tuo pat metu neįtikėtinai uždara. Kai kurios praktikos yra daugiau nei 4000 tūkstančių metų senumo literatūros paveldas. Indija yra išskirtinai graži ir architektūriškai įvairi šalis, kupina tvirtovių, rūmų, mečečių, šventyklų, paminklų ir griuvėsių menančių senovės laikus. Indijos architektūra įsišaknijusi į istoriją, religiją ir kultūrą. Indijoje yra 32 lankytinos vietos įtrauktos į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą, kurios yra tikras lobis istorijos mėgėjams ir dizaino entuziastams.

-Tadž Mahalas
Tadž Mahalas yra vienas iš septynių pasaulio stebuklų, ikoniškiausias Indijos simbolis ir be abejonės žymiausias pasiaulio paminklas. Pastatytas imperatoriaus Shah Jahan kaip paminklas savo mėgstamiausiai žmonai yra laikomas vienu gražiausių kada nors sukurtų architektūrinių stebuklų. Apsilankymas šiame marmuro mauzoliejuje tiesiog privalo būti kiekvieno keliautojo sąraše.

-Maistas
Vien indiškas maistas yra pakankama priežasti kelionei į Indiją. Indai labai rimtai žiūri į savo maistą ir jų virtuvė yra tokia pat neįtikėtinai įvairi, kaip ir pati šalis. Šiaurinėje Indijoje daugiau ruošiami riebūs vidutinio aštrumo kario patiekalai. Čia didelę įtaką turėjo persų ir mongolų gaminimo stilius. Šiaurės Indijos virtuvės maistas švelnesnis nei pietų, tačiau daug aromatingesnis. Pietų Indijos virtuvė paprastai apibūdinama pagal ingredientų, tokių kaip kokosas, jūros gėrybės ir ryžiai, naudojimą ir patiekalai daug aštresni. Taip pat yra nemažai vegetarinių patiekalų, nes Indijoje yra didelė dalis induistų, kurie yra vegetarai.

-Muzika
Indija garsėja savo sceninių pasirodymų menu, o ypač klasikine indiška muzika. Muzika yra svarbi indų visuomenės dalis ir daugelis žinomų pasaulio muzikantų yra kilę iš Indijos nuo seniausių laikų. Svarbų vaidmenį formuojant tradicinę indišką muziką padarė karnatinė muzika. Taip pat yra įvairių liaudies muzikos formų, kurios skleidžia savitą garsą ir jausmą, kuris yra specifinis kiekvienam regionui. Muzika paprastai atliekama naudojant Indiškus styginius ir mušamuosius instrumentus, kurie dar labiau sustiprina unikalių garsų derinį.

-Šokiai
Indijos šokio menas yra vienas iš sudėtingiausių ir išraiškingiausių šokio formų pasaulyje. Kievienas šokis, kilęs iš Indijos, tai tam tikros filosofijos, esančios senovės religiniuose tekstuose, atspindys. Kelionės į Indiją metu, verta pamayti ir pasigrožėti Kathakali, Bharatnatyam, Kathak šokio formomis, kurios yra neatskiriama Indiškos kultūros dalis.

-Indiški suvenyrai
Indija yra žymi savo didžiuliulėmis prekyvietėmis ir didžioji dalis turistų kelionės į Indiją metu labai vertina šią įdomią patirtį. Indijoje galima įsigyti daugybę nuostabių dalykų: tekstilės, aprangos, medžio ir juvelyrinių dirbinių. Indiški dirbiniai yra labai populiarūs visame pasaulyje dėl unikalaus dizaino ir estetikos gamybos procese. Daugelis miestų tokių kaip Džaipūras, Radžastanas, sostinė Delis turi didžiules prekybos vietas, kuriose galima įsigyti įvairių daiktų labai mažomis kainomis. 

