Kelionė į Gruziją: Vyno keliais

Tbilisis – Signachis – Cinandalis– Telavis - Gremis - Alaverdis - Mccheta - Goris - Kutaisis - Samegrelo - Sačchere – Tbilisis

1 diena. Skrydis
Skrydis į Tbilisį.

2 diena. Tbilisis
Anksti ryte atvykus į Tbilisį Jus oro uoste pasitiks mūsų partnerių atstovai ir palydės į viešbutį.
Po vėlyvų pusryčių išvyksite į ekskursiją mieste, kurios metu apžiūrėsite senąjį ir naująjį Tbilisį. Nuo vieno iki kito kultūros ar architektūros paminklo – tik penkios minutės pėsčiomis. Pamatysite Metechi bažnyčią (XIII a.), vėliau aplankysite sinagogą, Sioni katedrą (VI-VII a.) ir Ančischati bažnyčią (VI a.), užlipsite prie Motinos Gruzijos statulos Georgija Deda, kuri kairėje rankoje laiko taurę vyno – laukiamam svečiui, bei apnuogintą kardą dešiniojoje – galimam užpuolikui. Kalno šlaitu pro Narikalos tvirtovę (IV a.), grožėdamiesi senamiesčio vaizdais, nusileisite prie sieros baseinų. Po ekskursijos apžiūrėsite nuostabų Nacionalinio muziejaus lobyną. Vakare išklausysite paskaitą apie Gruzijos vynus, kurios pabaigoje galėsite paragauti keletą rinktinių vymų. Vakarienėtradiciniame gruziniškame restorane.

diena. Tbilisis – Signachis CinandalisTelavis
Kitas dvi dienas praleisite garsiausiame Gruzijos vyno regione Kachetijoje
. Ryte apžiūrėsite ant kalno pastatytą Signachi miestą. Vaikščiodami miesto gatvėmis galėsite grožėtis nuostabia namų fasadų raižyba, atsiveriančiu panoraminiu vaizdu į stūksančius Didžiojo Kaukazo kalnus ir Alazanio slėnį. Apsilankysite etnografiniame muziejuje. Po pietų keliausite į vyno gamyklą, kurgalėsite paragauti keletą geriausių vynų. Vėliau vyksite į XIX a. dvarą Cinandalyje. Kunigaikščių Čavčavadze nmas - muziejus stovi nuostabiame sode, šalia pamatysite ir XVIIIa. įkurtą enoteką. Vakare atvažiuosite į Kacheti regiono administracinį centrąTelavį. Vakarienė ir nakvynė privačiuose namuose Telavyje(bendro naudojimo tualetas ir vonia).

diena. TelavisGremisTelavis
Ryte prieš išeinant iš namų pagal kachetų tradicijas siūlome išgerti stikliuką čačos
(gruziniška degtinė, 67°). Po to apsilankysite XVIa. Gremio karališkos tvirtovės ir Arcahngelo bažnyčios architektūros kompleksesu nuostabiais vaizdais į žaliuojančias lygumas. Vėliau apžiūrėsite Kvarelijos vyno gamyklą ir paragausite joje gaminamo vyno. Pietauti patrauksite į netoli esančią vietos žmonių sodybą, kur Jūsų lauks vaišėmis nukrautas stalas - galėsite paragauti neapsakomai skanių gruziniškų patiekalų, vyno ir naminės čačos. Čia galėsite ir patys padėti pagaminti gruziniškus saldumynus iš vynuogių sulčių Čurčchela, pamatysite, kaip kepama gruziniška duona ir paragausite ant vynuogienojų iešmų iškepto šašlyko. Taip pat susipažinsite su gruziniškais užstalės papročiais - išklausysite daugybę įdomių tostų, kuriuos sakys „tamada“ - stalo komendantas.
Po pietų apsilankysite vietinius vyno rūsius ir galėsite paragauti raudono ir balto kachetų vyno iš į žemę įkastų molinių indų
. Grįžimas į Telavį.

5
diena. TelavisAlaverdisTbilisis
Mūsų kelias veda Didžiojo Kaukazo kalnų pakraščių, per Alazanijos slėnį
. Apsilankysite Alaverdžio katedroje (XI a.) ir šimtamečiame vienuolyno vyno rūsyje. Apžvelgę vynuogynus užeisite į vyno gamyklą ir paragausite skirtingų kompozicijų žinomų vynuogių rūšių Saperavi ir Rkaciteli vynų. Vėliau keliausite į Tbilisį. Laisvas laikas, vakarienė ir nakvynė viešbutyje Tbilisyje.

