Kelionė į FILIPINUS

Kelionė į Filipinus: pažintis su Filipinais

Pietryčių Azija – mįslių ir egzotikos žemė. Nuostabaus grožio šventyklos, laukiniai paplūdimiai, gamtos parkų džiunglės, nebrangūs vietinių žmonių pagaminti suvenyrai, ryškios ir spalvingos šventės, prašmatni rytietiška virtuvė ir svetingi žmonės. Ši kelionė skirta norintiems iš arti pamatyti ir pažinti Filipinų gamtos ir kultūros grožybes.

1 diena.
Skrydis į Manilą.

2 diena.

Atvykus į Filipinų sostinę Manilą Jus oro uoste pasitiks mūsų partnerių Filipinuose atstovas ir palydės į viešbutį.

3 diena.
Ekskursija prie Bonifacijaus paminklo Kalokane ir kelionė į Kvezono miestą. Prieš trejus metus šalia sostinės įkurtas miestas tapo turtingiausiu šalyje. Aplankysite memorialą, apžvalgos aikštelę prieš Diliman universitetą ir La Meso bei Ninoj Akvino gamtos ekologinius parkus.
 
4 diena.
Pusryčiai. Išvykimas į Tagaitajų. Maždaug 60 km į pietus nuo Manilos 750 m. aukštyje tarp pakrantėje įsikūrusių kaimelių, ryžių laukų, kokosų plantacijų ir atogrąžų sodų stovi Taalo ugnikalnis. Tai vienas iš pasaulio stebuklų - „ugnikalnis ugnikalnio viduje, ežeras ežero viduje“. Pakeliui aplankysite Las Pinas bažnyčią su jos bambuko vargonais ir Sarao fabriką, kuriame gaminami džipniai - ant senų amerikietiškų visureigių pagrindo konstruojami vežimai. Apgyvendinimas viešbutyje.

5 diena.
Išvyka valtimi prie 100 metrų aukščio Pagsaniano krioklio papėdės. Pietūs. Papietavę galėsite pasimaudyti, o už papildomą mokestį - pripučiamu plaustu prisiirti toje vietoje, kur vanduo krenta nuo olos viršūnės. Grįžimas į Manilą.
 
6 diena.
7.00 val. išvykstate į Subik įlanką. Kelionė trunka 3 – 4 valandas. Jos metu papietausite, aplankysite buvusią JAV karinio jūrų laivyno bazę bei Šikšnosparnių karalystę. Džiunglių gyventojai Jus pamokys išgyventi džiunglėse  - statyti žabangas ir palikti atpažinimo žymes, ieškoti kelio miško tankynėje ir pasigaminti būtiniausius daiktus iš labai paprastų šalia randamų medžiagų. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė.

7 diena.
6.00 val. išvyksite į Banau.  Atvykus - apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė.

8 diena.
4.00 val. išvykstate į
slėnyje tarp paslaptingų kalnų ir akmenimis grįstų terasų šlaituose esantį Sagada miestelį. Ekskursijos metu aplankysite kalkakmenio akmens olas su 400 metų senumo pušų karstais, kuriuos vis dar naudoja Igorot genties gyventojai, laidojantys pagal senąsias apeigas. Ekskursija į Bontok muziejų.

9 diena.
Ekskursija džipniais į Batad (ryžių terasas) bei apžvalginę aikštelę, iš kurios atsiveria stulbinantys vaizdai į šimtmečiais kurtus šio regiono žemdirbystės stebuklus.

10 diena.

Grįžimas į Manilą. Kelionė trunka apie 9 valandas. Apgyvendinimas viešbutyje.

11 diena.

Išvykimas į oro uostą, skrydis į Palavaną. Sutikimas Puerto Princesa mieste ir kelionė į Sabangą. Po maždaug 2 valandų kelionės jūsų laukia plaukiojimas kanoja ilgiausia pasaulyje povandenine upe, kurioje daug šikšnosparnių, čiurlių, krabų ir gėlavandenių krevečių. Apgyvendinimas viešbutyje paplūdimyje.

12 diena.

Išvykimas į oro uostą, skrydis į Sebu. Sutikimas, kelionė į viešbutį, apgyvendinimas viešbutyje.

13 diena.

7.00 val. išvyka motorine kanoja (vadinamu „stiklainiu“) į žuvų draustinio koralinę salą. Maudynės, paviršinis nardymas su kauke. Vakare - grįžimas į viešbutį.
 
14 diena.
9.00 val. kelionė plaustu į Boholio salą. Atvykus ekskursijos metu pamatysite Mag Aso krioklius, apsuptus medžių ir gigantiškų paparčių. Pageidaujantieji galės kriokliuose išsimaudyti. 
 
15 diena.
Išvyka
per vaizdingus palmių ir raudonmedžių miškus, kokosų plantacijas, kur gyvena mažiausios pasaulyje beždžionėlės, prie Šokoladinių kalvų. Šias kalvas siūloma įtraukti į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, nes tai neįprastas geologinis kalvų darinys - daugiau nei 50 kvadratinių kilometrų plote yra 1260 vienodų kalnelių. Kalvos apžėlusios žole, kuri sausuoju metų laikotarpiu paruduoja - todėl jos vadinamos šokoladinėmis. Nuo apžvalginės aikštelės jos atrodo tarsi gigantiškos konditerijos parduotuvės vitrina.
Kruizas Loboko upe pro Laoaj ir Bilar pajūrio gyvenvietes.

16 diena.

Skrydis į Manilą, iš ten – grįžimas namo.

KAINOS TEIRAUKITĖS AGENTŪROJE.

Į kaina įskaičiuota:
- apgyvendinimas viešbučiuose pagal programą;
- maitinimas pagal programą;
- bilietai į mokamus objektus;
- angliškai kalbančio gido paslaugos;
- visi pervežimai pagal programą (automobiliais, laivais).
Į kainą neįskaičiuota:
- skrydis;
- vietiniai skrydžiai pagal programą;
- rusiškai kalbančio gido paslaugos 180 USD per dieną grupei + vietiniai skrydžiai);
- medicininių išlaidų draudimas;
- asmeninės išlaidos.
Pastabos:

Kelionę organizuoja LEHKO

Išsamesnės informacijos teiraukitės mūsų kelionių agentūroje tel.: 8 5 263 91 27

Siųsti užklausą:
 
Vardas, Pavardė *
Jūsų el. paštas *
Užklausa
Žodžio tvirtinimas *
Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,
 
A. Goštauto g. 8, Vilnius

Tel.: +370 682 94030
Darbo laikas
Nuo pirmadienio iki
penktadienio 10 - 17 val.
 
Prenumeruoti