Pažintinės kelionės

 Ar jau žinote kur atostogausite šiais metais? Mes Jums siūlome nepaprastą kelionę į Gruziją, šalį apgaubtą paslapties.

Gruzija – tai kultūrinė kelionė, įspūdingi Kaukazo kalnai, Juodoji jūra, draugiški vietiniai gyventojai, intriguojantys kaimeliai, svaiginantys saulėlydžiai, autentiški miestai, lankytinų vietų gausa.

- Gruziniškas vynas 
Atskleiskite stebuklingai skanaus vyno paslaptis keliaudami į kerinčiąją Gruziją, kur vyno gaminimo tradicijos gyvuoja jau daugiau nei 8000 metų. Visa šalies istorija tiesiog persisunkusi vynu. Vyno gamyba  tai saitas su praeitimi ir nacionalinių ypatybių išraiška, garbės ženklas ir svetingumo simbolis. Ragaujant gruzinišką vyną ir sakant tostus, visuomet vienas iš jų būna skirtas protėvių garbei, pasodinusiems vynuogynus.

- Žmonės ir gruziniškas svetingumas
Per kelionę po Gruziją, sutiksite daug nuostabių žmonių. Jie užkariaus jūsų širdį per kelias sekundes ir priims Jus kaip savo šeimos narius. Gruzinams svečias yra šventas dalykas. Jie dažnai dėl Jūsų išsuks iš kelio ar pakeis savo planus, tik tam, kad Jums padėtų. Gruzinų dosnumas ir svetingumas dažnai reiškia daug skanaus maisto ir dar daugiau gėrimo. Kaip sakoma Gruzijoje, "Gaumarjos!" (Į sveikatą!).

- Garbinga istorija, architektūra, kultūra
Gruzijos istorija - tai tris tūkstantmečius trunkanti nuolatinė gruzinų tautos kova už laisvę, tautinį, kultūrinį, religinį, ekonominį savitumą. Keliaujant po Gruziją pastebėsite Turkijos, Rusijos, Persijos ir Centrinės Azijos šalių įtaką ne tik mene, bet ir architektūroje, kuri darniai susilieja su spalvingesniais europinio stiliaus pastatais. Jus užburs senovinių dailių bažnyčių ir pilių, paskendusių didingų Kaukazo kalnų panoramoje, grožis. Kelionė į Gruziją nepaliks abejingo nė vieno keliautojo...

- Ypatinga geografinė padėtis 
Nors Gruzija geografiškai priklauso Azijos žemynui, tačiau geopolitiškai priskiriama Europai. O ir patys gyventojai ją apibūdina labai mielai – Europos balkonu. Be to, Gruzija yra tokioje pačioje geografinėje platumoje kaip ir Neapolis, Madridas, Stambulas, Niujorkas ar Čikaga.

- Gamta 
Gruzija yra graži šalis, kurią suformavo kalnai, upės, slėniai ir pievos. Tai nuostabi šalis slypinti Kaukazo regiono viduryje, o nepaliestas gamtos grožis papildo jos unikalią kultūrą. Gruzija yra šalis, puikiai tinkanti mėgstantiems žygius ir tyrinėti neskubant. Neįprasti kaimeliai ir miesteliai vis dar formuoja jos kraštovaizdį, o šiuolaikiniai miestai, tokie kaip Tbilisis, Batumis ir Boržomis yra labai žavūs ir fotogeniški. Ir visai nesvarbu kurioje šalies vietovėje Jūs būsite, Gruzijos gamta paliks jus be žado. Čia yra ir aukščiausia Europoje viršūnė, Elbruso kalnas, kurio aukštis yra 5.642 metrų. Šioje kelionėje pasiduokite kalnų žavesiui ir leiskitės į kelionę po kalnus. Tai nepakartojama patirtis ir įspūdžiai visam gyvenimui. Kalnai lengvai pasiekiami iš Tbilisio, vos už kelių valandų kelio automobiliu. 

- Maistas
Gruzijos virtuvė yra labai unikali, kurioje jaučiama tiek Europos, tiek Artimųjų Rytų įtaką. Skonį ir aromatą valgiams suteikia prieskoniniai bei kvapnūs žalumynai, daržovės ir jų lapai. Gruzinų patiekalai dažnai yra vienas iš kelionės į šią šalį tikslų. Kiekviename Gruzijos regione yra vietinių patiekalų ir maisto paruošimo ypatumų. Kai kurie patiekalai, tokie kaip šašlykas, yra universalūs. Kiti turi savo "tėvynę". Kelionėje po Gruziją Jūs gersite šaltinių vandenį, mėgausitės kokybišku maistu, kvėpuosite kalnų oru, ir Jūsų organizmas išsivalys, jausitės tiesiog puikiai. 

- Maži vietos turgeliai 
Mažų vietinių turgelių Gruzijoje rasite visur. Spalvotos daržovės, vaisiai, mėsa, duona... Juose rasite viską, ko tik galite norėti. Ir net jei nenorite nieko pirkti, vis tiek apsilankyti verta. Ten niekada nepamatysite nurodytų kainų, nes visada galima derėtis su vietiniais gyventojais, tačiau visos daržovės ir vaisiai yra be galo švieži, skanūs ir užauginti Gruzijoje.

