Kelionė į Armėniją: Nuostabi savaitė Nairi šalyje

Jerevanas - Ečmiadzinas - Zvartnoc - Gegardas - Garni - Sevano ežeras - Diližanas – Agarcinas - Kobair - Paminklas armėniškoms raidėms - Chor Virap - Noravank - Konjako gamykla - Jerevanas

1 diena. Atvykimas

Atvykimas ir apgyvendinimas viešbutyje Jerevane. Aklimatizacija ir pažintis su miestu.

2 diena. Ekskursija Jerevane. Ečmiadzinas. Zvartnoc

Po pusryčių viešbutyje numatoma apžvalginė ekskursija po miestą: Respublikos aikštė, parlamento pastatas, monumentas „Motina Armėnija“. Unikalios senųjų rankraščių saugyklos Matenadaran aplankymas. Ekskursija į muziejų. Pietūs. Išvyka į pagrindinį Armėnų Bažnyčios  miestą - Ečmiadziną. Armėnų architektūros perlų -  Šv. Ripsime bažnyčios (618 m.)  ir Katedros aplankymas. Ekskursija į unikalų Armėnų Bažnyčios muziejų. Grįžimas į Jerevaną, pakeliui didingos bažnyčios Zvartnoc (7 a.) griuvėsių aplankymas. Vakarienė ir nakvynė Jerevane.

3 diena. Gegardas ir Garni. Sevano ežeras

Pakeliui į Gegardą sustojimas prie „Čarenco arkos“, iš kur atsiveria įspūdingas vaizdas į Biblijinį Araratą ir slėnį. Kelionė į uolose esantį Gegardo vienuolyną (5 - 13 a.), į kunigaikščių Prošian laidojimo rūsį. Pietūs Gegardo restorane vaizdingame tarpeklyje. Toliau keliaujama prie pagoniškos Garni šventyklos (1 a. pr. Kr.), „Saulės šventyklos“ ir senovinės valdovų pirties aplankymas. Išvyka į Sevaną. Pusiasalio vienuolyno apžiūra. Apgyvendinimas viešbutyje ant Sevano kranto. Vakarienė, kurią sudaro ežero gėrybės. Nakvynė viešbutyje ant Sevano ežero kranto. 

4 diena. Diližanas – Agarcinas

Po pusryčių numatoma išvyka į Diližaną - garsų kurortą, žinomą dėl jo gydomojo oro, prisodrinto pušų aromato. Etnografinė gatvelė. Miško tankynėje netoli Diližano esantis viduramžių dvasinis centras - vienuolynas Agarcin. Pietūs. Toliau kelionė į vaizdingas Alaverdi miesto vietas ir įžymybes. Ekskursija į vienuolynus Sanain ir Achpat (10 - 13 a.). Nakvynė ir vakarienė Dzoraget Tufenkjan viešbutyje. 

5 diena.  Kobair - Paminklas armėniškoms raidėms

Žymaus savo fantastiškomis freskomis po atviru dangumi Kobair vienuolyno aplankymas. Grįžimas į Jerevaną per Vanadzoro, Spitako ir Aparano miestą. Paminklas armėniškoms raidėms. Prie aukščiausio Armėnijos Aragac kalno papėdės numatomas Amberd tvirtovės aplankymas. Pietūs. Grįžimas į Jerevaną, apgyvendinimas viešbutyje. 

6 diena. Chor Virap - Noravank

Išvyka į Ararato slėnį, vienos iš labiausiai garbinamų Armėnų Bažnyčios šventovių - Chor Virap vienuolyno aplankymas, kuriame ilgą laiką buvo įkalintas pirmasis Armėnijos patriarchas šventasis Grigorijus Švietėjas. Vienuolynas įsikūręs netoli Turkijos sienos, būtent iš čia atsiveria nuostabiausi vaizdai į Araratą. Kelionės tęsinys. Ekskursija į Arenijos vyno gamyklą, kur bus galima paragauti vynų. Vieno gražiausių Armėnijoje Noravank vienuolyno (9 - 14 a.) aplankymas. Pietūs restorane. Grįžimas į Jerevaną. Nakvynė.

7 diena. Konjako gamykla

Ekskursija į konjako gamyklą „Ararat“, kur bus galima paragauti geriausių konjakų rūšių. Laisvas laikas Jerevane. Nakvynė viešbutyje Jerevane.

8 diena.
Pervežimas į oro uostą, skrydis namo.

Kainos teiraukitės agentūroje.

Į kaina įskaičiuota:
- pervežimas Zvartnoc oro uostas – viešbutis - oro uostas;
- 7 nakv.apgyvendinimas dviviečiame kambaryje pasirinktame viešbučiuose Jerevane + "early check inn";
- maitinimas – pusryčiai, tradicinė vakarienė atvykimo diena;
- visi pervežimai kelionės metu;
- pažintinė programa;
- įėjimo bilietai į lankomus objektus;
- profesionalaus rusiškai kalbančio gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
- skrydis;
- medicininių išlaidų draudimas.
Pastabos:
Kelionės programa gali būti pakeista priklausomai nuo oro, skrydžių laiko ir maksimaliai pritaikyta prie Jūsų atvykimo laiko.

Kelionių organizatorius pasilieka teisę keisti programos seką išlaikydamas visus ture nurodytus lankymo punktus.
Jūsų pageidavimu ekskursijų kryptys gali būti pakeistos.

Vaikai iki 7 m. Nemokamai!
Vaikams nuo 7 iki 12 m. kelionės kaina 50% (gyvenant su tėvais).

Kelionę organizuoja "LEHKO"

Siųsti užklausą:
 
Vardas, Pavardė *
Jūsų el. paštas *
Užklausa
Žodžio tvirtinimas *
Dėl paskutinės minutės pasiūlymų gausos, ne visada juos galime patalpinti savo internetinėje svetainėje. Tad jei neradote Jus dominančio kelionės pasiūlymo ar norite sužinoti kainą, drąsiai kreipkitės į mūsų kelionių vadybininkus, kurie tikrai mielai Jums padės:
86 8294030 - Informacija lietuvių kalba,
86 1326236 - Informacija rusų kalba,