-Festivaliai ir mugės
Indija yra didelė šalis, kurioje gyvena daug skirtingoms kultūroms priklausančių žmonių, todėl ten vyksta daug įvairių festivalių ir spalvingų mugių. Spalvomis pripildyti Holi ir Diwali festivaliai, kurie yra svarbiausi Indijos kultūroje ir Kumbha Mela ir Pushkar Camel mugės pritraukia milijonus keliautojų iš viso pasaulio. Kelionės į Indiją metu rekomenduojama juose apsilankyti ir savo akimis pamatyti unikalius reginius.

-Švenčiausia pasaulyje upė
Gango upė teka 2.525 km nuo šiaurės Himalajų į Bengalijos įlanką. Tai daug daugiau nei upė milijardui induistų Indijoje ir už jos ribų. Tai yra jų gyvybės šaltinis. Tikima, kad ši upė nuneša tikinčiųjų maldas į dangų, o pasinėrimas į ją apvalo siela. Induistai tiki, kad jei žmogaus pelenai išbarstomi upėje, tuomet siela garantuotai pateks į dangų. 

-Radžastanas
Radžastano provincija šiaurės Indijoje asocijuojasi su maharadžų ir magnatų, didingų tvirtovių ir brangių rūmų vaizdais. Sakoma, kad Radžastane sukaupta daugiau istorijos nei visoje Indijoje. Tai kupranugarių, brangakmenių ir dykūmų žemė, kurią rekomenduojama aplankyti kelionės į Indiją metu.

-Paplūdimiai ir kurortai
Palmėmis nusėti pietinės Indijos paplūdimiai yra tikra atgaiva po kelionės į kitas Indijos lankytinas vietas kupinas chaoso, triukšmo, spalvų ir pašėlusio tempo. Goa yra labiausiai Indijoje išvystyta kurortinė zona, labai savita ir ryškiai skiriasi nuo visos Indijos. Pietų Goa rekomenduojama mėgstantiems ramų poilsį. Geriausias laikas ilsėtis Goa yra nuo spalio iki balandžio mėnesio. Goa pakrantė yra suskirstyta į paplūdimius: nuo išskirtinių balto smėlio paplūdimių su brangiais viešbučiais Goa pietuose iki laukinių paplūdimių Goa šiaurėje.

-Religija, meditacija ir joga
Religija ir dvasingumas yra neatskiriama Indijos kultūros dalis įsipynusi į kasdieninį gyvenimą. Indijoje yra visos pagrindinės pasaulio religijos, o taip pat tai induizmo, budizmo, džainizmo ir sikhizmo gimtinė. Stebėti vietos gyventojus atliekančius kasdieninius ritualus yra be galo įdomi patirtis. Milijonai keliautojų iš viso pasaulio vyksta į Indiją atrasti dvasingumą, praktikuoti jogą ar mokytis meditacijos subtilybių ašrame.

-Nuotykiai
Nesvarbu į kurią Indijos vietą keliausite, Jus visur lydės nuotykių jausmas. Ar lepinsitės pietų Goa paplūdimiuose, ar eisite į kalnus Indijos šiaurėje, norėdami pamatyti Bengalijos tigrus ir dramblius laukinėje gamtoje, ar tiesiog naršysite chaotiškose Delio gatvėse, Jūsų kelionė į Indiją bus vienas didelis nuotykis!

Geriausias metų laikas kelionei į Indiją yra žiema – nuo spalio iki balandžio mėnesio, kai oro temperatūra 20-25 laipsnių karščio. Klimatas Indijoje įvairus: nuo tropinio klimato pietuose iki vėsesnio klimato šiaurinėje Indijos dalyje, Himalajuose. Ryškūs trys sezonai: vasara, žiema ir musoniniai lietūs. 

