Obzoras

Obzoras – priskirtinas prie nedidelių kurortinių gyvenviečių Bulgarijos Juodosios jūros pakrantėje. Kaip ir Kranevas, ši vieta tinka nereikliam, ir svarbiausia, nebrangiam poilsiui. Tačiau, aptarnavimas ir elgesys su turistais pakankamai geri.

Maistas kavinėse ir restoranėliuose įvairus, ir beje, daug pigesnis, negu garsesniuose Bulgarijos kurortuose.

Obzoro paplūdimiai geri, stengiamasi juos prižiūrėti. Įėjimas į jūrą gana status, kaip Kaukaze, bet yra vietų su nuolaidžiomis seklumomis, ypač patogių maudytis su mažais vaikais. 
 
Obzore tylu, provincialu, ramu. Poilsis čia ne triukšmingas, bet malonus. Be to, nesunku dienai nuvykti į Nesebrą, Sozopolį arba Varną, į kuriuos važiuoja reisiniai autobusai arba taksi.

Du kilometrus nuo gyvenvietės, trijų hektarų plote yra vaikų sveikatingumo „Obzoro“ centras.

Obzoras populiarus ir pačių bulgarų gretose dėl nedidelių kainų ir galimybės pailsėti prie jūros – pasilinksminti jie gali ir namuose.
Ir kas labai panašu į Kranevą – čia apsilankę turistai dažnai kitą sezoną grįžta būtent į Obzorą.


Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,

Viešbučiai