Šv. Kotrynos Vienuolynas ir Mozės kalnas( iš Šarm El Šeicho ir Hurgados regionų)
Egiptas vienas pirmųjų priėmė krikščionybę. Nepaisant griaunamosios istorijos tėkmės, daugelis vienuolynų, įkurtų pirmųjų krikščioniškos religijos skleidėjų (dar iki jai skylant į kotalikų ir pravoslavų), iki šiol atviri visiems ieškantiems ramybės.
Visi besidomintys gali apsilankyti Šv. Kotrynos vienuolyne ir Mozės kalne, kur Mozė gavo 10 Dievo įsakymų, surašytų dvejose akmeninėse plokštėse. Nuo kalno viršūnės atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai. Gražiausias vaizdas būna saulei tekant arba leidžiantis. Sakoma, jog užkopusiam ir ten sutikusiam saulėtekį žmogui yra atleidžiamos visos nuodėmės...
Šv. Kotrynos vienuolynas iškilęs pačioje Sinajaus dykumos širdyje, 1570 m aukštyje. Vienuolynas buvo įkurtas VI amžiuje. Jo pavadinimas siejamas šventąją kankinę Jekateriną, tais laikas gyvenusią Aleksandrijoje ir nubaustą už savo tikėjimą. Pasak legendos, šioje vietoje Dievas kalbėjosi su Moze „degančio krūmo“ pavidalu. Lankantis šiame vienuolyne yra galimybė dalyvauti pamaldose, bei atminimui gauti žiedą.
Iš Hurgados iki Sinajaus vykstama keltu (1,5 val.), o iš ten - autobusu iki vienuolyno. 
 
Ekskursijos kaina: suaugusiam nuo 180 USD, vaikui (iki 12 metų) - 90 USD 
Lėktuvu: Kaina suaugusiam - nuo 210 USD, vaikui (iki 12 metų) - 180 USD

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,
 
Kaštonų g. 2, Vilnius (prie pat Lukiškių aikstės)

Tel.: +370 5 2639127
Mob.tel.: +370 682 94030
Darbo laikas
Nuo pirmadienio iki
penktadienio 10 - 17 val.
 
Prenumeruoti