Saulėtas Krantas

Saulėtas krantas – didžiausias Bulgarijoje turistinis kompleksas. Kurorto zona įsikūrusi palei pakrantę, nutolusi nuo geleženkelių ir plentų, ir todėl ypač patraukli poilsiui. Saulės krantas – tai būtent kurortas, o ne šiap į kokį nors pakrantės miestą ar kaimelį įterpti viešbučiai. „Vietinio gyventojaus“ sampratos čionai praktiškai nėra. Tik viešbučiai ir daugybė atitinkamos infrastruktūros. 250 restoranų, naktininiai klubai, barai, diskotekos. Didžiausias Balkanuose kazino varjetė.

Tačiau, daugiausiai pramogų ir atrakcionų skirta, žinoma, vaikams.
Saulėtame krante yra nacionalinis vaikų kompleksas „Ravda“, užimantis specialiai saugomą, 117 hektarų, teritoriją. Šis didelis (800 žmonių) kompleksas skirtas vaikams nuo 7 iki 16 metų. Dviejų aukščių korpusai, keturviečiai kambariai su visais patogumais ir begalė pramogų.  

Saulėtas krantas nutolęs nuo bet kokios pramoninės šalies infrastrūktūros, todėl jo ekologija viena geriausių ne tik Bulgarijoje. Netgi pačiame kurorte stengiamasi miesto transportą pakeisti aplinkos neteršiančiomis technologijomis. Tai yra mini traukiniai, dviračiai, ir velorikšos. Automobiliukai, naudojantys elektros energiją. Nors tai labiau iš egzotikos ir pramogų  srities. Ypatingo transporto poreikio kurorte nėra dėl to, kad bet kurioje vietoje yra daugiau nei pakankamai paslaugų ir pramogų.

Nepaisant šito, kurortas nepraranda ryšio su likusia Bulgarijios dalimi. Veikia reguliarūs autobusų maršrutai į Burgasą, Varną ir kitus Bulgarijos miestus.

Paskutiniais metais kurortas sparčiai atnaujinamas. Tam  skirtos stambios vokiečių investicijos ir artimiausiu laikotarpiu galima tikėtis spartaus šios turistinės krypties augimo iš europiečių klientų pusės. 

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,

Viešbučiai

*****
*****
****
****
****
****
****
GLOBUS 4*  
****
FENIKS 4*  
****
****
****
****
****
****
WELA 4*  
****
****
***
***
***
***
***
KORONA 3*  
***
***
PALACE 3*  
***
SUNSET 3*  
***
STAR 3*  
***
AMFORA 3*  
***
**