Apie Ispaniją

Ispanija yra buvusi ir keltiška ir graikiška, romėniška ir gotiška, musulmoniška ir krikščioniška.

Ispanijoje gyvos
įvairios tradicijos, suformavusios didingą ir nuostabią kultūrą. Ispanija ir dabar stebina keliautojus, nes ji vis dar stebinanti, vis dar nenuspėjama. Ispanija - tai šviesa ir žydrumas, virpančios gitaros stygos ir kastanječių pliauškėjimas, rožės plaukuose, įnirtingas fandagas ir aistringas flamenkas. O Ispanijos jūros kurortų pavadinimai skamba lyg daina:
Kosta Brava, Kosta Dorada, Kosta del Solis...
Ištaigingiausias Ispanijos kurortas  - Marbelija. Jo baltutėlės vilos skęsta parkų žalumoje, o sniego baltumo jachtos atsispindi  ramioje įlankos mėlynėje. Čia isikūrę prestižiškiausi Ispanijos viešbučiai, o pakrante driekiasi privačių žemės sklypų,
priklausančių karališkos šeimos nariams ir pasaulio įžymybėms, „Auksinė mylia“.

Poilsis Ispanijoje
gali būti nuostabus bet kuriuo metų laiku. Netgi lapkričio pabaigoje oro temperatūra nebūna žemiau +25 C, o Ispanijai priklausančiose prie Afrikos krantų esančiose Kanarų salose vasara nesibaigia niekada! Tai, kad jos netoli Afrikos, lemia šiltus orus visus metus, o tai, kad priklauso Ispanijai - europietiškos kultūros žavesę. 

Ispanijos kurortai ir viešbučiai:

Tenerifė  Gran Kanarija  Kosta Brava  Kosta De Barselona Maresmė  Kosta Dorada  Kosta Del Solis "Malaga"  Kosta De La Lusas  Kosta Blanka  Lansarotė (Kanarų salos)  Fuerteventūra (Kanarų salos)  Ibica  Maljorka

 
Nuotraukų galerija: Kelionė į Ispaniją


Ekskursijų sąlygos. Svarbu!

Ekskursijas su grupe siūlome rinktis klientams, kurie nori keliauti su kompanija kruopščiai sudarytais ir patikrintais maršrutais, sutaupant pinigų ir laiko, pamatydami pačias įdomiausias vietas.
Standartinis apgyvendinimas tokios kelionės metu - 2*, 3* ar 4* turistinės klasės viešbučiai ar pensionai (priklausomai nuo sezono) su pusryčiais (švediškas stalas ar kontinentiniai pusryčiai) ir visais patogumais kambaryje (tualetas, vonia arba dušas, televizorius ir telefonas, karštuoju metų laiku – kondicionierius, šaltuoju – šildytuvas). Dauguma mūsų siūlomų viešbučių yra centre (išskyrus „tranzitines“ nakvynes). Švenčių laikotarpiu ir kitomis datomis, jei nelieka vietų viešbučiuose miesto centre, klientai gali būti apgyvendinami miesto pakraštyje arba už miesto.
Kelionė įvyksta susirinkus 10 žmonių grupei. Visos ekskursijos organizuojamos kartu su grupe gido nurodytu laiku. Susitikimo vykti į ekskursija vieta gali būti viešbutis ar kita patogi vieta miesto centre. Vietas autobuse paskiria gidas – pirmenybė teikiama anksčiau užsakiusiems kelionę ir vyresnio amžiaus žmonėms. Jeigu klientas nori ilgiau pasilikti kurioje nors vietoje, iki viešbučio turės grįžti savarankiškai. Jeigu klientas vėluoja ateiti į ekskursiją nurodytu metu, autobusas išvyks be jo, o pinigai už ekskursiją negrąžinami. Ekskursija gali baigtis ir viešbučio registratūroje, ir patogioje vietoje miesto centre.
Pervežimas autobusu, mikroautobusu, automobiliu nėra individualus, nebūtinai lydint gidams. Skirtingais skrydžiais atskridę klientai pervežami kartu ir iš oro uosto į viešbutį atvykus ir išvykstant į oro uostą, todėl oro uoste gali tekti palaukti, kol susirinks visa grupė. Priemoka už pervežimą be laukimo - 10 EUR/asm.į vieną pusę. Jeigu pavėlavote į lėktuvą ir skrendate kitu skrydžiu arba pamestas Jūsų bagažas, prašome skubiai susisiekti su mūsų darbuotoju  -šitaip galėtume pavėlinti Jūsų pervežimą. Jeigu nesusisieksite su mumis, po 1,5 val. nuo lėktuvo atvykimo pervežimas bus anuliuotas ir iki viešbučio turėsite atvykti savarankiškai.
Įsikraustyti į viešbučius galima nuo 13 val., išsikraustyti iš kambarių reikia iki 10 val. ryto. Jei atvyksite anksti ryte ar išvykstate vėlai vakare, galite, esant galimybei, sumokėti papildomai viešbutyje, kad galėtumėte naudotis kambariu ilgiau, arba išsikrausčius iš kambario palikti lagaminus registratūroje. Jei pageidauja, už papildomą mokestį turistai galiatvykti prieš ekskursinės programos pradžią ir išskristi kelias dienas po jos pabaigos, užsisakyti savaitės trukmės poilsį Lloret del Mar ar kitame kurorte.
Traukinių ir lėktuvų bilietai užsakomi iš anksto, todėl taikomos baudos, jei tektų kelionę anuliuoti, kai kuriais atvejais įmanoma pakeisti datą ar keleivio vardą.

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,