Pažintinės kelionės

     Pažinkite temperamentingąją, Ispaniją, kupiną malonių netikėtumų ir staigmenų, kurioje kiekviena viešnagės diena tarytum fiesta. Tai visame pasaulyje žinomų menininkų Salvadoro Dali, Pablo Pikaso bei Antoni Gaudi tėvynė.

Ispanijoje gausu kurortų su nuostabiausiais paplūdimiais ir mažutėmis jaukiomis įlankėlėmis, yra ir visiškai balto smėlio paplūdimių, ir vulkaninės kilmės juodojo smėlio pakrančių. Kiekvienas Ispanijos regionas yra unikalus, išsiskiriantis ir vertas būti įtrauktas į kiekvieno keliautojo kelionės maršrutą. 
     Pačioje Ispanijos širdyje yra įsikūrusi šalies sostinė – jaunatviškas ir modernus Madridas, kuris taip pat laikomas ir šalies ekonominiu centru. Barselona gali savo svečiams pasiūlyti puikius paplūdimius, didelį pasirinkimą meno galerijų, geriausius restoranus, barus ir tavernas, siūlančias itin gardžius patiekalus. Čia itin aktyvus naktinis gyvenimas, kiekvienas keliautojas atras kažką tokio, ką galės pavadinti „savo mėgstamiausiu“. Keliaujant po Kataloniją būsite apsvaiginti stebuklingo Pirėnų kalnų grožio ir didybės, auksinio smėlio paplūdimiais garsėjančios Kosta Dorados ir triukšmingosios Kosta Bravos. Senovinė Andalūzija, išsiskiria baltomis viršūnėmis iš tolo boluojančia Siera Nevada bei vadinama jos sostine, tradicijas išlaikiusia, Sevilija. Visai čia pat ir filosofo Senekos gimtinė Kordoba, garsėjanti didžiąja maurų statybos katedra bei gražiausia mečete Europoje. Labai svarbi vieta piligrimams yra  Galicijos sostinė – Santiago de Compostela. Čia baigiasi didysis nuo pat Prancūzijos, daugiau nei 800 km besitęsiantis, Šv. Jokūbo kelias (Camino de Santiago).
     Ispanijai priklauso net du didžiuliai salynai. Balearų salynas, iš kurio pačios populiariausios, labiausiai viliojančios turistus salos – nuotykių kupina Maljorka bei paplūdimių vakarėlių sostine tituluojama Ibiza. Tarp saulėtųjų Kanarų salų ypač mėgstamos poilsiautojų Tenerifė, Gran Kanarija, Fuertaventūra ir Lansarotė.

Kaina  590 Eur
Bilieto kaina nuo  160 Eur
Datos ir trukmė
Ištisus metus šeštadieniais
Pažintinė kelionė 7 nakv./8 d.
Transport:
Fly
Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,