KELIONĖS

     Jūsų atostogos prasideda! Mes Jums siūlome neįtikėtiną kelionę į Izraelį, slepiantį milžiniškus turtus ir dėka savo geografinės padėties, nepaprastos istorijos, turtingos kultūros ir religijų įvairovės it magnetas traukiantį keliautojus. Tai viena iš labiausiai jaudinančių krypčių pasaulyje, čia tiek daug ką pamatyti ir padaryti.Izraelyje aibė lankomų archeologinių objektų ir architektūrinių paminklų, itin mėgstamos keliautojų išvykos su beduinais į bekraštes dykumas, biblinių šventųjų miestelių, tokių kaip Jafa, Nazaretas ar „duonos miesto“ - Betliejaus aplankymas ir dar daugiau.

Jeruzalė
Oficiali Izraelio sostinė yra Jeruzalė. Tai šventas miestas net trims pagrindinėms pasaulio religijoms: islamui, krikščionybei ir judaizmui. Visai netoli Kryžiaus kelio – Via Dolorosa, kuriuo ėjo Jėzus link bažnyčios ir buvo nukryžiuotas bei palaidotas, stovi garsioji Raudų siena, kasmet aplankoma milijonų žydų. Šalia minėtų monumentų, ant Šventyklų kalno, kuriame Abraomas paaukojo savo sūnų, išvysite islamo religijai priklausančią Al-Alqsa mečetę, minimą Korane ir uolos šventyklos auksinį kupolą, žymintį pranašo Mohameto paslaptingąją Nakties kelionę. Tačiau nepaisant Šventosios Žemės svarbių religinių objektų, Jeruzalė pulsuoja unikalią dvasinę energiją, traukiančią keliautojus iš viso pasaulio.


Tel Avivas 
Izraelio miestas Tel Avivas, lyginant su Jeruzale, atrodo lyg visai kita šalis, tai kultūrinis šalies centras ir prekybos sostinė. Palyginus miestas labai „jaunas“, įkurtas tik 1909 m., tačiau labai išvystytas ir modernus. Tel Avivas yra nuostabus miestas, kuriame gyvenimas verda 24 valandas per parą. Tai kultūros, renginių, naktinio gyvenimo, švarių paplūdimių, miestas. Tel Avivas yra niekad nesustojantis miestas, rimtas Majamio ir Niujorko varžovas, miestas pasižymintis didele maisto įvairove ir skleidžiantis puikią atmosferą. Tai unikalus modernumo ir atsipalaidavimo derinys. Tel Avivas yra didžiausias Izraelio miestas ir vienas iš sparčiausiai augančių. Kasmet iškyla vis nauji dangoraižiai. 

Gamtos stebuklai 
Daugeliui Viduržemio jūros pakrantė jau savaime yra stebuklas, su daug nepaliestų paplūdimių, nepaisant jų artumo su miestais. Bet toliau nuo pakrantės, šalies įvairovė tikrai stulbinanti: pietuose - Negevo dykumos tuštuma nubarstyta krateriais, rytuose - Negyvoji jūra vilioja druskingiausiu vandens telkiniu žemėje, šiaurėje - Galilėjos regionas stebina žaliomis kalvomis ir slėniais, kurie žiemą, tampa migruojančių paukščių kryžkele. Kitaip tariant, maža šalis slepia daug stebuklų kuriuos pamatysite ir patirsite kelionės į Izraelį metu.


Negyvoji Jūra 
Negyvoji jūra yra ne tik žemiausia vieta žemėje, bet taip pat yra unikali tuo, kad joje negalima plaukti. Vanduo toks sūrus, kad žmonės tiesiog tingiai plūduriuoja ir tai nuostabu! O dar nuostabiau yra tai, kad Negyvosios jūros purvas yra laikomas puikia priemone puoselėjančia grožį. Viešint Izraelyje tiesiog privalu nemokamai pasilepinti purvo voniomis ir atsipalaiduoti plūduriuojant jūroje.


Negevo dykuma 
Izraelio pietuose esanti Negevo dykuma - tai ypatingas kraštovaizdis, natūralus grožis ir įkvepiančios žmonijos, gyvenančios atšiauriomis sąlygomis, istorijos. Ji yra neišsemiamas šaltinis istorijos entuziastams, ekstremalių pojūčių mėgėjams ir net gyvūnų mylėtojams. Negevo dykumos gyvenimas tiesiog įtraukia keliautojus ir pribloškia juos nesuvokiama daugybe įvairių spalvų ir knibždančia gyvybe. Kuo giliau į Negevo dykumą, tuo labiau keičiasi jos kraštovaizdis. Didelėje dalyje dykumos teritorijos įkurti miestai, kuriuose auga palmės, žaliuoja įvairūs augalai. Ten driekiasi ir Smilkalų kelias įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą bei didžiausi pasaulio krateriai. Tačiau pavasarį dykuma transformuojasi ir tampa sodriais ir spalvingas laukais. Geriausias laikas pamatyti šiaurinės Negevo dykumos miškus kupinus gėlių ir lankytojų yra vasario mėnuo. 


