APIE DOMINIKĄ

Mėgstamiausia Kristupo Kolumbo šalis... arba – atraskite Dominikos respubliką!

Didžiausias džiaugsmas iš akmeninių džiunglių šurmulio patekti į vietą, kurioje jau penkis amžius viešpatauja žmogaus ir gamtos harmonija. Besišypsantys šokolado spalvos čionykščiai žmonės pasitinka skambant tamborai, sveikindamiesi vaišina kokoso kokteiliu ir po kaitria ryškia saule lyg klausdami, lyg konstatuodami sako: „No hay problema!?“ („nėra problemų“).

Praėjus kelioms valandoms stresas ir problemos nuplaukia kažkur toli – atėjo poilsio metas. Tikriausiai Kristupas Kolumbas, pamatęs šią vaizdingą salą, jautėsi panašiai. Galbūt būtent todėl garsusis keliautojas panoro pasilikti čia visam gyvenimui. Juk čia viskas džiugina: ir ryški saulė, ir šiltas žydras vandenynas, ir begaliniai balti paplūdimiai.

Nepamirštami kraštovaizdžiai amžinai lieka atmintyje: kordiljerai, slėniai, nendrių ir tabako laukai, bananų plantacijos, palmių giraitės, griausmingi kriokliai ir triukšmingos  upės. Nenustoji stebėjęsis, kad šalia primityvių įvairiaspalvių kaimelių – miestai su architektūrinėmis istorinėmis relikvijomis.

Praėjus dienai pajusite dominikietiško gyvenimo ritmą: lengvi drabužiai, grynas oras, saulėtekiai, saulėlydžiai, jūra... laikas sustingsta... nėra problemų ... visos emocijos - teigiamos. Muzika ir vietos papročiai atrodo pažįstami ir įprasti.

Po savaitės suvoksite, kad poilsis Dominikoje reikalingas vien tam, kad dar kartą įsitikintum, jog gyvenimas nuostabus.


Ką verta žinoti prieš keliaujant į Dominikos Respubliką:

Skrydis:  apie 13 val.
Laikas:  (-7 vasarą) (-6 žieme)
Sezonas:  nuo lapkričio iki balandžio
Oro temperatūra:  +28
Klimatas:  drėgnas subtropinis
Pagrindiniai miestai ir kurortai:  Punta Kana
Viza:  atskridus į oro uostą
Vidutinė kaina restorane:  25-30 EUR
Sostinė:  Santo Domingas
Valstybinė kalba:  Ispanų
Valiuta:  Dominikos pesas (DOP)
Telefono kodas:  00-1-809

Dominikos Respublikos kurortai bei viešbučiai:

Punta Cana

Nuotraukų galerija: Kelionė į Dominikos Respubliką

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,