Kelionė į Gruziją: Iš Kutaisio vyno keliais

Vilnius – Kutaisis – Tbilisis - Signachis – Gurdžaanis – Cinandalis – Telavis – Gremis – Kvarelis – Telavis – Mccheta – Tbilisis – Gori – Uplistsikhe – Kutaisis - Batumis – Kutaisis

1 diena.  Vilnius – Kutaisis – Tbilisis 
Skrydis iš Vilniaus oro uosto į Kutaisio oro uostą. 
Šią dieną apsilankysite Gelačio vienuolyno ansamblyje, kuris pradėtas statyti Gruzijos „aukso amžiaus“ metu, karaliaus Dovydo VI valdymo metais. Vienuolyne buvo įkurta akademija, kuri ilgą laiką veikė kaip vienas didžiausių Gruzijoje kultūros ir švietimo centrų. Gelačio vienuolyno kompleksas įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Tuomet keliausite į įspūdingąjį Prometėjo urvą, kuriame per tūkstančius metų susiformavo unikalūs stalaktitai ir stalagmitai. 
Išvykimas į Mukhrani dvarą, čia galėsite apžiūrėti kunigaikščio Ivane Mukhranbatoni turtus. Kunigaikštis, mokęsis vyndarystės Prancūzijoje, įkūrė vieną geriausių vyno daryklų Gruzijoje. Vyno degustacija vyno darykloje Château Mukhrani. Pervežimas į Tbilisį.
Vakarienė tradiciniame gruziniškame restorane. Nakvynė viešbutyje Tbilisyje.

2 diena.  Tbilisis 
Po pusryčių išvyksite į ekskursiją mieste, kurios metu apžiūrėsite senąjį ir naująjį Tbilisį. Nuo vieno iki kito kultūros ar architektūros paminklo – tik penkios minutės pėsčiomis. Pamatysite Metekhi bažnyčią (XIII a.), vėliau aplankysite sinagogą, Sioni katedrą (VI–VII a.) ir Anchiskhati bažnyčią (VI a.), užlipsite prie Motinos Gruzijos statulos, kuri kairėje rankoje laiko taurę vyno – laukiamam svečiui bei apnuogintą kardą dešiniojoje – galimam užpuolikui. Palei Narikalos tvirtovę (IV a.), kalno šlaitu, grožėdamiesi senamiesčio vaizdais, nusileisite prie sieros baseinų.  Pasivaikščiojimas Rustavelio aveniu bei laisvas laikas, kurio metu galėsite apsipirkti, įsigyti suvenyrų.
Vyno degustacija vyno rūsiuose „Vyno požemiai“.
Vakarienė tradiciniame gruziniškame restorane. Nakvynė viešbutyje Tbilisyje.

3 diena.  Tbilisis – Signachis – Gurdžaanis – Cinandalis – Telavis 
Po pusryčių keliausite į svarbiausią Gruzijos vyndarystės regioną – Kachetiją. Viešėdami čia
Ryte apžiūrėsite ant kalno pastatytą Signachio miestą, vaikščiodami miesto gatvėmis galėsite grožėtis nuostabia namų fasadų raižyba, atsiveriančiu panoraminiu vaizdu į stūksančius Didžiojo Kaukazo kalnus ir Alazanio slėnį. Apsilankysite etnografiniame muziejuje, kuriame eksponuojami gruzino savamokslio dailininko Niko Pirosmanio darbai. Tuomet vyksite į Šv. Nino vienuolynų kompleksą Bodbe. Šv. Nino – reikšmingiausia Gruzijos šventoji, kuri atnešė krikščionybę į Gruziją. Vienuolyne yra saugojamos Šv. Nino relikvijos ir tikima, jog čia yra palaidota Gruzijos krikštytoja.
Po to keliausite į Gurdažaanį, kuriame apsilankysite valstiečių tradicinių vynų rūsiuose, degustuosite geriausius baltą ir raudoną vynus iš molinių ąsočių. 
Vėliau vyksite į XIX a. kunigaikščio Chavchavadze dvarą Cinandalyje. Apžiūrėsite namą – muziejų, kuris stovi nuostabiame sode, kuriame galėsite pasivaikščioti bei paragauti vietinio vyno.
Vakare atvažiuosite į Kachetijos regiono administracinį centrą – Telavį. Vakarienė ir nakvynė privačiuose namuose Telavyje.

