EKSKURSIJOS SINGAPŪRE (Singapūras)

Kadangi daugelis kelionių į Indoneziją organizuojamos su skrydžiu per Singapūrą, kviečiame pasižiūrėti ekskursijas šiame nuostabiame mieste-valstibėje.

        

Apžvalginis turas. Ekskursijos tikslas – supažindinimas su Singapūru, jo ištekliais ir šiuolaikiniais pasiekimais, kultūros tradicijomis ir naujos kartos singapūriečių gyvenimo stiliumi.  Į ekskursiją įtraukta kolonijinio miesto centro aplankymas, jo istorijos pasakojimas. Taip pat bus galimybė nusifotografuoti Singapūro simbolio – Merlajono (Jūros liūto) – fone, pasigrožėti verslo rajono City dangoraižiais, pasivaikščioti po miesto kinų kvartalą (China Town) – tradiciški singapūrietiški nameliai – šophauzai – gali daug papasakoti apie kinų imigrantų gyvenimą. Toliau – žymių suvenyrų gatvelių ir seniausios induistų šventyklos Singapūre Šri Mariamman Templ aplankymas. Ekskursijos metu taip pat aplankysime žymų brangakmenų ir pusbarnagių akmenų apdirbimo fabriką, kuriame įsikūrusi unikali Singapūro paveikslų galerija.

Sentoza – sala–parkas įsikūrė pusė kilometro į pietus nuo Singapūro. Pasiekti salą galima pakabinamuoju kanatiniu keliu, iš kurio lango atsiveria neįtikėtinas vaizdas į miestą ir uostą. Į turo programą įtrauktas Vabzdžių muziejaus aplankymas, kur yra didžiausia Pietryčių Azijoje drugelių ir vabalų kolekcija, okeonariumo „Povandeninis pasaulis” apžiūra, čia turėsite galimybę savo akimis pasigrožėti jūros gilumų gyventojais – rykliais, rajomis, jūros karvėmis ir kt. Ekskursijos programą užbaigs įspūdingas Muzikinių fontanų lazerių šou – nuostabus, nepamirštamas reginys, sukurtas naudojant naujausius pasiekimus aukštųjų technologijų srityje – lazerinę holografiją. Pasibaigus šou - kelionė autobusu atgal į viešbutį supiltine damba, jungiančia Sentozos salą su Singapūru.

Paukščių parkas įsikūręs šiolaikiniame industriniame Džurong rajone apie pusvalandį kelio nuo miesto centro. Parką sudaro dvidešimt hektarų vešlios atogražų augmenijos, čia gyvena daugiau nei 8000 paukščių iš Afrikos, Pietų Amerikos, Europos ir Azijos. Stebėti šią „paukščių karalystės“ įvairovę (naktiniai paukščiai, pingvinai, flamingai, papūgos, kolibriai, tukanai, rojaus paukščiai ir daugybė kitų plunksnuotų parko gyventojų) galima iš vienbėgio tramvajaus lango arba tiesiog vaikštinėjant po parko alėjas.

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,
 
A. Goštauto g. 8, Vilnius

Tel.: +370 682 94030
Darbo laikas
Nuo pirmadienio iki
penktadienio 10 - 17 val.
 
Prenumeruoti