Kranevas

Kranevas – maža žavi gyvenvietė, visi jos gyventojai tilptų viename blokiniame daugiaaukščiame name. Tačiau, gyventojų laimei, jiems nėra reikalo gyventi tokia „vieninga šeima“.

Kranevas – tai tvarkingi nameliai, prižiūrėti sodai, žavios pievelės. Tikriausiai todėl žmonės čia labai svetingi ir draugiški. Tas, kas gyvena taikoje su savimi, perduoda dalį savo nuotaikos ir kitiems. 
 
Iš formaliai turistinio aspekto Kranevas neturi išskirtinių pasiekimų. Todėl daugelis turistinių kompanijų apeina dėmesiu šią vietelę, nereklamuodami jos ir neskatindami savo klientų vykti į ją. 

Tačiau patys turistai, tiksliau tie, kam jau teko būti Kraneve, balsuoja už šį miestą abiem rankom. Ir ne šiaip balsuoja.
Žmonės grįžta čia antrą ir trečią kartą, todėl kad tikras poilsis, tai vis dėlto sielos poilsis, o šiuo požiūriu Kranevas ideali vieta.

Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,

Viešbučiai

***
Izvora 3*