Šv. Konstantino ir Elenos kurortas

Šventųjų Konstantino ir Elenos kurortas – seniausias Bulgarijoje. Jo žavesio paslaptis glūdi reljefinėje pakrantėje, nuostabiame žaliame parke su daugybe mineralinių šaltinių, tekančių tiesiai į jūrą, ir dėl to pakrantė būna šilta netgi žiemą.

Kurortas buvo įkūrtas 1908 metais kaip balneologinis centras ir dėl daugybės mineralinių šaltinių, ypatingai gryno oro ir švarios jūros pelnė visų šalių turistų pasitikėjimą.

Kurorto paplūdimys tęsiasi 5 kilometrus, yra 20–30 metrų pločio ir dėl šiltų mineralinių šaltinių gali ištisus metus priimti svečius.

Klimatas šiose vietose minkštas, vėsus gaivinantis brizas teikia Jums nuolatinį gaivumo pojūtį. Mineralinių šaltinių vandenyje gausu naudingų medžiagų kompleksų, čia yra kalcio, bromo, jodo, sulfatų ir magnio jonų. Vandens temperatūra siekia 42 laipsnius. Toks gydomasis vanduo sėkmingai gydo atramos judėjimo aparato susirgimus, artritus, artrozes, fizinį ir psichinį organizmo išsekimą.

Šventieji Konstantinas ir Elena – puiki vieta tyliam ir ramiam poilsiui. Nuolaidus smėlio dugnas suteikia puikią galimybę nardymui ar žūklei. Pasak padavimo kurortas taip buvo pavadintas moterų vienuolyno garbei, kadaise buvusiame šiose vietose. Šiandien jį primena koplyčia, išsilaikiusi iki mūsų dienų.

Kurorte turistų laukia didžiulis restoranų pasirinkimas, kuriuose galima paragauti nacionalinės ir Europos šalių virtuvių patiekalų, paragauti garsaus bulgariško vyno ar praleisti vakarą klausantis gyvos nacionalinės muzikos.

Šv. Konstantino ir Elenos kurorte susijungia senoviškumas, egzotika ir šiuolaikiškumas ir visa tai natūralaus parko ir nepakartojamos kranto linijos vidury.

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,

Viešbučiai

*****
****
LEBED 4*  
****
****
****
RUBIN 4*  
****
AZALIA 4*  
****