Kosta Dorada

Kosta Dorada (išvertus iš ispanų kalbos reiškia „auksinis krantas“) pateisina savo pavadinimą nuostabiais auksinio smėlio paplūdimiais. Turistų iš visų Europos dalių pamėgta poilsio vieta išsidėsčiusi į pietus nuo Barselonos.

Populiariausi kurortai šioje pakrantėje yra Salou ir Kambrils, kurie patrauklūs dėl to, kad visai netoli jų yra antras pagal dydį Europoje nuotykių parkas Port Aventura, kuriame pristatyti penki skirtingi pasaulio kampeliai kartu su jų  atrakcionais, nacionaline virtuve ir folkloru. Vienos dienos per maža, kad pasimėgautumėte visu jo puikumu. Visos vandens sporto šakos ir įvairiausios pramogos, teniso aikštelės - viskas sporto mėgėjams. Gurmanai gali lankytis restoranuose, baruose, kavinėse kiek Salou, tiek ir Kambrilse, su turtinga žuvies virtuve. Čia bus malonu pailsėti kiek vaikams, tiek ir suaugusiems.

La Pineda - palyginus jaunas kurortas, esantis Kosta Dorada (Katalonijos pietūs) pakrantėje. Puikiai įrengti paplūdimiai, žymus atrakcionų parkas Port Aventura, ultra šiuolaikiškos diskotekos, restoranai ir kavinės su nacionaline ir Viduržemio jūros virtuvėmis, pavertė La Pinedą vieta, kur vyksta turistai iš viso pasaulio. Netoli La Pinedos įsikūrę šie miestai - Taragona (provincijos sostinė), Salou bei senovinis Vila Sega miestas, kurio istorija tęsiasi dar nuo Romos imperijos laikų. Nedideli jaukūs restoranėliai organiškai įsiliejo į šio miesto architektūrą, sugebėjusio išsaugoti nuostabią žilos senovės aplinką.     

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,