MAKADI BEI

Makadi Bei – kurortinė vietelė ant Raudonosios jūros kranto, esanti už 30 kilometrų nuo Hurgados. Palei pakrantę driekiasi žalumoje skęstantys ištaigingi viešbučiai, pastatyti arabišku stiliumi. Barai, restoranai, parduotuvės, diskotekos, ir kita infrastruktūra – paties viešbučio teritorijoje, o už jo ribų – tik dykuma ir kalnai.

Makadi Bei yra nutolęs nuo kitų gyvenviečių ir žymus labai švaria jūra ir gražiais koralų rifais. Todėl Makadi Bei galima rekomenduoti tiems, kas mėgsta ramų poilsį prie jūros, vandens sporto šakas, kokybišką aptarnavimą, ir nori laikytis toliau nuo didelių kurortų triukšmo ir šurmulio. O įspūdingas povandeninio pasaulio grožis ir įvairovė kasmet į Makadi Bei pritraukia tūkstančius turistų iš viso pasaulio, povandeninio plaukimo ir aktyvių sporto šakų mėgėjus.

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,