Pažintinės kelionės

     Pasidalinkite nepakartojamais įspūdžiais pabuvoję diversiškoje Pietų Afrikos Respublikoje. Jei sudėtume Italiją, Prancūziją ir Vokietiją viena šalia kitos ir apribotume šias šalis viena siena, jos plotas prilygtų Pietų Afrikos Respublikos plotui.

Jos nepaprasto grožio kraštovaizdžių ir klimatų įvairovė – dulkėtos savanos, sniegu apgaubtos kalnų viršūnės, auksinių ir raudonų kopų dykumos, unikali gyvūnija, kvapą gniaužiantys nacionaliniai gamtos parkai, ryškiai smaragdinės girios, tankūs vynuogynai, uolėtos vietovės, tropinės pelkės, sraunios upės, geriausi begaliniai paplūdimiai. PAR ribojasi su Namibija, Botsvana, Zimbabve, Mozambiku, Svazilandu ir apglėbia Lesotą.
     PAR sostinės yra netgi trys – Pretorija, Keiptaunas ir Blumfonnteinas. Čia yra ir vienas didžiausių pasaulio miestų – Johanesburgas, kuriame ypač aktyvus naktinis gyvenimas.
     Pietų Afrikoje yra puikiai išvystyta infrastruktūra, kas labai palengvina kelionę, todėl ši kryptis tinkama ir šeimų atostogoms, ir pavieniams savarankiškas keliones mėgstantiems. Kryptis puikiai tiks ir jaunavedžių romantiškajam medaus mėnesiui ir ieškantiems ekstremalių pojūčių išlekiant į pašėlusį safarį Kriugerio Nacionaliniame parke. Pasilepinkite jūra ir saule Durbano paplūdimyje, kurio malonus subtropinis klimatas vilioja keliautojus ištisus metus.

Kaina  teirautis agentūroje
Datos ir trukmė
Pagal individualų užsakymą
Pažintinė kelionė 8 nakv./9 d.
Transport:
Fly
Kaina  teirautis agentūroje
Datos ir trukmė
Pagal individualų užsakymą
Pažintinė kelionė 7 nakv./8 d.
Transport:
Fly
Kaina  teirautis agentūroje
Datos ir trukmė
Pagal individualų užsakymą
Pažintinė kelionė 9 nakv./10 d.
Transport:
Fly
Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,