Ekskursijos Kanaruose

LA GOMERO SALA 
Iš Los Kristianos uosto keltu Jūs nuvyksite į netoliese esančią Homero salą, kur lankėsi Kristoforas Kolumbas prieš išplaukdamas ieškoti Naujojo Pasaulio. Jūs atvyksite į San Sebastian de la Gomera uostą - seniausią Kanarų salų sostinę, kurioje išlikę senoviniai salyno statiniai. Ekskursijos metu aplankysite nacionalinę Garachonai draustinį, kuris kaip gamtos vertybė UNESCO organizacijos yra paskelbtas žmonijos turtu, o vėliau galėsite pasivaikščioti miesto gatvelėmis. Jūs taip pat turėsite galimybę susipažinti su švilpimo kalba - neįprastu bendravimo būdu, kurį išrado salos gyventojai. Į ekskursijos kainą įskaičiuoti ir pietūs iš tradicinių Homero salos patiekalų.


LANSAROTĖS SALA 
Ekskursija prasideda anksti ryte kelione į oro uostą, iš kurio skrisite į Lansarotės salą. Pirmas sustojimas saloje - vaizdinguose Mačer, Uga ir Jaisa miesteliuose. Čia tradiciniai balti nameliai - juose Jums pasiūlys pusryčius. Po to aplankysite Chanubio druskų ežerus, uolėtas Los Ervideros pakrantes ir žaliąją Golfo lagūną. Vėliau vykstama į Timanfajos nacionalinį draustinį pabuvoti Ugniniuose kalnuose, kuriais driekiasi  žymusis „vulkaninis kelias“, o jo pabaigoje Jūsų lauks egzotiška kelionė kupranugariais.
Pasibaigus apžvalginei ekskusijai keliausite į Jaisa miestelį pietauti. Kita  ekskursijos stotelė - Cherijos vyndarių rajone, kur viename iš vyno rūsių Jums bus pasiūlytas vynų žemėlapis ir galėsite paragauti vietinio rūsio vyno „Malvazija“.
Kelionę tęsite į salos šiaurę, per Tegisės miestą (senovinę Lansarotės sostinę), sustosite Arijos apžvalgos aikštelėje, aplankysite tūkstančio palmių slėnį ir nedidelius vaizdingus kaimelius. Atvykę į Mirador del Rio apžvalgos aikštelę, galėsite pasigrožėti kaimyninės salelės vaizdais. Paskutinė grožybė, kurią Jūs pamatysite, bus Chameos del Agua ir Kueva de los Verdes vulkaninių uolų kompleksai, į kuriuos kelias veda per Korono ugnikalnio lavos laukus. Po įdomios ir kupinos įspūdžių kelionės Jūs grįšite atgal į Tenerifę.


LORO PARKAS 
Visam pasauliui žinomas Loro parkas – tikra egzotinių augalų ir įvairiausios gyvūnijos pilna oazė. Čia vyksta pramoginė programa įvairaus amžiaus žiūrovams. Iš viso pasaulio atkeliavusių delfinų ir jūrų liūtų pasirodymai, papūgų šou. Puikus jūrų muziejus, delfinariumas, krokodilų voljeras, įvairiaspalvių žuvų tvenkinys, orchidėjų sodas – tai tik nedidelė parko dalis. Barai ir restoranai suteiks Jums galimybę pailsėti ir pasistiprinti.


APŽVALGINĖ EKSKURSIJA PO SALĄ  
Šios ilgai trunkančios ekskursijos metu Jūs pamatysite pagrindines Tenerifės įžymybes, kurios leis Jums įsivaizduoti Kanarų salyno ir jo gyventojų praeitį ir dabartį. Ankstų rytą išvykę iš viešbučio, salos vakarų pakrante Jūs keliausite į El Tanke vietovę, kur Jūsų lauks išvyka kupranugariais. Pakeliui pravažiuosite nedideles gyvenvietes Santjago del Teide ir Erjos, kur atsiveria nuostabūs Teidės ugnikalnio vaizdai.
Vėliau sustosite Garačiko - buvusio didžiausio Tenerifės miesto ir uosto iki 1706 metų vulkano išsiveržimo - apžvalgos aikštelėje. Nuo čia patrauksite į netoliese esantį Ikod de los Vinos miestą, garsėjantį savo tūkstantmečiu drakono medžiu ir Šv. Morkaus bažnyčia. Būtent čia viename iš vyno rūsių Jūsų laukia vietinio vyno ir likerio degustacija, kur Jūs paragausite žinomiausio „karalių vyno“ - malvazijos.
Iš karto po to aplankysite prieš du amžius pastatytą Abako dvarą - namą-muziejų, kur Jums bus pasiūlytas kokteilis ir rodoma tradicinė programa. Po to apsilankysite teminiame parke „Pueblo Čiko“, kuriame galėsite pasižvalgyti po 1:25 masteliu sumažintą Kanarų salų gamtos, architektūros, pirmykščių ir šiuolaikinių salų gyventojų buities savotišką muziejų. Jaukiame šio parko restorane pasiūlysime Jums papietauti.
Ekskursija pasibaigs Kandeliarijos miesto lankymu - čia Jūs išvysite baziliką, kurioje saugoma žymioji Kanarų salos globėjos Nuestra Senora de la Candelaria statula, o centrinėje šio miesto aikštėje pamatysite, kokie buvo pirmieji šio miesto gyventojai (aborigenai). Be to, turėsite galimybę išsimaudyti jūroje ir pabraidyti juodo smėlio paplūdimiu, pasivaikščioti jaukiomis miesto gatvelėmis ar apsilankyti suvenyrų parduotuvėse.