Klimatas 
Izraelyje vyrauja Viduržemio jūros klimatas dėl to kelionės į Izraelį yra tinkamos visais metų laikais. Dominuoja du sezonai: lietinga žiema, trunkanti nuo lapkričio iki gegužės, ir sausa vasara, trunkanti likusius pusę metų. Pakrantėje drėgnos vasaros ir švelnios žiemos; kalnuose – sausos vasaros ir šaltos žiemos. 


Archeologinės vietovės 
Turtinga kultūrinė praeitis, prasidėjusi dar iki biblinių laikų, padovanojo Izraeliui gausybę senovės archeologinių vietovių. Viena iš žymiausių vietovių yra Masada tvirtovė, prieš šimtus metų įrengta plokščio kalno viršuje, Cezarėja - tai viena svarbiausių archeologinių vietų. Ten išlikę miesto griuvėsiai: romėnų ir bizantiečių miesto sienos, romėnų šventyklos. Kryžiuočių pylimai Akko, senovės Vakarų siena Jeruzalėje, Šv. Marijos šulinys Nazarete ir daug daugiau. 


Šventės ir festivaliai 
Izraelyje nuolat vyksta daug kultūrinių renginių, švenčių ir įvairių festivalių kiekvieno skoniui: Izraelio Nepriklausomybės dienos šventė, Jeruzalės dienos šventės, Jeruzalės šviesos festivalis, Muzikos festivalis Galilėjoje, Metinis Tiberijaus maratonas, Alyvuogių festivalis, Masada Operos festivalis, Eilato muzikos festivalis, Haifos tarptautinių filmų festivalis, Jeruzalės tarptautinis filmų festivalis ir daug kitų įdomių renginių. 


Maistas 
Dėl etninių grupių įvairovės Izraelyje yra didelis egzotinio maisto pasirinkimas. Ten galima rasti Jemeno, Irako, Persų, Maroko, Druzų, Bulgarijos, Rusijos ar net Etiopijos virtuvių patiekalų. Taip pat yra daug ir nebrangiai kainuojančio, bet skanaus maisto prekyviečių, tiekiančių legendinius falafelius ir šavarmas. 


Pramogos visai šeimai 
Izraelis yra į šeimą orientuota šalis ir vaikai yra visur laukiami. Čia vaikams siūloma daug ypatingų pramogų, tokių kaip "Jeruzalės Laiko Liftas" ir "Mini Izraelis". Daugelis didžiųjų viešbučių turi vaikams skirtas pramogas. Taip pat puikus oras, geri paplūdimiai ir archeologinių vietovių, turinčių edukacinę reikšmę, gausa traukia keliautojus su šeimomis iš viso pasaulio. 


Paplūdimiai 
Nuo Nahariya šiaurėje iki Eilato pietuose Izraelio pakrantė yra nuostabi. Vakaruose šalies pakrantę skalauja turkio spalvos Viduržemio jūra, o pietuose, Eilato kurorte, galėsite pasimėgauti poilsiu Raudonosios jūros paplūdimiuose. Izraelyje yra ir dar viena „jūra“. Tai ežeras vadinamas Negyvąja jūra, kuris yra toks sūrus, kad jame galėsite tiesiog plūduriuoti. Ar norėtumėt plaukioti, užsiimti sportu ar tiesiog kaitintis saulutėje, Izraelyje tikrai rasite savo mėgstamą paplūdimį. 


Migruojantys paukščiai Hula Ežero Parke 
Hula Ežero Parkas yra vienas iš daugelio Izraelio brangenybių. Tarp spalio gruodžio mėnesių, dešimtys tūkstančių migruojančių paukščių susirenka parke prieš kelionę į šiltesnius kraštus. Vaizdas ir garsai stulbinantys, ypač per aušrą.

Kelionei į Izraelį tinkamas dokumentas yra Lietuvos piliečio pasas, galiojantis mažiausiai 6 mėn. nuo kelionės pabaigos. Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems į Izraelį turistiniais tikslais viza nereikalinga, jei viešėsite ne ilgiau kaip 90 dienų per 180 dienų laikotarpį. Išsamesnę informaciją apie saugumą, kelionės dokumentus, įvažiavimo, buvimo šalyje ir išvykimo sąlygas rasite čia=>>

Kelionei į Izraelį skiepai keliautojams nėra privalomi, tačiau rekomenduojama pasiskiepyti nuo: Hepatito A ir B, difterijos, stabligės. Išsamesnę informaciją apie planinius, rekomenduojamus ir privalomus skiepus rasite čia=>>      

Kaina  
Datos ir trukmė
IŠVYKIMAS JUMS PATOGIU METU
Pažintinė kelionė 7 nakv./8 d.
Transport:
Fly
Kaina  
Datos ir trukmė
IŠVYKIMAS JUMS PATOGIU METU
Pažintinė kelionė 4 nakv. ir poilsis prie Negyvosios Jūros 7 nakv.
Transport:
Fly
Kaina  495 Eur
Datos ir trukmė
IŠVYKIMAS JUMS PATOGIU METU
Pažintinė kelionė 7 nakv./8 d., visos nakvynės Netanijoje
Transport:
Fly
Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,