Saulėta diena

Saulėtos dienos kurortas – tai buvusi Bulgarijos Ministrų Tarybos sanatorija. Galima sakyti, kad tai ir apibūdina šiandieninę kurorto specifiką. Saulėtos dienos kurorte gana nedaug pramogų aktyviam poilsiui, užtat gerai išplėsta gydymoji ir sveikatos taisymo infrastruktūra, tai vieta, kur Bulgarijos viršininkai atkurdavo sveikatą po savo darbų.

Oras viršininkų kurorte, savaime aišku, geiausias ir taisyklingiausias – prisotintas deguonies ir neigiamų jonų. Teigiamų jonų mažai, ir tai gerai atsiliepia... atleiskite, tai be abejo, juokas, parodija į tipišką ir vienodą šio kurorto aprašymą daugelyje turistinių svetainių. 

Rimtai kalbant, Saulėtos dienos kurortas šiandien negali pasigirti kuo nors išskirtiniu. Čia tikrai yra viešbučių su dideliu žvaigždučių skaičiumi, bet vis dėlto atsiliepia istorijos paveldas: pramoginis kurortinis, „gyvas“ verslas neskuba atsidurti prieš viršininkų akis. Gal ir atvirkščiai – Bulgarijos politikos verteivos palieka šį, savo įprasto „rojaus“ gabaliuką sau, dirbtinai sulaikydami šiolaikinės pramogų industrijos srautą ir atitinkamai – triukšmingos turistų minios, kuri ne ypatingai dera su ramiu vietinių VIP asmenų gyvenimo būdu. Tačiau, jeigu jums reikia tylos, patogumo, gero aptaranavimo – Saulėta diena vienas iš geriausių Bulgarijos pasiūlymų.

 Kurorto numerių visumą sudaro viso labo 1137 lovų. Tai visiškai nedaug tokios didelės teritorijos kurortui. Dėl to paplūdimys visada laisvas, o vanduo nesudrumstas gausybės besimaudančių žmonių.

Kurorte yra nebloga prieplauka, iš kurios vyksta įdomios ekskursijos į kitus pakrantės regionus. Jūra galima nuplaukti ir iki Stambulo.

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,

Viešbučiai

*****
PALACE 5*  
****
MARINA 4*