TEIDĖS UGNIKALNIS IR PIETŪS STRUČIŲ FERMOJE  
Šios puikios ekskursijos metu Jūs pakilsite į 2400 metrų aukštį virš jūros lygio. Vaizdingas kelias, vedantis į Teidės draustinį pro nedideles kalnų gyvenvietes, tankius pušų miškus ir kylantis aukščiau debesų, paliks neišdildomą įspūdį. Galingas 3718 metrų aukščio virš jūros lygio Teidės ugnikalnis, esantis 17 km skersmens ir daugiau nei 45 km perimetro vulkaninės plokštumos, apsuptos stačiomis uolomis viduryje, yra aukščiausias Ispanijos taškas. Jus sužavės vulkanų įvairovė bei turtingą fauną ir florą.
Po to apsilankysite nedidelėje stručių fermoje, kur būsite pavaišinti pietumis iš ekologiškai švaria stručio mėsa.


VIDURAMŽIŲ PILIS
Jums norėtųsi pasukti laiką atgal? Apsilankyti tikrame viduramžių riterių turnyre? Susipažinti su drąsiausiais tos epochos riteriais? Tada priimkite Grafo ir Grafienės kvietimą ir apsilankykite San Migelio pilyje. Čia Jūs galėsite pasinerti į viduramžių atmosferą ir  stebuklingą Apskritojo stalo riterių pasaulį. Pasimėgausite  viduramžiška puota, kurią papuoš garbingų tų laikų riterių varžybos.
Palaikysite Jums atstovaujantį riterį, kuris atneš Jums pergalę arba žus kovodamas už Jūsų garbę. Vakaras pasibaigs nepamirštamu Šiaurės Amerikos grupės „The Drifters“ pasirodymu.


IŠVYKA Į JŪRĄ
Jums siūloma nuostabi kelionė į jūrą katamaranu „Royal Delfin“ pietvakarine Tenerifės salos pakrante. Šios idiliškos poilsio dienos metu Jūs galėsite įvertinti Kanarų salos gamtos grožį, taip pat susipažinti su delfinų, banginių, o jei pasiseks, ir vėžlių ar žuvų skraiduolių gyvenimu vandenyne - jų natūralioje gyvenamojoje aplinkoje.
Galėsite stebėti nuostabius įlankos vaizdus, kur įsikūręs piratų kaimelis Maska. Kaimelį supa didingos uolos, iškilusios net į 700 metrų aukštį. Pietūs ir maudynės atvirame vandenyne pavers šią dieną nepakartojamą ir nepamirštamą.

KARNAVALAS
Tai pati populiariausia šventė Kanarų salose jungianti savyje venecijietiško karnavalo puošnumą bei braziliško karnavalo aistringumą. Karnavalo iškilmėse, trunkančiose visą vasario mėnesį, dalyvauja tiek suaugę, tiek mažieji salyno gyventojai. Pasiruošimas šiam karnavalui vietiniams gyventojams užima pakankamai daug laiko. Iškart po būsimo karnavalo temos paskelbimo, kuria paprastai tampa žymus istorinis įvykis, Kanarų salos gyventojai pradeda kurti naujus karnavalinius kostiumus, repetuoja muzikinius ir teatrinius pasirodymus, taip ruošdamiesi nustebinti aplinkinius.
Prasidėjus iškilmėms Kanarų salos miestų gatvės ir aikštės pasipuošia šventiniais atributais ir prisipildo nesulaikomų linksmybių, kurios nepalieka  nuošalyje nė vieno iš dalyvių. Karnavalas pradedamas suaugusiųjų ir vaikų šventės karalienės ir jos palydos rinkimais, po kurių praeina pirmasis paradas skelbiantis iškilmių pradžią. Po to ištisomis savaitėmis vyksta daugybė kostiuminių vaidinimų, muzikinių kolektyvų pasirodymų, šokių konkursų, senų automobilių paradų, maskaradų ir daug kitų renginių. Šventės kulminacija - Užgavėnių savaitės antradienis, kai šimtai tūkstančių vietinių gyventojų išeina į gatves į „didijį paradą“ savo spalvingumu nusileidžiantį nebent Rio de Žaneiro eitynėmis. Karnavalo iškilmės baigiasi pirmąją Didžiojo pasninko dieną,  didžiulės skudurinės žuvies – baidyklės „sardinės“ sudeginimu, kuri simbolizuoja piktąsias jėgas ir žmogiškąsias nuodėmes.
Didžiausią populiarumą turi Santa Kruz de Tenerifės ir Las Palmas de Gran Kanarijos miestuose vykstantys karnavaliniai paradai bei konkursai. Kadangi kiekvieno miesto savivaldybė sudaro savą šventės renginių programą, šalies svečiams duodama dar daugiau laisvės ir galimybių per keletą dienų susipažinti su  skirtingomis karnavalų rengimo tradicijomis: nuo verdančio sostinės šventės sūkurio iki saikingų provincijos miestelio linksmybių.
Atvažiuokite į Kanarų salas vasario mėnesį, pasinerkite į spalvingą gyvenimo šventę vadinama karnavalu  ir  pajuskite  teigiamos energijos antplūdį. 

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,