Kosta Brava

Kosta Brava ispaniškai reiškia „laukinis, uolėtas krantas“. Tai Katalonijos regiono pakrantė nuo Prancūzijos sienos iki kurortinio Blanes miesto.
Čia laukiniai ir nepasiekiami skardžiai, ant kurių auga pušys ir kėniai, slepiantys paslaptingas gilias uolas, ir kartais leidžia pažvelgti į nedideles jaukias ir tylias įlankas. Kosta Brava garsėja baltais smėlėtais paplūdimiais ir didžiąją dalį užimančiomis vaizdingomis uolėtomis pakrantėmis.
Šalia gražiausių Kosta Brava paplūdimių įsikūrę garsūs Palamos, Platja D’ Aro, Tossa de Mar, Lloret de Mar ir Blanes kurortai, kuriuose, nors yra gera infrasktruktūra, bet išsaugotas ir nacionalinis koloritas.
Tie, kas nusprendė poilsiauti viename Kosta Bravos pakrantės kurortinių miestelių, turės puikią galimybę pamatyti ir senąją, ir šiuolaikinę Kataloniją - vieną turtingiausių Ispanijos autonominių sričių. 

 

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,

Viešbučiai

*****
*****
****
****
****
****
****
****
****
****
****
***
***
***
***
***
***
***
***
***
***
***
***
***
***
***
***
***
***
***
***
***
**
**
**
**
**
**