Rivjera

Rivjera – nedidelis kurortas Bulgarijoje, 17 kilometrų nuo Varnos. Jis  buvo statomas kaip vyriausybės rezidencija, todėl kurortas skirtas reikliam poilsiui su aukštu aptarnavimo lygiu.

Pagal dydį visa Rivjera gali tilpti kokiame nors stambiame Turkijos arba Egipto viešbutyje, tačiau būtent tai ir yra šio kurorto privalumas.
Čia nėra šurmulio, ramu, tylu, ir visame jaučiama pusiausvyra. Būtent tai, ko reikia žmogui, norinčiam iš tikrųjų pailsėti tiesiogine šio žodžio prasme.
Kilometro ilgio paplūdimio ruožas, smulkus auksinis smėlis, tvarkingas parkas su didžiuliais šimtamečiais medžiais ir angliškai išpuoselėtomis pievelėmis, su keliukais, vedančiais tiesiai į krantą.  
 
Rivjeroje yra gydomoji bazė, aukšto lygio restoranai. Yra galimybė sportuoti arba iš nuosavos prieplaukos jachta išplaukti į jūrą.  
Beje, kaimynystėje yra Auksinių kopų kurortas – pripažintas Bulgarijoje aktyvaus poilsio lyderis, kelionė į šį kurortą per keletą minučių pakeis tolygią jūsų poilsio tekmę. Tačiau tai nutinka nedažnai – dauguma atvykusių ramybės svečių, praleidžia čionai visą savo atostogų laiką, nes nieko geresnio ir nesugalvosi.

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,

Viešbučiai

*****