Kelionė į PAR: Keiptaunas – San Sitis – Zambija – Zimbabvė

1 diena.
Atvykus į Keiptauną oro uoste Jus pasitiks mūsų partnerių Pietų Afrikoje atstovai ir palydės į viešbutį pagal pasirinktą programą - „Radisson Waterfront”(5*), „Southern Sun Waterfront”(4*), „Cape Town Ritz”(3*) (ar panašius). Įsikūrę galėsite susipažinti su vien ugražiausių pasaulio miestų. Ekskursijos metu, jei bus giedras dangus, funikulieriumi pakilsite ant Stalo kalno viršaus, apsilankysite senoje tvirtovėje, kuri buvo pirmasis pastatas, kurį europiečiai pastatė Afrikos pietuose, ir pamatysite vietinių ir miesto svečių mėgstamą pramogų vietą Viktorijos ir Alberto krantinėje - senąjį uostą. Laisvas vakaras.

2 diena.
Po pusryčių pačiu gražiausiu kalnų keliu pasaulyje prie vaizdingos Hout Bay įlankos vyksite į „pasaulio kraštą“ - Gerosios vilties iškyšulį, kur susilieja Indijos ir Atlanto vandenynas. Tai pat plauksite laiveliu iki ruonių salos, pietausite jūros gėrybių restorane ir pamatysite pingvinus.

3 diena.
Laisva diena, skirta poilsiui arba papildomomos ekskursijoms, kurias padės išsirinkti mūsų partnerių Keiptaune atstovai.

4 diena. Sa
n Sitis
Vyksite į Keiptauno oro uostą skristi į Johanesburgą. Atvykus keliausite į Pietų Afrikos „Poilsio karalystę“ Sunsitį. Įsikursite viešbutyje pagal pasirinktą programą: „Cascades”(5*), „Sun City” (4*), „Cabanas” (3*).

5,6 diena. San Sitis
Poilsis Sun Sityje. Šiame nuostabiame mieste rasite viską, apie ką svajojate – jame daugybė pramogų, įvairiausių restoranų ir kazino. Galėsite pasivaikščioti nuostabiuose tropinės augmenijos parkuose, išsimaudyti baseinuose, patirti „žemės drebėjimą“, apsilankyti mini zoologijos sode arba vandens parke ir prie ežero, kur nuotykių ištroškusiųjų laukia motorinės vandens sporto priemonės.

7 diena.
Anksti ryte išvyksite į Johanesburgo or uostą ir skrisite į Livingstoną. Atskridę įsikursite viešbutyje „The Royal Livingstone” (5*) arba „Zambezi Sun” (4* ar 3*). Antroje dienos pusėje išvyksite į ekskursiją su anglakalbiu gidu prie Viktorijos krioklio.

8 diena. Matetsi draustinis, Zimbabvė
Po pusryčių vyksite į savonamus džiunglėse – lodžą „Matetsi Lodge” 5* (nepriklausomai nuo pasirinktos viešbučių kategorijos). Antroje dienos galėsite rinktis arba safarį upe, arba sausumoje. Pageidaujantys vietoj safario galės vykti į žvejybą.

9 diena. Matetsi draustinis, Zimbabvė
Rytinis safaris Matetsi draustinyje (vandens ar sausumos – pagal pageidavimą). Išvyka prie Viktorijos krioklio.

10 diena. Matetsi draustinis, Zimbabvė
Rytinis safaris Matetsi draustinyje (vandens ar sausumos – pagal pageidavimą). Pervežimas į Livingstono oro uostą skristi į Johanesburgą ir namo.

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,