4 diena. Telavis – Gremis – Kvarelis – Telavis
Papusryčiavę, keliausite į Telavio šurmuliuojantį valstiečių turgų, po to numatoma išvyką į XVI a. pastatytą karališkąją Gremio tvirtovės ir Archangelo bažnyčios kompleksą. Pasigrožėję architektūriniais Gruzijos monumentais važiuosite į Kvarelijos vyno daryklą, kur degustuosite žinomus visame pasaulyje Gruzijos vynus – Saperavi ir Kindzmarauli. 
Pietauti patrauksite į netoliese esančią, vietinių gyventojų sodybą, kurioje Jūsų lauks vaišėmis nukrautas stalas – galėsite paragauti neapsakomai gardžių nacionalinės Gruzijos virtuvės patiekalų, vyno ir naminės stipriosios čačos (skonis primena brendį). Sočiai papietavę, keliausite apžiūrėti XI a. Alaverdi vienuolyno. 
Grįžimas į Telavį. Vakarienė ir nakvynė privačiuose namuose Telavyje.

5 diena. Telavis – Mccheta – Tbilisis 
Po pusryčių išvyksite į senąją Gruzijos sostinę, šalies religinį centrą – Mccehtą, kurioje aplankysite į UNESCO Pasaulio Paveldo sąrašą įtrauktus paminklus – Džvario šventyklą – vienuolyną (VI a.) ir Svetichoveli katedrą (XI a.), kurioje saugomas gabalėlis Kristaus apsiausto. 
Pervežimas į Tbilisį. Vakarienė tradiciniame gruziniškame restorane. Nakvynė viešbutyje Tbilisyje.

6 diena. Tbilisis – Gori – Uplistsikhe – Kutaisis 
Ryte išvyksite į Gori, apsilankysite Uplistsikhe, kuriame I tūkst. pr. Kr. uolose buvo įrengtas miestas, pro kurį vingiavo garsusis Šilko kelias. Turėsite galimybę apžiūrėti šį archeologinį kompleksą, su gyvenamosiomis vietomis uolose, vyno rūsiais, kepyklomis, teatru, taip pat viduramžių baziliką.
Pervežimas į Kutaisį. Vakarienė ir nakvynė privačiuose namuose Kutaisyje.

7 diena. Kutaisis – Batumis – Kutaisis 
Po pusryčių keliausite į pietvakarių Gruzijoje esantį Batumį, Adžarijos sostinę, skalaujamą Juodosios jūros.
Pakeliui sustosite 1912 m. įkurtame Botanikos sode, kuriame saugojama daugiau nei 5000 įvairiausių rūšių augalų. 
Atvykus į miestą – apžvalginė ekskursiją. Jos metu išvysite: Batumio katedrą, itališkąją Piazzos aikštę, Medėjos statulą, įsimylėjėlių Ali ir Nino statulas ir garsųjį net 2 km ilgio Bulvarą. 
Laisvas laikas Batumyje. Po pietų grįžimas į Kutaisį. Vakarienė ir nakvynė privačiuose namuose Kutaisyje. Kelionės į Gruziją. Kelionės pradžia Kutaisis. Kelionės į Gruziją su LEHKO

8 diena. Kutaisis – Vilnius 
Po pusryčių pervežimas į Kutaisio oro uostą skrydžiui į Vilnių.

Kelionės kainos:

Kelionės kaina asmeniui priklauso nuo keliautojų skaičiaus - todėl pakvietę daugiau pakeleivių mokėsite mažiau!

Žmonių skaičius
grupeje
2 4 6 8 10 Priemoka už
vienvietį kamb.
Kaina asmeniui,
gyvenant 3* viešbučiuose
940 Eur 760 Eur 690 Eur 670 Eur 640 Eur 85 Eur
Į kaina įskaičiuota:
- apgyvendinimas viešbutyje ir privačiuose namuose, pagal programą;
- maitinimas pagal programą;
- pervežimai pagal programą;
- rusakalbio gido paslaugos;
- vyno degustacijos, pagal programą;
- įėjimo mokesčiai.
Į kainą neįskaičiuota:
- skrydžio bilietai Vilnius – Kutaisis –Vilnius (kaina nuo 170 Eur);
- draudimas;
- gėrimai;
- kitos paslaugos, nepaminėtos programoje;
- asmeninės išlaidos.
Jeigu susidomėjote šia kelione – skambinkite ar rašykite mums!

Siųsti užklausą:
 
Vardas, Pavardė *
Jūsų el. paštas *
Užklausa
Žodžio tvirtinimas *
Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,