Šventasis Vlasas

Šventojo Vlaso kurortas išplito iš nedidelės (3000 gyventojų) pakrantės gyvenvietės. Šiandien tai vienas jauniausių Bulgarijos kurortų.
Šventasis Vlasas įsikūrė penkių kilometrų nuo Saulėto kranto kurorto atstumu, vaizdingoje vietovėje su vaizdu į senovinį spalvingą Nesebro miestą.

Šventasis Vlasas – vienintelė vieta regione, kurioje susijungia kalnai ir jūra. Pusantro kilometro ilgio paplūdimys ypatingas jame esančiais į įlankėles panašiais gamtos reiškiniais.

Privatus verslas čia plečiasi. Daugybė nedidelių, bet gero lygio viešbučių ir pensionų. Restoranai ir barai, saunos ir biliardas, fitnis ir tenisas. Viskas, ko reikia nuostabiam poilsiui Bulgarijoje. 
    
Čia nėra stambių pramogų, bet galima išnuomoti dviratį ir per dvidešimt minučių nulėkti į Saulėto kranto vandens atrakcionų parką. Jeigu nėra noro minti pedalus, jūsų paslaugoms – autobusas. Penkiolika minučių kelio – ir jūs Bulgarijos Juodosios Jūros pakrantės  aktyvaus gyvenimo centre.
Keleto kilometrų atstumo pakanka Šventajam Vlasui nuo įprasto kurortų šurmulio atskirti. Skirtingai nuo Saulėto kranto, čia visiškai rami ir jauki tylaus kurorto aplinka, o įprastos turistinės infrastrūktūros daugiau nei pakanka. 
 
Nuvažiuoti nuo Šventojo Vlaso iki Saulėto kranto kainuoja 60 stotinkų (apie 1 litą). Tiesa, tvarkaraštis nelabai patogus – vidutiniškai, autobusai važiuoja kas valandą. Už taksi teks mokėti 5 – 7 levus (kaip susitarsite), savaime suprantama, vakare kainuos kur kas brangiau.
Šventasis Vlasas – nuostabi vieta poilsiui už pinigus, kurios sumokėjote.

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,