Nardymas Balio saloje

Apsirūpinkite plaukmenimis ir kauke ir leiskitės į ekskursiją po povandeninį pasaulį. Tokia kelionė nereikalauja specialaus pasiruošimo ir todėl yra puiki alternatyva brangiems giliems panirimams, atverdama Jūsų žvilgsniui ne kiek ne mažiau įdomius vaizdus. Viskas, ką reikia padaryti - bet kuriame viešbutyje ar nardymo centre išsinuomoti įrangą  arba įgyti ją sporto parduotuvėje, ir išsirinkti tinkamą vietą stebėti povandeninius gyvūnus. Kadangi plaukimas paprastai trunka ne ilgiau kaip dvi valandos (jeigu tik Jūs neatliekate specialių jūros tyrinėjimų), geriau paieškoti paplūdimių, tinkančių ir maudytis, ir gulėti ant smėlio, ir sujungti povandenines keliones su atpalaiduojamuoju poilsiu. Gera ir lengvai paiekiama tokio pobūdžio vieta - Sanuras, pietrytinėje Balio salos pakrantėje.

Čia baltas smėlis, o per atoslūgį galima pasigrožėti gražių žuvų būriais. Kitas variantas - koralų rifai Candidasa kaimelio apylinkėse, salos rytuose, ir spalvingas šiaurės rytų pakrantės povandeninis pasaulis, juoduose paplūdimiuose, esančiuose prie Amed ir Tulamben kaimelių, šiaurės vakarinė Balio dalis. Šiaurės Nusa Lembongan salos pakrantė taip pat garsėja geromis vietomis snorklingui, bet ne visos jos pasiekiamos iš paplūdimio, kai kur reikia plaukti valtimi. Tas pats ir su vietele Lovina, esančia salos šiaurėje. 

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,
 
A. Goštauto g. 8, Vilnius

Tel.: +370 682 94030
Darbo laikas
Nuo pirmadienio iki
penktadienio 10 - 17 val.
 
Prenumeruoti