DAHABAS

Dahabo miestelis yra 100 km šiaurės vakariau nuo Šarm El Šeicho. Dahabas teisėtai laikomas vienu iš geriausių Sinajaus vietų povandeniniam plaukiojimui, jis taip pat žymus paplūdimiais ir vietomis giliems nėrimams – Bliu Hol, Kanjonas, Laithauzas. Patį Dahabą galima padalinti į dvi dalis – turizmo centrą su nedideliu gerų viešbučių skaičiumi ir „beduinų kaimą“, populiarų tarp turistų, mėgstančių nebrangiai apsistoti ir nacionališkus restoranus.

Daug įvairių vietų žemėje gavo „Buriavimo mekos“ etiketę, bet tiems sportininkams, kurie dar tik mokosi šios nelengvos, bet viliojančios veiklos, nėra vietos, geresnės už egiptietišką Dahabą. Jis žymus puikia lagūna, kurioje yra viskas, ko reikia komfortiškam buriavimo mokymuisi. Smėlio juosta, skirianti lagūną nuo Akabo įlankos, garantuoja maksimaliai glotnų vandens paviršių (tuo metu, kai pačioje Raudonojoje jūroje kaip įmanydamos siaučia tikros bangos), o iš kitos pusės, neleidžia nepatyrusiems buriuotojams patekti į atvirą jūrą. Ir visa tai pūčiant santykinai stabiliam geram vėjui, o tai tap pat labai svarbu.

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,