- Tbilisis 
Didžiausiame šalies mieste, kuris yra ir Gruzijos sostinė, Tbilisyje, stovi didžiulė Motinos Gruzijos statula, kuri vienoje rankoje laiko kardą, skirtą apsisaugoti nuo priešų, o kitoje – vyno dubenį pasveikinti draugams. Tbilisis yra viena iš unikaliausių sostinių, nes Gruzija yra apsupta skirtingų kultūrų iš kurių gavo visas gerąsias savybes. Rusija šiaurėje, Turkija į vakarus, Armėnija ir Iranas pietuose ir Azerbaidžanas rytuose. Tai puikus derinys darantis Tbilisį unikaliu miestu. Mažos Tbilisio gatvelės, alėjos suteikia miestui savito žavesio. Tai lyg Eurazijos Paryžius. Nors pati šalis yra labai religinga ir rodoma didelė pagarba bažnyčiai, tačiau naktinis gyvenimas Tbilisyje klesti, visur gausu jaunimo. Tai naujas modernus miestas, kuris lėtai atsiveria pasauliui. Kiti didesnieji miestai, kuriuose gausu lankytinų objektų: Kutaisis, Rustavis, Batumis, Sokhumis ir Goris.

- Batumis ir Juodosios Jūros pakrantė 
Batumis ir Juodosios Jūros pakrantė turi savo žavesio. Tai kalnų ir jūros, taip arti vienas kito, derinys. Kalnuose galima slidinėti, o po poros valandų jau gulėti paplūdimyje ir degintis. Batumio klimatas yra subtropinis ir orai čia labai puikūs, netgi žiemą. Pats miestas turi keletą architektūrinių akcentų. Tai naujoji Europos „Žydroji Pakrantė“. 

- Slidinėjimas Gudauri 
Gudauri – didžiausias Gruzijos slidinėjimo kurortas, įsikūręs Kazbegi regione, 120 km. nuo sostinės Tbilisio. Slidinėjimo centras Gudauri regione išsiskiria modernia infrastruktūra. Keltuvai kelia į 3279 m. aukštį, yra 50 kilometrų gerai prižiūrimų trasų visų lygių slidinėjimui.

Idealiausias laikas kelionei į Gruziją yra nuo gegužės vidurio iki liepos pradžios ir nuo rugsėjo pradžios iki spalio vidurio. Orai gegužės – spalio mėnesiais šilti ir saulėti. Liepos ir rugpjūčio mėnesiais gali būti nemaloniai drėgna žemumose, o oro temperatūra gali siekti ir 40 ° C. Tačiau tai puikus laikas būti kalnuose. Geriausias laikas žygiams į Kaukazo kalnus yra birželio – rugsėjo mėnesiai. Ankstyvas ruduo – nuo rugsėjo 20 d. iki spalio 20 d. - tai vyno derliaus metas Kachetijoje. Rytinėje Gruzijos pusėje orai gruodžio – vasario mėnesiais dažnai būna šalti. Šiuo metu Gruzija yra viena iš sparčiausiai besivystančių šalių, kuria vis labiau domisi keliautojai iš viso pasaulio. Oficiali kalba – gruzinų, tačiau bevargo susikalbėsite rusų kalba.

Kelionė į Gruziją - tai geriausias Jūsų nuotykis, ir visai nesvarbu ar tyrinėsite šalį ant arklio nugaros, automobiliu, dviračiu ar tiesiog mėgausitės skaniu gruzinų maistu. Šalis gali pasiūlyti kažką kiekvienam keliautojui. Istorijos mėgėjai gali pamatyti Narikala tvirtovę, Uplistsikhe, Gergeti Trejybės bažnyčią ir kitas lankytinas vietas. Nuotykių ieškotojai gali mėgautis žygiais į kalnus, jodinėti, sklandyti, tyrinėti urvus, išbandyti „raftingą“, ar net medžioklę. Gurmanai gali mėgautis Gruzijos virtuve, o mėgstantys pašėlti – įvertinti Tbilisio naktinį gyvenimą. Tai Europos ir Azijos perlas, vieta, kurią verta aplankyti bent kartą gyvenime. Aplankykite Gruziją ir atraskite jos grožį!

Kelionei į Gruziją Lietuvos Respublikos piliečiams viza nereikalinga, jei neketina šioje šalyje praleisti daugiau nei 90 dienų. Kelionei į Gruziją tinkami dokumentai yra tiek Lietuvos piliečio pasas, tiek asmens tapatybės kortelė. Pasas turi galioti ne trumpiau nei 6 mėnesius nuo kelionės pabaigos. Išsamesnę informaciją apie saugumą, kelionės dokumentus, įvažiavimo, buvimo šalyje ir išvykimo sąlygas rasite čia=>>

Vykstant į Gruziją skiepai keliautojams nėra privalomi, tačiau rekomenduojama skiepytis nuo: Hepatito A ir B, difterijos ir stabligės. Išsamesnę informaciją apie planinius, rekomenduojamus ir privalomus skiepus rasite čia=>>


 

Kaina  
Bilieto kaina nuo  170 Eur
Datos ir trukmė
IŠVYKIMAS JUMS PATOGIU METU
Pažintinė kelionė 10 nakv./11 d.
Transport:
Fly
Kaina  
Bilieto kaina nuo  170 Eur
Datos ir trukmė
IŠVYKIMAS JUMS PATOGIU METU
Pažintinė kelionė 8 nakv./9 d.
Transport:
Fly
Kaina  
Bilieto kaina nuo  170 Eur
Datos ir trukmė
IŠVYKIMAS JUMS PATOGIU METU
Pažintinė kelionė 10 nakv./11 d.
Transport:
Fly
Kaina  695 Eur
Bilieto kaina nuo  170 Eur
Datos ir trukmė
IŠVYKIMAS JUMS PATOGIU METU
Pažintinė kelionė 8 nakv./9 d.
Transport:
Fly
Kaina  640 Eur
Bilieto kaina nuo  170 Eur
Datos ir trukmė
IŠVYKIMAS JUMS PATOGIU METU
Pažintinė kelionė 7 nakv./8 d.
Transport:
Fly
Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,