APIE EGIPTĄ

Kelionės į Egiptą. Egipto kurortai, įsimintinos vietos, šalies išskirtinumai.

Egiptas – dviejų kontinentų ir daugybės kultūrų šalis, vienavertus, išlaikiusi daug senovės civilizacijos paminklų, kitavertus,  sukūrusi prašmatnių viešbučių kurortinėse zonose nuostabumą. Bet didžiosios piramidės, paslaptingasis Sfinksas ir šventas Nilas – ne vieninteliai Egipto pasididžiavimo objektai. Tai unikalios gamtos, beribių dykumų ir pasakiškų miražų šalis. Maudymosi sezonas čia trunka ištisus metus.

Dėmesio! Vakare išeinant pasivaikščioti po miestą moterims rekomenduojama rengtis kukliau, vengiant mini sijonų ir palaidinių su didele iškirpte. Prašome būti pagarbiems musulmonų tradicijoms.

Klimatas: Egiptas – tai tam tikra savotiška oazė tarp dviejų dykumų. Gana savitas klimatas pasireiškia tuo, kad čia beveik nėra kritulių ir yra ryški dienos ir nakties temperatūrų kaita. Tačiau dėl to, kad čia nėra drėgmės, aukšta temperatūra nevargina ir visų amžių turistai lengvai perneša karštį.

Ką verta žinoti prieš keliaujant į Egiptą:

Skrydis:  apie 4 val.
Laikas:  sutampa su lietuvos
Sezonas: ištisus metus
Oro temperatūra:  +23+27 žiemą, +35+40 vasarą
Klimatas:  sausas
Pagrindiniai miestai ir kurortai:  Šarm El Šeichas, Hurgada, Makadi Bei
Viza:  atskridus į oro uostą
Vidutinė kaina restorane:  20-50 USD
Sostinė:  Kairas
Valstybinė kalba:  Arabų kalba
Valiuta:  Egipto svaras (EGP)
Telefono kodas:  00-20 

Egipto kurortai ir viešbučiai:

HURGADA ŠARM EL ŠEICHAS MAKADI BEI SOMA BEI SAFAGA

Nuotraukų galerija: Kelionė į Egipta

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,