Kairas - Aleksandrija (iš Šarm El Šeicho ir Hurgados regionų)

Ekskursijos metu Jūs aplankysite ne tik dabartinę Egipto sostinę - Kairą, bet ir Aleksandriją - paskutiniąją Senovės Egipto sostinę. Aleksandrijoje šeimininkavo paskutinioji faraonų dinastija - Ptolemajai. Aleksandrijoje susipina egiptietiška, graikiška, romėniška bei arabiška kultūros. Tai miestas menantis Julijų Cezarį, Antonijų, Kleopatrą.
Pirmą ekskursijos dieną Jūs lankysitės Kaire, Egipto nacionaliniame muziejuje, kur išvysite žymųjį Tutanchamono lobyną. Papietavę aplankysite piramidžių kompleksą Gizoje. Jei norėsite, už atskirą mokestį Jums bus suteikta galimybė nusileisti į vienos iš piramidžių vidų. Taip pat Jūs aplankysite parfumerijos, juvelyrines parduotuves. Vakare - išvyka į Aleksandriją. Apgyvendinimas viešbutyje, vakarienė, su nacionalinės muzikos programa, kurios metu Jūs stebėsite pilvo šokį. Vakare panoraminė ekskursija po miestą - Aleksandrijos biblioteka, Citadelė, El Morsi Abu Al Bas mečetė.
Antrą dieną, po pusryčių, pamatysite Montazo dvarą ir parką, Pompėjo kolonas, senovės romėnų amfiteatrą, po pietų, apie 15 val. – išvyksite atgal.   
 
Ekskursijos kaina:
suaugusiam: nuo 140 $, vaikui nuo 80 $ 

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,
 
Kaštonų g. 2, Vilnius (prie pat Lukiškių aikstės)

Tel.: +370 5 2639127
Mob.tel.: +370 682 94030
Darbo laikas
Nuo pirmadienio iki
penktadienio 10 - 17 val.
 
Prenumeruoti