Kelionė į PAR: Keiptaunas – San Sitis – Kriugerio draustinis

1 diena
Atvykus į Keiptauną oro uoste Jus pasitiks mūsų partnerių Pietų Afrikoje atstovai ir palydės į viešbutį pagal pasirinktą programą - „Radisson Waterfront”(5*), „Southern Sun Waterfront”(4*), „Cape Town Ritz”(3*) (ar panašius). Įsikūrę galėsite susipažinti su vien ugražiausių pasaulio miestų. Ekskursijos metu, jei bus giedras dangus, funikulieriumi pakilsite ant Stalo kalno viršaus, apsilankysite senoje tvirtovėje, kuri buvo pirmasis pastatas, kurį europiečiai pastatė Afrikos pietuose, ir pamatysite vietinių ir miesto svečių mėgstamą pramogų vietą Viktorijos ir Alberto krantinėje - senąjį uostą. Laisvas vakaras.

2 diena
Po pusryčių pačiu gražiausiu kalnų keliu pasaulyje prie vaizdingos Hout Bay įlankos vyksite į „pasaulio kraštą“ - Gerosios vilties iškyšulį, kur susilieja Indijos ir Atlanto vandenynas. Tai pat plauksite laiveliu iki ruonių salos, peitausite jūros gėrybių restorane ir pamatysite pingvinus.

3 diena
Laisva diena, skirta poilsiui arba papildomomos ekskursijoms, kurias padės išsirinkti mūsų partnerių Keiptaune atstovai.

4 diena
Vyksite į Keiptauno oro uostą skristi į Johanesburgą. Atvykus kelaiusite į Pietų Afrikos „Poilsio karalystę“ Sun Sitį. Įsikursite viešbutyje pagal pasirinktą programą: „Cascades”(5*), „Sun City” (4*), „Cabanas” (3*).

5,6 diena
Poilsis Sun Sityje. Šiame nuostabiame mieste rasite viską, apie ką svajojate – jame daugybė pramogų, įvairiausių restoranų ir kazino. Galėsite pasivaikščioti nuostabiuose tropinės augmenijos parkuose, išsimaudyti baseinuose, patirti „žemės drebėjimą“, apsilankyti mini zoologijos sode arba vandens parke ir prie ežero, kur nuotykių ištroškusiųjų laukia motorinės vandens sporto priemonės.

7 diena
Anksti ryte išvyksite į Johanesburgo or uostą ir skrisite į Hutsprut (Hoedspruit) miestą (apie 1 val.). Atskridę vyksite į draustinį ir įsikursite lodže - savo namuose džiunglėse „Kapama Main Lodge” (5*) arba „Kapama River Lodge” (3*-4*). Čia kitas dvi dienas draustinio teritorijoje vaikščiosite kartu su patyrusiu draustinio darbuotoju, važiuosite į safarius ieškoti „Didžiojo penketuko“ ir galėsite paragauti afrikietiškos virtuvės patiekalų.

8 diena
Poilsis draustinyje lodže su pusryčiais ir vakariene. Rytinis ir vakarinis safaris.

9 diena
Po rytinio safario ir pusryčių vyksite į Hutsprut oro uostą skristi į Johanesburgą ir namo.

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,