Mathura

Braj Bhoomi reiškia „Amžinos meilės žemė“. Šitaip vadinamas regionas, kuriame, kaip tikima, gimė ir jaunystės dienas praleido dievas Krišna. Tokia vieta egzistavo tik kolektyvinėje induistų sąmonėje iki tol, kada ją vėl XVI a. fiziniame pasaulyje atrado mokslininkai Mathuros mieste ir apylinkėse, kurie yra už 58 km nuo Agros. Ši vieta induistams yra viena iš septynių švenčiausių. Šlovingos miesto praeities įvykiai minimi viename didžiausių senųjų epų Mahabharata. Karavanų kelių susikirtimo vietoje įsikūręs miestas taip pat buvo prekybos centras.

Kadaise Mathuros miestas buvo budistų centras su 20 vienuolynų, kuriuose meldėsi 3000 vienuolių, bet VIIIa. Budizmo vietą užėmė induizmas.1017 m. afganų karo vadas Mahmud Bil Ghazni daugumą budistų ir induistų šventyklų sulygino su žeme, vėliau buvo sugriauta dar daugiau.

Dabar šis religijos centras pilnas induistų šventyklų ir traukia tūkstančius piligrimų, ypač Krišnos gimtadienio šventės metu – rugsėjo-rugpjūčio mėnesį.

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,
 
A. Goštauto g. 8, Vilnius

Tel.: +370 682 94030
Darbo laikas
Nuo pirmadienio iki
penktadienio 10 - 17 val.
 
Prenumeruoti