Tverija


Tverija, įsikūrusi ant Galilėjos ežero kranto
- svarbiausias Galilėjos miestas ir puiki vieta poilsiauti bet kuriuo metų laiku, nesvarbu, ar išsirinktumėte ramų gyvenimą viešbutyje, ar aktyviai užsiimtumėte vandens sporto šakomis, ar nuspręstumėte pasilepinti gydomosiomis procedūromis karštuosiuose Tverijos šaltiniuose.

Šie karštieji šaltiniai, kurie minimi ir Biblijoje, buvo paversti terminiu kurortu po to, kai 18 m po Kr. buvo įkurtas Tverijos miestas. Nuo to laiko jį aplankė milijonai žmonių, ne tik norėdami pasigydyti, bet ir ieškodami poilsio bei ramybės, kuriuos skleidžia šie nuostabūs vandenys. Šiandien šių turtingų mineralų šaltinių (iš viso jų 17) lankytojams siūlomos įvairios gydomosios procedūros, pradedant nuo panėrimų į baseinus (uždarus ir atvirus) su pašildytu mineraliniu vandeniu, iki masažų, purvo vonių ir visų įmanomų kosmetinių procedūrų, kurių pagrindas taip pat - vanduo ir šiluma.  

Netoli Tverijos įsikūrė daugybė krikščionių šventovių: Kristaus krikšto vieta prie Jordano upės, Tabcha - Duonos ir žuvų padauginimo bažnyčia, Palaiminimų kalnas - Kalno pamokslo vieta, Kapernaumas - vieta, kur Kristus sutiko apaštalus.


Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,