KELIONĖ Į INDIJĄ:
- įspūdžiai – garantuoti!
- kelionės į Indiją kaina – viena žemiausių Lietuvoje
- patikimi partneriai – kokybiškas aptarnavimas, labai geri rusakalbiai ir anglakalbiai gidai
- išvykimas – garantuotas (kiekvieną šeštadienį arba kitu Jums patogiu metu) 

Kaip išsirinkti kelionę? 
Pati populiariausia visų laikų kelionė į Indiją yra 'Auksinis trikampis'.
Tai fantastiškas būdas pažinti tris geriausias Indijos vietas:Delį, Agrą (Tadž Mahalas) ir Džaipūrą (Gintarinė tvirtovė).

Jei turite daugiau laiko, galite pridėti daugiau įžymių Indijos vietovių pagal pomėgius:
- ieškote senovės miestų (Orča),
- skulptūros ir meilės meno (Kadžuraho šventyklos),
- dvasingumo (Varanasis, Budos ar Šivos lankytos vietos)
Žinoma, norėsite pasinaudoti galimybe pasilikti Indijoje ilgiau pailsėti Goa kurorte!

Kelionei į Indiją tinkami dokumentai yra Lietuvos piliečio pasas, kuris turi galioti mažiausiai 6 mėnesius nuo planuojamos kelionės pabaigos. Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems į Indiją turistiniais tikslais reikalinga viza, kuria turite pasirūpinti iš anksto. Išsamesnę informaciją apie saugumą, kelionės dokumentus, įvažiavimo, buvimo šalyje ir išvykimo sąlygas rasite čia=>>

Vykstant į Indiją skiepai keliautojams nėra privalomi, tačiau rekomenduojama pasiskiepyti nuo: Hepatito A ir B, vidurių šiltinės, poliomielito, difterijos, stabligės, meningokokinės infekcijos. Išsamesnę informaciją apie planinius, rekomenduojamus ir peivalomus skiepus rasite čia=>>

VISI IŠVYKIMAI GARANTUOTI - netgi jei vyksta vienas keliautojas! 
Programos prasideda šeštadieniais, bet yra ir papildomų datų, ir daugybė kitų vietų, kurias padėsime pamatyti!
Indijoje keliausite su grupe pagal kalbą, kurią suprantate - su rusakalbiu ar anglakalbiu gidu.
Lėktuvo bilietą užsakysime už mažiausią rezervacijos metu esančią kainą.

Kaina  425 Eur
Bilieto kaina nuo  520 Eur
Datos ir trukmė
IŠVYKIMAS ŠEŠTADIENIAIS
Pažintinė kelionė 6 nakv./7 d.
Transport:
Fly
Kaina  475 Eur
Bilieto kaina nuo  520 Eur
Datos ir trukmė
IŠVYKIMAS ŠEŠTADIENIAIS
Pažintinė kelionė 7 nakv./8 d.
Transport:
Fly
Kaina  730 Eur
Bilieto kaina nuo  520 Eur
Datos ir trukmė
IŠVYKIMAS ŠEŠTADIENIAIS
Pažintinė kelionė 8 nakv./9 d.
Transport:
Fly
Kaina  nuo 830 Eur
Bilieto kaina nuo  nuo 520 Eur
Datos ir trukmė
Visos datos
Pažintinė kelionė 8 nakv./9 d.
Transport:
Fly
Kaina  
Datos ir trukmė
Išvykimo datų teirautis agentūroje
Pažintinė kelionė 7 nakv. ir poilsis GOA 6 nakv.
Transport:
Fly
Kaina  
Datos ir trukmė
Išvykimo datų teirautis agentūroje
Pažintinė kelionė 8 nakv. ir poilsis GOA 6 nakv.
Transport:
Fly
Kaina  
Datos ir trukmė
Išvykimo datų teirautis agentūroje
Pažintinė kelionė 13 nakv./14 d.
Transport:
Fly
Kaina  
Datos ir trukmė
IŠVYKIMAS JUMS PATOGIU METU
Pažintinė kelionė 18 nakv./19 d.
Transport:
Fly
Kaina  
Datos ir trukmė
Išvykimo datų teirautis agentūroje
Pažintinė kelionė 17 nakv./18 d.
Transport:
Fly
Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,