6
diena.Tbilisis MccehtaGorisKutaisis
Po pusryčių išvyksite į senąją Gruzijos sostinę, vis dar šalies religinį centrą Mccehtą, kurioje aplankysite į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktus paminklus - Džvario šventyklą – vienuolyną (VI a.) ir Svetichoveli katedrą (XI a.), kurioje saugomas gabalėlis Kristaus apsiausto. Iš Mccehtos trauksite į Gorį. Šiame mieste iš išorės apžiūrėsime namą, kuriame gimė J.Stalinas. Apsilankysime Uplisciche – čia
I tūkst. pr. Kr. olose buvo miestas, pro kurį kažkada ėjo Šilko kelias. Lankytojai archeologinėje zonoje gali apžiūrėti olas, kuriose žmonės gyveno, vyno rūsius, kelpyklas, anktikinį teatrą ir viduramžių baziliką. Po ekskursijos tęsite kelionę į Gruzijos vakarinę dalį. Vakarop atvyksite į antrąjį pagal dydį Gruzijos miestą Kutaisį, į kurį kažkada keliavo ir Jasono vedami argonautai, kurie jame ieškojo Aukso vilnos. Kitas dvi naktis nakvosite privačiame name (bendro naudojimo tualetas ir vonia).

7
diena. KutaisisSamegreloKutaisis Kelionės į Gruziją su kelionių agentūra LEHKO
Iš ryto Kutaisyje apžiūrėsite XII a. UNESCO saugomą Gelati vienuolyną.
Vėliau keliausite į Samegrelo regioną, garsėjantį svetingumu, muzikalumu, pasakomis, aštriais patiekalais ir daugybe naudojamų prieskonių. Apsilankysite vietinių žmonių name, kur išgirsite pasaojimą apie vietos tradicijas ir galėsite pagaminti šio regiono patiekalų. Po pietų grįšite į Kutaisį ir apžiūrėsite UNESCO pasaulio paveldo paminklu paskelbtą Bagrati katedrą (XI a.).Nakvynė Kutaisyje. 

8 diena. KutaisisSačchereTbilisis

Iš ryto apsilankysite Kutausio kaimo gėrybių turguje ir išvyksite į kalnus Imeretijos regione. Vietos kaime apžiūrėsite šeimyninį vyno rūsį ir paragausite Imeritijos vyno, kuris nuo kachetiškojo skiriasi ir skoniu, ir gamybos bei laikymo būdu. Galėsite prisidėti prie tipiškų Imeretijos patiekalų gaminimo ir paragausite viščiuko, kepto molinėje keptuvėje
, kepto paršelio ir daugybės užkandžių iš daržovių. Vakare atvyksite įTbilisį.Vakarieniausite tradiciniame gruziniškame restorane, kuriame galėsite pamatyti ir folklorinį pasirodymą. Nakvynė viešbutyje Tbilisyje.

9 diena. Išvykimas
Pervežimas į oro uostą ir skrydis
.

Kelionės kainos:

Kelionės kaina asmeniui priklauso nuo keliautojų skaičiaus - todėl pakvietę daugiau pakeleivių mokėsite mažiau!

Žmonių skaičius grupeje  

2

4

6

8

10

Priemoka už vienvietį kambarį

3* viešbučiai             
Į kaina įskaičiuota:
- apgyvendinimas dviviečiuose kambariuose 3* viešbutyje Tbilisyje ir svečių namuose regionuose;
- pervežimai ir maitinimas pagal programą;
- vyno degustacijos;
- įėjimo į lankomus objektus bileitai ir angliškai arba rusiškai kalbančio gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
- lėktuvo bilietai (nuo 170 Eur);
- draudimas;
- gėrimai;
- kitos programoje nepaminėtos paslaugos.
Jeigu susidomėjote šia kelione – skambinkite ar rašykite mums!

Siųsti užklausą:
 
Vardas, Pavardė *
Jūsų el. paštas *
Užklausa
Žodžio tvirtinimas *
Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,