KELIONĖS

      Aplankykite Izraelį, slepiantį milžiniškus turtus ir dėka savo geografinės vietos, nepaprastos istorijos, turtingos kultūros ir religijų įvairovės it magnetas traukiantis keliautojus. Tai viena iš labiausiai jaudinančių krypčių pasaulyje, čia tiek daug ką pamatyti ir padaryti.

Izraelyje aibė lankomų archeologinių objektų ir architektūrinių paminklų, itin mėgstamos keliautojų išvykos su beduinais į bekraštes dykumas, biblinių šventųjų miestelių, tokių kaip Jafa, Nazaretas ar „duonos miesto“ - Betliejaus aplankymas ir dar daugiau.
      Oficiali Izraelio sostinė yra Jeruzalė. Tai šventas miestas net trejomis pagrindinėms pasaulio religijoms: islamui, krikščionybei ir judaizmui. Visai netoli Kryžiaus kelio – Via Dolorosa, kuriuo ėjo Jėzus link bažnyčios ir buvo nukryžiuotas bei palaidotas, stovi garsioji Raudų siena, kasmet aplankoma milijonų žydų. Šalia minėtų monumentų, ant Šventyklų kalno, kuriame Abraomas paaukojo savo sūnų, išvysite islamo religijai priklausančią Al-Alqsa mečetę, minimą Korane ir uolos šventyklos auksinį kupolą, žymintį pranašo Mohameto paslaptingąją Nakties kelionę.
      Izraelio miestas Tel Avivas, lyginant su Jeruzale, atrodo lyg visai kita šalis, tai kultūrinis šalies centras ir prekybos sostinė. Palyginus miestas labai „jaunas“, įkurtas tik 1909 m., tačiau labai išvystytas ir modernus. 
      Vakaruose šalies pakrantę skalauja turkio spalvos Viduržemio jūra, o pietuose, Eilato kurorte, galėsite pasimėgauti poilsiu Raudonosios jūros paplūdimiuose. Izraelyje yra ir dar viena „jūra“. Tai ežeras vadinamas Negyvąja jūra, kuris yra toks sūrus, kad jame galėsite tiesiog plūduriuoti. 

Kaina  2400 Lt / 695,09 Eur
Bilieto kaina nuo  500 Lt / 144,81 Eur
Datos ir trukmė
IŠVYKIMAS JUMS PATOGIU METU
Pažintinė kelionė 7 nakv./8 d.
Transport:
Fly
Kaina  
Bilieto kaina nuo  120 Eur
Datos ir trukmė
IŠVYKIMAS JUMS PATOGIU METU
Pažintinė kelionė 4 nakv. ir poilsis prie Negyvosios Jūros 7 nakv.
Transport:
Fly
Kaina  495 Eur
Bilieto kaina nuo  nuo 144 Eur
Datos ir trukmė
IŠVYKIMAS JUMS PATOGIU METU
Pažintinė kelionė 7 nakv./8 d., visos nakvynės Netanijoje
Transport:
Fly
Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,
 
Kaštonų g. 2, Vilnius (prie pat Lukiškių aikstės)

Tel.: +370 5 2639127
Mob.tel.: +370 682 94030
Darbo laikas
Nuo pirmadienio iki
penktadienio 10 - 17 val.
 
Prenumeruoti