nuo 590 EUR

Kelionė į Ispaniją: VIDURŽEMIO JŪROS PASAKA

Barselona – Kosta Brava – Salvadoro Dali muziejus - Nica - Monakas - San Remas - Kanai - Kosta Brava - Barselona

1 DIENA. Barselona
Skrydis Vilnius - Barselona. Atvykimas į Barseloną. Vakarienė nacionaliniame restorane, kuris įsikūręs architektūriniame komplekse – „Ispaniškieji kaimeliai“*. „Dainuojančių fontanų“ šou Barselonoje (išskyrus tas datas, kai fontanai yra remontuojami arba uždaryti). Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA. Barselona - Kosta Brava
Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Barseloną: architekto Antonio Gaudi suprojektuotas Guelio parkas, Milo ir Batlio namai („Casa Mila“ ir „Casa Batllo“), Šv. Šeimos bažnyčia (Sagrada familia), Passeig de Gracia gatvė, Katalonijos aikštė, Montjuik kalnas, olimpinis kaimelis, gotikinis kvartalas. Išvykimas į Kosta Bravą. Apgyvendinimas viešbutyje Loret de Maro kurorte. Pasivaikščiojimas po Loret de Maro kurortą užsukant į muziejų „Katės namai“*. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje

3 DIENA. Loret de Maras - Kosta Brava
Pusryčiai. Laisvas laikas. Pietūs ir vakarienė.Norintys, už papildomą mokestį, gali vykti į ekskursijas: Montserato vienuolynas (45 Eur), laisva diena Barselonoje, ekskursija į viduramžių miestą Žironą (30 Eur). Nakvynė viešbutyje.

4 DIENA. Loret de Maras - Figueras – Nica  
Pusryčiai. Ekskursija „Sveika, Kosta Brava!“ – tai pažintis su vaizdinga pakrantės linija, „Šventos Klotildos sodais“*, ispaniškų vynų degustacija tradiciniame vyno rūsyje*. Pietūs.Išvykimas į Prancūzijos „Žydrąją pakrantę“, pakeliui užsukant į Figereso mieste įsikūrusį Salvadoro Dali teatrą - muziejų. Vėlyvas atvykimas į Nicą. Nakvynė viešbutyje.

5 DIENA. Nica – Kanai 
Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Nicą: Anglų bulvaras, Cimiez kalnas, uostas. Apsilankymas viduramžių kaimelyje – Eze, esančiame kalnuose. Apsilankymas Kvepalų muziejuje* su galimybe įsigyti žinomų prancūziškų aromatų. Išvykimas į Kanus. Panoraminė ekskursija pravažiuojant - Antib kyšulys ir Juan de le Pen (be sustojimo). Apžvalginė ekskursija po Kanus: Kruazet krantinė, žymioji Žvaigždžių alėja šalia Kino festivalių rūmų. Nakvynė viešbutyje.

6 DIENA. San Remas - Monakas
Pusryčiai. Ekskursija po San Remą (Italija) – Europos gėlių sostinę. Laisvas laikas. Ekskursija po Monako kunigaikštystę: Monte Karlo kazino, „Auksinis trikampis“, katedra, Kunigaikščių rūmai. Grįžimas į Nicą. Nakvynė viešbutyje.

7 DIENA. Nica – Loret de Maras
Pusryčiai. Išvykimas į Ispaniją/Kosta Bravą. Atvykimas į Loret de Maro kurortą. Apgyvendinimas viešbutyje. Vakarienė.

8 DIENA. Barselona - Vilnius
Po pusryčių išvykimas į Barselonos oro uostą. Skrydis Barselona – Vilnius.

Išvykimas: ištisus metus šeštadieniais, o nuo birželio iki rugsėjo - šeštadieniais ir trečiadienias.

Kaina 1 asm. gyvenant dviviečiame kambaryje: 590 Eur + lėktuvo bilietai

Liepos ir rugpjūčio mėn. išvykimams priemoka:
40 Eur / asm

Į kaina įskaičiuota:
- 7 nakvynės 3* kategorijos viešbučiuose su pusryčiais;
- 6 pietūs arba vakarienės;
- visi pervežimai autobusu pagal numatytą maršrutą;
- įėjimo bilietai į lankomus objektus pažymėti *;
- rusiškai kalbantis gidas.
Į kainą neįskaičiuota:
- skrydis Vilnius - Barselona - Vilnius;
- med. išlaidų draudimas;
- asmeninės išlaidos.
Pastabos:
Objektų lankymo tvarka ir eiliškumas gali keistis. Vakarienė gali būti keičiama pietumis.
Siųsti užklausą:
 
Vardas, Pavardė *
Jūsų el. paštas *
Užklausa
Žodžio tvirtinimas *
Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,