Kelionė į JORDANIJĄ

Kelionė į Jordaniją: Jordanijos paslaptys

Amanas - Dykumos pilys - Džerašas - Um Keisas - Madaba - kalnas Nebo - Vadi Ramas - Petra - Negyvoji jūra - Amanas

1 diena. Amanas

Atvykus oro uoste Jus pasitiks mūsų partnerių Jordanijoje atstovas. Pervežimas į viešbutį Amane.
Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Amane.

2 diena. Dykumos pilys - Amanas (290 km)

Po pusryčių išvyksite VIII a. pastatytų pamatyti Dykumos pilių, kurios buvo Damasko Umajadų dinastijos kalifų medžioklės namai. Pamatysite labai skirtingos architektūros Kasr Al Kharaneh, Kasr Amra ir Kasr Al Azrak. Grižę į Amaną apžvalginės ekskursijos metu pamatysite Jordanijos sostinę Amaną. Nuo vienos aukščiausių miesto vietų, citadelės kalvos, grožėsitės miesto panorama, apsilankysite romėnų teatre, archeologijosi r folkloro muziejuose. Saulei leidžiantis pasivaikščiosite viena seniausių Amane Vaivorykštės gatve, kur galėsite prisėsti išgerti stiklinę jordanietiškos arbatos ir stebėti gatvės praeivius.
Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Amane.

3 diena. Džerašas - Um Keisas (220 km)

Po pusryčių išvyksite į šiaurę nuo Amano į Džerašo vietovę, kurioje stovi vieno geriausiai pasaulyje išlikusio romėnų provincijos miesto griuvėsiai. Vaikščiosite iki šių dienų išlikusiu kolonomis apstatytų gatvių grindiniu, matysite ant kalvų pastatytas šventyklas, gražius teatrus, erdvias aikštes, pirčių kompleksus, fontanus ir puikiai išlikusių miesto sienų bokštus ir vartus. Nuo 378 m. virš jūros lygio esančio Um Keis apžvelgsite nuostabų Jarmuko upės, Golano kalnų ir Tiberijos ežero vaizdą. Ši vieta, buvęs vienas nuostabiausių iš dešimties senovės graikų ir romėnų Dekapolio miestų, buvo vadinama Gadara.
Grįžus į Amaną – vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

4 diena. Madaba - kalnas Nebo - Kerako pilis (380 km)

Kelionė į Madabą, kur pamatysite bizantietiškas mozaikas ir garsų VI a. biblinio pasaulio šventųjų vietų žemėlapį. Nuo Nebo kalno, kaip kadaise, prieš 3000 metų darė Mozė, pamatysite Šventąją žemę. Tęsite kelionę į pietus Karaliaus greitkeliu link senos kryžiuočių Kerako pilies. Ankstyvą popietę atvyksite į Akabą.
Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Akaboje.

5 diena. Vadi Ramas (160 km)

Pusės dienos ekskursija didžiausioje ir nuostabiausioje Jordanijos dykumoje Vadi Rum, kuri išgarsėjo dėl čia kurto kino filmo „Arabijos Lorencas“. Po kelionės į dykumą džipu vidurdienį grįšite į Akabą.
Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Akaboje.

6 diena. Petra (270 km)

Visos dienos kelionė į Raudonąją rožę – uolose iškaltą miestą Petrą, kuris buvo išrinktas vienu iš Naujųjų septynių pasaulio stebuklų. Eidami senojo miesto teritorija pamatysite amfiteatrą, triumfo arką, Faraono pilį, vienuolyną, karališkas kapavietes ir garsųjį Lobyną.
Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Akaboje.

7 diena. Negyvoji jūra (340 km)

Per Vadi Arava vyksite prie žemiasiai Žemėje esančios vietos – Negyvosios jūros. Visą dieną galėsite mėgautis poilsiu prie jūros, „plūduriuoti“ sūriame vandenyje.  Pavakary tęsite kelionę atgal į Amaną.
Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Amane.

8 diena. Amanas - išvykimas

Išvyksite į Karalienės Alijos oro uostą, skrydis namo.

Kelionės kainos:

Kainos teiraukitės agentūroje.

Į kaina įskaičiuota:
- 4 nakvynės viešbutyje Amane;
- 3 nakvynės Akaboje;
- maitinimas: pusryčiai ir vakarienė;
- visi pervežimai pagal programą moderniu transportu su kondicionieriumi;
- ekskursijos pagal programą su rusiškai arba angliškai kalbančiu gidu;
- pasitikimas ir pagalba atvykus ir išvykstant.
Į kainą neįskaičiuota:
- lėktuvo bilietai;
- viza (40 JOD arba ~58 USD atskridus į oro uostą);
- arbatpinigai;
- asmeninės išlaidos.
Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,